Анна Добриднєва випустила пісню, що стала саундтреком до українського кіно

Співачка та волонтерка Анна Добриднєва презентувала трек «Де я?», який став офіційним саундтреком до української романтично-детективної комедії «Кохання без контракту» та шостою за рахунком композицією, яку артистка написала до фільмів чи серіалів. Інтригуючій, яскравий і легкий мотив повинен занурити слухачів в атмосферу пригоди і цікавої подорожі.

“Цю пісню я написала вночі під завивання сирен. Але наша уява здатна перемістити нас в будь-який куточок Планети! Музика – це справжній телепорт! Написавши цей трек, я наче побувала у справжній відпустці! І кличу вас разом зі мною у цю віртуальну подорож! Давайте відпочинемо разом”, – коментує Анна

Зауважимо, що «Де я?» вже п’ята композиція, яка виходить у співачки за час повномасштабної війни, і роботу над якою Анна встигла поєднати з постійними благодійними виступами та плідною волонтерською діяльністю.

Нагадаємо, що з часів повномасштабного вторгнення РФ на територію України у Анни Добриднєвої триває благодійний тур країною, в межах якого відбулося вже понад 180 концертів, в тому числі в гарячих точках і який буде тривати до перемоги України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *