Гурт «Bright Adore» презентує свіжий сингл «Нова Мрія»

Музичний дует «Bright Adore» втілює у собі тандем, де гітарист, композитор та продюсер Дмитро Кравченко об’єднав свої таланти з чарівною вокалісткою та авторкою текстів пісень, Ольгою Алєксєєнко.

На початку 2024 року «Bright Adore» з радістю представляє вам свій сингл «Нова Мрія», який стане незабутнім саундтреком вашого гарного настрою.

Саунд «Bright Adore» характеризується яскравістю та мажорними мелодіями. А пісня «Нова Мрія» натхнена піснями гурту ABBA та стилем диско 80-х, що віддзеркалюється у звучанні пісні.

«Нова Мрія» втілює в собі побажання, які наповнені теплом, радістю та надією. Основна ідея пісні полягає в тому, щоб вдихнути в людей віру у те, що всі їхні мрії можуть здійснитися. Навіть у разі непередбачуваних обставин існує потужна мотивація: кожна мрія стає реальністю.

Процес створення пісні розпочався з того, що Дмитро сів за свій білий рояль та написав інтро, партії куплетів та акорди до пісні. Оля написала текст та вокальну мелодію.

«Ця пісня виникла, коли я, заглянувши у вікно, відчула всі ті емоції, які потім перетворилися у слова та мелодію. У той момент, роздивляючись навколо, я згадала, що бажаю в новому році, про що мрію.” – розповіла Оля Алєксєєнко.

«Творчий процес над піснею тривав майже місяць, щоб зробити звучання таким, яким ми хотіли. Аранжування зробив Владислав Баранський, з яким я працюю не перший рік. Запрошую всіх послухати пісню «Нова Мрія» та поділитися радістю святкового моменту», – поділився Дмитро Кравченко.

«Нехай цей рік буде наповнений радістю, вдачею та новими можливостями! Нехай він принесе вам неймовірні миті щастя, тепло в душі і багато вражень, а найголовніше – мир та нашу перемогу!».
З найкращими побажаннями від учасників гурту Bright Adore.

Пісня «Нова Мрія» вже готова вкрити вас святковим настроєм та затишком цього новорічного сезону на всіх музичних майданчиках за посиланням: Нова Мрія by Bright Adore – DistroKid

Посилання на Instagram групи Bright Adore (@bright.adore.music) • Instagram photos and videos

Посилання на Youtube: Нова Мрія (youtube.com)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *