Допомога ЗСУ та дітям-переселенцям: понад 2 млн грн зібрали на благодійному аукціоні в Києві

Днями у Києві відбувся благодійний вечір “Ukrainians for Ukraine”, організований благодійним фондом Саргіса Саргсяна, благодійним фондом “Батальйон Волонтер” та Ельвірою Гавриловою, для підтримки Збройних Сил та дітей-переселенців. Під час події, яка пройшла в Osocor Residence, зібрали понад 2 мільйони гривень і також передали пікап військовим.

На заході зібралася ціла плеяда відомих українських артистів, серед яких гурти Kazka та Авіатор, Софія та Маруся Нерсесян, які створили незабутню музичну атмосферу. Ведучим вечора був відомий телеведучий Юрій Горбунов, який бездоганно провів благодійний аукціон.

Основною частиною благодійного вечора був аукціон, учасники якого мали нагоду придбати унікальні предмети та враження. Всі зібрані кошти пішли на підтримку українських військових та дітей-переселенців. Аукціон отримав підтримку від видатних особистостей, таких як головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник ГУР МОУ генерал-майор Кирило Буданов та мер Києва Віталій Кличко.

Серед лотів аукціону були унікальні предмети, такі як футболка з автографом Президента Володимира Зеленського, яку викупив підприємець Артур Мхітарян за 366 тисяч гривень. Також були представлені: прапор України із підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ігрова футболка Михайла Мудрика з автографами всіх гравців національної збірної команди з футболу, уламок іранського дрона, точна копія FPV дрона та багато інших цінностей.

На цьому заході від фонду “До Мрії” подарували для ЗСУ пікап, який передали Міка Фаталов та Антон Пинзар.

Кошти, зібрані на аукціоні, будуть витрачені на придбання позашляховиків та пікапів для потреб Збройних Сил України та на надання допомоги дітям-переселенцям із Херсонщини, які потребують ліжечок та іншої допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *