Ефективне спілкування: Вероніка Чекалюк iз серією авторських майстер-класів у Литві

У світі, де їжа стає не лише питанням смаку, а й мовою спілкування, кулінарні та комунікаційні навички знавця з етики та комунікацій Вероніки Чекалюк особливо актуальні. Цей момент особливо виразно проявився під час недавньої зустрічі у місті Каунас, Литва. Зустріч із Веронікою Чекалюк, авторкою книги “Їжа як комунікація” та фахівцем з етикету, відбулася на фоні запального інтересу до культурного обміну та розвитку й формування особистості.

З найбільш очікуваних і пам’ятних подій травня була зустріч з пані Чекалюк та її авторські майстер-класи з етикету у місті Каунас, Литва. Зустріч з Веронікою Чекалюк відбулась у школі “Herojus” на високому рівні, залишивши в усіх присутніх приємні враження. Модератором події виступила давня подруги Вероніки, авторитетна мисткиня, науковиця, відома письменниця і викладачка літератури Леся Мудрак. У рамках освітнього турне Вероніки Чекалюк відбулась ексклюзивна зустріч і у Жіночому Клубі м. Каунаса, очільницею якого є Ольга Саєнко, директор Музею українського побуту та культури міста Каунас, Литва. Цього вечора клуб став не лише місцем зустрічей та обговорень, а й осередком для розвитку естетики, етикету й культури спілкування серед успішних жінок Каунаса. У теплій атмосфері жіночого кола Вероніка поділилася креативними думками щодо етикету й комунікацій за столом, а також душевними розповідями про створення своєї унікальної книги-нотатника “Їжа як комунікація”. Окрасою вечора став магнетичний перформанс мисткині Лесі Мудрак. Під час майстер-класів Вероніка Чекалюк поділилася своїми знаннями та досвідом щодо етикету і комунікацій за столом. Вона розповідала, як частування стравами можуть змінити ставлення один до одного. Авторка книги “Їжа як комунікація” зуміла перетворити обговорення, здавалось би, простих речей, пов’язаних з етикетом, на захоплюючу гру. Спікерка підготувала для учнів школи сюрпризи, подарунки, призи та різноманітні інтерактиви, а символом зустрічі став милий грибочок-іграшка, який органічно доповнював атмосферу “смачного” заходу. Модератором події виступила відома письменниця і викладачка літератури Леся Мудрак. Учителі та учні 9-11 класів, а також усі гості заходу висловили вдячність Вероніці Чекалюк за ексклюзивні поради з комунікації та її щирість. Букет вишуканих півоній, подарований Лесею Мудрак, став символом елегантності та витонченості, що відзначається у культурі спілкування.

Візит пані Чекалюк став справжнім святом, що об’єднало людей навколо теми їжі та комунікації. Особлива подяка Лесі Мудрак та Ользі Саєнко за організацію та підтримку цього неймовірного заходу. Нагадаємо, що Вероніка Чекалюк – не лише кандидат наук із соціальних комунікацій, а й дипломований кухар-любитель зі стажем, кулінар-експериментатор, журналіст і публіцист. Вона активно організовує лекції та майстер-класи, працює з дітьми як волонтер і завжди знаходить час для подорожей та обміну досвідом. Зустріч з Веронікою Чекалюк – приклад того, як комунікація і культурний обмін можуть об’єднати людей навколо спільної мети – вдосконалення себе та розвиток суспільства. Нехай подібні заходи стануть початком для більш глибокого розуміння й поваги до культурних і комунікаційних аспектів нашого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *