16 та 17 грудня у Києві відбудеться Різдвяний Кураж

Різдвяний Кураж повертається 16 та 17 грудня у всій своїй оздобі.

Різдво на Куражі, наш чарівний формат, котрий відчувається, як хрускіт першого снігу під черевиками, мерехтіння ліхтариків, запахи і смаки із дитинства. І котрий відгукується тим самим щемливим теплом у серцях.

Ми пишаємось створювати цей Кураж разом з осередком української культури – Музеєм Івана Гончара та прекрасною арт-кураторкою цього дійства Яриною Сізик.

Команда музею та Яринка, беззаперечні корифеї збереження і примноження культурної спадщини, які відтворять для вас автентичні елементи українського Різдва.

Наша мета — сказати простими словами про складну і обʼємну тему. Зібратись 16-17 грудня, передати вам знання про традиційне українське святкування, аби вже за тиждень, 25 грудня, ви відтворили його в своїх домівках.

Готуємо такі атракції та лекторій, аби ви дізнались вичерпно про традиції: що вдягнути, як накрити на стіл, прикрасити дім та заколядувати. Дізнались, побачили та доторкнулись.

А втім, будуть і ваші любимі світлини за пожертви, музики, співи, Миколай, ялинки та доброчинність.

  • За кожен квиток, куплений карткою Visa, Visa перерахує 50 грн на благодійний збір Різдвяного Куражу.
  • За кожний квиток, куплений карткою Visa від Приватбанк – Visa перерахує 100 грн.

Різдвяний ярмарок також буде особливим – етніка, вбрання й оздоблення та подарунки. Сміливо довіряйте нам дарунки для ваших найближчих, бо добірка буде прикметною.

До зустрічі на великій українській різдвяній здибанці на Куражі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *