9 грудня 2023 року у Відні за підтримки Міністерствв культури Австрії відбудеться чергова подія проекту “Träume von Engeln”/”Мрії ангелів”. Гостям буде представлене нове музичне відео та нова версія однієї з найкрасивіших та найзагадковіших народних пісень, перлини української культурної спадщини “Ой не світи, місяченьку”. Також відбудеться святковий концерт з частуванням.

“Träume von Engeln”/”Мрії ангелів” — це музичний проект української співачки Наталі Мирної, в рамках якого передбачаються різноманітні творчі інтеграційні заходи у Австрії, спрямовані на розвиток і просування вишуканого мистецтва та неординарних виконавців, які прагнуть на найвищому якісному рівні створювати щось нове або поєднувати старовинні та новітні мистецькі форми.

Першим таким, до слова, успішним заходом став концерт “Мрії ангелів”, що відбувся 10 березня 2023 року в Музичному кварталі у Відні.

Інформація про учасників проекту та концерту:

Організатор – Наталя Мирна. Співачка, авторка пісень, колоратурне мецо-сопрано, змішана техніка, блок-флейта. Лауреат, дипломант та Гран-прі Міжнародних та Всеукраїнських музичних фестивалів та конкурсів, членкиня Національної музичної спілки України.

Віктор Андрійченко – скрипаль-віртуоз, володар унікального голосу контратенор, композитор, фотограф та відеограф. Лауреат міжнародних та телевізійних конкурсів, півфіналіст ТБ-шоу “Україна має талант”.

Лія Мирна – юна піаністка, випускниця Київського Державного музичного ліцею ім. Миколи Лисенка, Лауреат та дипломант Міжнародних інструментальних конкурсів.

Monna Dia – співачка, колоратурне сопрано, авторка пісень, мультиінструменталістка, альт-саксофон, акордеон. Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів. Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів. Артистка- вокалістка музично- драматичних та оперних театрів (Миколаїв, Одеса – Україна, Європа, CША).

Заслужена Артистка Естрадних Мистецтв України.

Олена Вишневська – меццо-сопрано, солістка обласної одеської філармонії, солістка Одеського оперного театру,  викладач кафедри сольного співу Державної музичної академії імені А.В. Нежданова (м. Одеса). Лауреат міжнародних конкурсів, таких як: Конкурс імені А. Дворжака в Чехії (І премія); Конкурс імені С. Монюшка в Польщі (ІІ премія); Конкурс Hariclea Darclee в Румунії (3 премія) та ін.

Вікторія Білошитська – дизайнер, засновник бренду “VICTORIA BELOSHITSKA”, стиліст, співачка.

Адреса події:

Karl Borromäus-Platz 3

Amtshaus 3. Bezirk, 2 Stock 

Festsaal 

Відень