Активісти PETA зірвали показ нової колекції Вікторії Бекхем

В Парижі активісти організації за захист тварин PETA зірвали показ нової колекції Вікторії Бекхем. Протестувальники вимагали припинення використання штучного хутра в одягу дизайнера.

Під час показу, коли Вікторія Бекхем представляла свої нові моделі, активісти протестували, тримаючи банери з написами “Зупиніть вбивство тварин заради моди” та “Хутро – це жахливо”. Вони голосно скандували гасла про захист тварин та закликали дизайнера перейти на використання етичних матеріалів.

Представники PETA пояснили, що вони виступають проти використання хутра та натуральної шкіри в модній індустрії через жорстоке поводження з тваринами у галузі тваринництва. Вони закликали Вікторію Бекхем взяти приклад від інших дизайнерів, які вже відмовилися від використання матеріалів тваринного походження у своїх колекціях.

Після інциденту, Вікторія Бекхем відмовилася від коментарів і продовжила показ своєї колекції. Проте активісти PETA заявили, що їхній протест не пройшов марно, і вони продовжать боротьбу за права тварин у модній індустрії.

Цей випадок викликав широкий резонанс у громадськості та підняв питання про етичність використання хутра та інших матеріалів у модній індустрії. Також варто відзначити, що багато публічних осіб є веганами і підтримують рух за права тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *