OKS та KRYLATA випускають спільний трек про першу закоханість

Співачка, яка увійшла до лонглиста учасників Нацвідбору на Євробачення-2024 KRYLATA та автор хіта “Ніченька” OKS об’єднались і сьогодні, 3 травня, презентували свій спільний трек “Зірка”, який переносить нас у світ першої закоханості, де кожен момент наповнений метеликами у животі.

Перший поцілунок, перший танець під дощем і обійми під нічним небом встеленим сузірʼями. Композиція про ті моменти, коли здається, що кохання трапляється раз і назавжди. Коли він готовий хоч зірку з неба для неї, а вона – вічно бігти з ним за руку попри все. У наш час почуття, мрії та віра в любов – надважливі. Бо ми люди. І без людей нам ніяк.

Ця робота про справжнє весняне кохання. Про відчуття метеликів у животі та мурах по шкірі від дотику твоєї половинки. Пісня наповнена ніжністю і теплотою. Я щасливий розділити ці почуття та емоції з Настею”, – коментує OKS.

Коли Віталік запропонував мені записати цю пісню разом – я була в дуже депресивному стані, що співпало з відбором Євробачення і розривом моїх стосунків. Саме в цей момент мене лікували самотність і музика. «Зірка» відгукнулась моїй душі, в першу чергу, своїм сенсом – берегти кохання важливо і потрібно, та, звичайно, красивим голосом і мелодичними ходами Окса. В моїй голові народився другий куплет, де я старалась відкритися своїм тембром і ідеями. Впевнена, що наше спільне звучання не залишить слухачів байдужими і це буде чудовий весняно-літній вайбовий трек”, – доповнює KRYLATA

Дивитись кліп “Зірка” за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=cXZxZCGKp0c

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *