Офіційне відео-запрошення на концерт: Klavdia Petrivna випустила кліп знятий одним кадром

Klavdia Petrivna нещодавно опублікувала новий трек “Театр”, який став провісником свята – перших сольних концертів співачки.

на YouTube-каналі виконавиці з’явилося не банальне офіційне відео-запрошення на її перші два сольники, які незабаром відбудуться в київському Палаці Спорту.

Головним героєм відео постає Олексій Базела – відомий український танцівник. Його гра та хореографія змушує відчувати кожну ноту та переносить в театр емоцій.

Над створенням відео працювала творча команда, яка готує шоу для сольників Klavdia Petrivna. Сам же кліп вийшов естетичним, театральним та оригінальним. В ньому поєднано неймовірну емоційність актора та візуальні образи, а також використано багато деталей, які ідеально гармонізують між собою.

Варто зазначити, що в кадрі можна помітити синю сукню з капелюхом в якому Klavdia Petrivna незабаром з’явиться на одному популярному шоу країни.

“Буде феєрично, естетично, динамічно, трохи театрально і зовсім не банально…” – прокоментувала свої майбутні виступи сама Клавдія Петрівна.

Команда артистки обіцяє, що концерти, які вже відбудуться в серпні будуть незабутніми та точно залишать море вражень. Тому рекомендуємо вже придбати квитки, поки ще є та очікувати на подію.

Посилання на квитки – https://concert.ua/uk/event/klavdia-petrivna-31-08

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *