LONDI презентує нову колекцію Reborn FW23/24

Український бренд комфортної білизни та одягу LONDI, раніше відомий як Vidchutia, розширює свій асортимент та презентує дебютну колекцію Reborn для сезону осінь-зима 2023-24. 

Осінньо-зимова колекція LONDI — це історія про переродження. З моменту заснування LONDI (раніше Vidchutia) зазнав чимало змін, трансформувавшись у повноцінний бренд — з власним виробництвом, впізнаваністю та командою. Новим ребрендингом бренд перегортає сторінку історії Vidchutia, та починає нову історію під назвою LONDI.

«Майже рік LONDI стрімко розвивався та неабияк виріс. Ми змінюємось та робимо це з новим подихом — повним ребрендигом. Сміливим, різноманітним, яскравим. Ми змінюємо назву із ніжного локального Відчуття (Vidchutia) на міжнародне гучне LONDI. Ми готові масштабуватись, долати  виклики, підкорювати нові горизонти та ринки», –  ділиться засновниця та СЕО бренду Юлкка.

Зйомка, над якою працював фотограф Денис Маноха, повністю відображає характер бренду та його цінності — свободу бути різним. Нова колекція відзначається сміливістю та провокативністю, закликаючи кожного святкувати свою власну унікальність.

Основний акцент LONDI робить на тому, що свобода бути собою повинна стати постійною нормою, а не тимчасовим трендом. Бренд підтримує індивідуальність та різноманітність, надихаючи кожного відчути комфорт у власному тілі незалежно від будь-яких стандартів.

«Єдине, що нас цікавить — унікальність та особистість. Нова лінійка — наша спроба показати, що бути різним та приймати себе без хибних ілюзій — круто. Свобода вибору є базовою цінністю LONDI. Бренд підтримує тих, хто шукає шляхи для самовираження», –  розповідає засновниця та CEO бренду Юлкка.

До нової колекції увійшли оновлені комплекти білизни, драповані лонгсліви, шовкові спідниці та апсайкл шорти. Окремим акцентом у колекції стали срібна сумка-пояс з кишенями та мініспідниця з вишивкою.

Колекція Reborn FW23/24  вже доступна для замовлення на сайті londi.com.

LONDI презентує нову колекцію Reborn FW23/24

LONDI презентує нову колекцію Reborn FW23/24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *