Блогерка Аніта Соловей прокоментувала свій стан: ішемічний інсульт спричинив часткову втрату зору

Місяць тому зникла з мережі оранжева блогерка Аніта Соловей. Ніякої інформації про її стан довгий час не було. Про те, що Аніта знаходиться в лікарні, сказали в Instagram її подруги: Diana Gloster, Анна Трінчер, Анастасія Скальницька. Але стан блогерки не оголошували.

Вчора Аніта Соловей нарешті вийшла на зв’язок і прокоментувала свій стан. У блогерки стався ішемічний інсульт під час вебінару і її забрала швидка. Зараз у блогерки частково відсутній зір.

“Сталось те, що 33 дні тому, 20 лютого, я записала вам кружечок, що я була на мейку, після цього у мене був вебінар. Я записувала свій вебінар по блогінгу і під час цього нього у мене стався ішемічний інсульт. Прям в процесі, коли я знімала. Я не нервувала, я не була втомлена”, – розповіла Аніта Соловей у своєму приватному телеграм-каналі.

Блогерка вирішила повернутись в інфополе за рекомендацією лікарів, щоб уникнути депресії. “Чому я повертаюсь зараз? Тому що це прописано лікарями, вони сказали мені зараз повертатись до роботи, бо є великий ризик депресії через те, що дуже змінилось життя, і ці усвідомлення можуть накривати”, – поділилась Аніта з підписниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *