Бренд LINIYA представляє колекцію білизни, натхнену чотирма стихіями світу

Обличчям капсули стали Тетяна Брик та Лідія Сві.

Вчення про чотири стихії як першооснови світу: землю, повітря, вогонь та воду існує у всіх культурах. Заведено вважати, що ці чотири стихії підтримують життя на землі.

Однак, стихії присутні не лише у зовнішньому світі, але і є частиною людського тіла. Існує думка, що певні риси характеру, здібності, настрій, емоції та особистість людини керуються і регулюються стихіями, присутніми в ній.

Український бренд спідньої білизни LINIYA присвятив нову осінню колекцію цим стихіям та таким різноманітним жінкам, які можуть уособлювати кожну із них.

В колекцію увійшов комфортний комплект білизни з бра на бретелях з хорошою підтримкою та трусики стрінги в 5 різних кольорах.

Червоний колір символізує вогонь. Він водночас і про шаленство та пристрасть, і тепло та затишок. Сірий комплект — повітря. Воно непомітне, невагоме й невловне, але вміє наповнити та огорнути, подарувавши ніжність та легкість. Синя білизна — це вода. Вона тамує спрагу й омиває рани, дарує відчуття спокою та нагадує про плинність життя. Два кольори в колекції присвятили стихії землі — коричневий та зелений. Земля — нагадує нам про циклічність життя. Щовесни все розквітає, буяє, набирає барв. Восени ж затихає і відходить до сну. Так і в житті жінки: щоб мати енергію й натхнення, потрібно давати собі час на відпочинок.

Всі комплекти виготовлені з мʼякої мікрофібри, яка гіпоалергенна та чудово підходить для повсякденного носіння. Презентувати нову колекцію бренду запросили переможницю проєкту супер топ-модель по-українськи Тетяну Брик та модель Лідію Сві. Нова колекція LINIYA стане комфортним доповненням вашого гардероба та допоможе розкрити силу земних стихій. Колекція вже представлена на сайті. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *