Новий проєкт журналу NOVA kids: реліз пісні та відеокліпу «Ваше завтра»

7 березня відбулася прем’єра відеокліпу на дебютний трек дитячого гурту NOVA kids «Ваше завтра».

До зйомок команда готувалася ґрунтовно. З дітьми працювали режисери, які знімають відеокліпи для DOROFEEVA, TНMK, ENLEO та багатьох інших українських артистів, а також — професійний звукорежисер, стилісти та візажисти, які створили яскраві образи дітей у кліпі тощо.

Особливу увагу знімальна група приділила візуалізації ліричної концепції пісні: робота вийшла надзвичайно динамічною! Зірковий склад гурту NOVA kids: Марія Пацкань, Мілана Солодовнікова, Поліна Оксьоненко, Софія Попок, Аліса Бутко, Анастасія Прочуханова, Марія Гулевець, Ганна Зінчук, Аріна Демкова, Анастасія Немирівська. «Ми все зможемо — переможемо!» Сенси пісні «Ваше завтра» прості та глибокі водночас.

Незважаючи на неймовірні складності сьогодення, у якому довелося дорослішати нашим дітям, вони не втрачають надію та діляться нею з дорослими. Потужний імпульс дитячої віри в найкраще, який стимулює прагнути світла.

Музика була спеціально написана в оптимістичному ключі: ритмічна, заводна, із сильним танцювальним посилом, що заряджає енергією та піднімає настрій.

Продакшн: NOVA kids magazine

Режисери: Юлія Морська, Павло Закревський

Оператор: Макс Волтон

Декор: Департамент торшерів

Авторка музики: Катерина Коломійцева

Автори слів: Світлана Деркач, Володимир Фішер, Катерина Коломійцева, Юлія Морська

Стилісти: Любов Солодовнікова, Альона Кам’янська, Анастасія Роменська, Дар’я Мунтян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *