CHUYKO, молодий український моно-бренд трикотажного одягу, представляє свою останню колекцію, яка поєднує в собі культурний спадок та сучасну стилістику. Натхненна сучасним корейським вуличним одягом та культурними традиціями, колекція W.10 включає 10 концепцій чоловічих та жіночих светрів. Кожен виріб ретельно виготовлений з гіпоалергенного трикотажу, що гарантує тепло та комфорт, особливо для тих, хто має надчутливу шкіру.

У колекції W.10 бренду поєднується сучасна урбаністична естетика з позачасовою привабливістю трикотажу. Ця історія не про модні речі, а про вираження індивідуальності. Незалежно від того, чи ви ховаєтеся від холоду в офісі, чи поспішаєте у справах жвавими вулицями, або насолоджуєтеся особистим часом вдома – дизайнери бренду розробили кожен светр так, аби його елегантність не була позбавлена фунціональності.

Ця колекція черпає натхнення в сучасному корейському вуличному одязі та культурних традиціях. Подібно до того, як вулиці Сеула поєднують традиційне та авангардне, так і колекція W.10 від CHUYKO поєднує в собі, задвалося б, два дуже далеких виміри. Плекаючи інклюзивность, дизайнерське дуо братів Чуйко, створили цю колекцію з використанням гіпоалергенного трикотажу – “Ми розуміємо, що важливо не тільки дбрати про зовнішню привабливість речі. Для нас також важливо, аби її функціональність не позбавляла людину відчуття абсолютного комфорту та довіри. Гіпоалергенна пряжа ніжна до шкіри, що робить ці светри універсальними для всіх, навіть для людей із най чутливою шкірою.”

CHUYKO – це моно-бренд трикотажних виробів, що базується в Україні, та майстерно балансує між традиційністю та сучасною елегантністю. Кожна річ дбайливо виготовляється з увагою до дизайну, тепла та комфорту. CHUYKO створює автентичні колекції, які промовляють до душі кожного, хто слідкує за світом моди.

Бренд CHUYKO представляє колекцію трикотажу W.10

Бренд CHUYKO представляє колекцію трикотажу W.10

Бренд CHUYKO представляє колекцію трикотажу W.10