Один з дизайнерів-братів ТМ Kochut одружується. Романтична історія кохання двох творчих людей

Один з дизайнерів-братів ТМ Kochut одружується. Романтична історія кохання двох творчих людей” />Один з дизайнерів-братів ТМ Kochut одружується. Романтична історія кохання двох творчих людей

Навесні 2017 року редакція порталу TuT-Ua.com знайомила читачів з вітчизняним брендом ексклюзивних ювелірних прикрас Kochut, бренд належить трьом талановитим братам. ТМ Kochut не перестає дивувати, своїх прихильників, воно й не дивно, адже кожен виріб – це справжній витвір мистецтва ручної роботи! Вироби можна побачити на офіційному сайті бренду: http://kochut.org/ або https://www.facebook.com/kochutjewelry/

Один з братів Юрій, який займається розвитком та просуванням бренду і звісно також вигадує дизайн прикрас, незабаром одружується, його майбутня наречена, також творча особистість – має власне шоу вогню. Журналіст порталу TuT-Ua.com поспілкувалася з Іриною, майбутньою дружиною Юрія і дізналася про романтичну історію кохання двох творчих людей та про те, яке весілля вони готують.

Як Ви познайомилися?

Ми навчалися в одному навчальному закладі, але на різних факультетах, спершу ми були просто знайомі… Потім я почала займатися постановкою вогняних шоу, згодом Юрій почав також займатися фаєр шоу, ми почали більше спілкуватися, а потім наше спілкування переросло у стосунки. Можна сказати, що вогонь нас об’єднав!

Як довго тривали стосунки, перш ніж ви вирішили одружитися?

До того як мій наречений зробив мені пропозицію, ми зустрічалися 5 років.

Ваш коханий несподівано зробив пропозицію? Як це відбувалося?

Пропозиція для мене була справді несподіваною… На Новий рік, Юрій зробив для нас подарунок – придбав путівку до Італії… Коли ми гуляли Римом, поруч з фонтаном ді Треві, він раптом зупинився і зробив мені пропозицію, це справді було так романтично. Каблучку з якою було зроблено пропозицію, була від Kochut, згодом мій майбутній чоловік розповів, що довго працював над її дизайном, бо хотів щоб вона була унікальною та неперевершеною.

Бренд Kochut, виготовляє справді унікальні прикраси, саме тому має велику кількість прихильників в Україні, а Ви самі носите прикраси від Kochut?

Так я ношу прикраси виключно Kochut і це справді мій улюблений бренд.

Яким буде Ваше весілля?

Наше весілля буде в невеликому колі людей, це лише родичі та близькі друзі. Це буде open air весілля, тому ми дуже сподіваємося на хорошу погоду. Ми обрали європейський стиль, буде багато вогню, бо це наша стихія, також для оформлення будуть використанні елементи, які є в бренді Kochut, багато зеленого кольору, дерева, еко-стиль також буде присутній.

Ви мріяли раніше саме про таке весілля, чи ця ідея прийшла поступово?

Концепсія нашого весілля сформувалася поступово, ми дового обговорювали і розглядали різні варіанти.

Ваш майбутній чоловік дуже творча людина, чи ділиться він з Вами своїми ідеями стосовно нових виробів?

Буває по різному, інколи йому приходить ідея і він малює ескіз, розповідає про деталі, а інколи презентує вже готові вироби.

Ви також творча особа, маєте власне вогнян шоу, чи обговорюєте свої творчі ідеї з Вашою другою половинкою?

Так звісно, Юрій завжди мене підтримує, дає поради, я щиро ділюся з ним своїми ідеями!

Ви обожнюєте вогонь, як так сталося, що Ви почали створювати такі шоу?

Колись я побачила виступ дівчат з вогнем, мені дуже сподобалося це шоу, я була глибоко вражена! Це не тільки красиво, а ще й неабиякий адреналін. Спершу у мене було двояке відчуття: з одного боку мені дуже хотілося спробувати, з іншого було страшно, однак, я змогла перебороти страх і пов’язала своє життя так би мовити з вогнем. І саме завдяки цій діяльності, як вже я говорила раніше з’явилися наші з Юрієм стосунки. Ми часто гастролюємо з нашим шоу, бачимо нові міста, знайомимося з новими людьми – це постійні яскраві емоції, які приносить мені моя діяльність!

Як довго Ви опановували майстерність вогняного шоу, перш ніж вперше вийшли на сцену?

До першого свого виступу, я готувалася 2 місяці, однак в нашій сфері діяльності, потрібно постійно тренуватися і розвивати вміння, вигадувати нові трюки. Ми періодично готуємо нову програму, шиємо костюми. Також ми ще організовуємо Фестиваль Вогню, цього року він відбувся вже вдруге.

Дизайн костюмів для шоу Ваш, чи є хтось хто допомагає у цій справі?

Дизайн костюмів для шоу, мій, мені допомагає з ідеями також Юрій, а потім я віддаю ескізи і нам шиють вже по ним одяг.

Весільна сукня буде пошита також за Вашим дизайном? Прикраси напевно будуть Kochut, так?

Так, весільна сукня, буде пошита за моїми ідеями. Прикраси, звісно будуть, від Kochut!

Ваше весілля незабаром, як довго йде підготовка?

Ми дуже довго не могли обрати дату для весілля, потім були зайняті організацією Фестивалю Вогню, який проходив у травні, після закінчення фестивалю тобто, з кінця травня ми займаємося підготовкою до нашого весілля.

Чи плануєте весільну подорож?

Плануємо, але можливо це буде не одразу після весілля. Хочемо поїхати до Іспанії. Ми обожнюємо подорожувати, хоч у нас дуже насичений графік, однак все ж таки ми з коханим намагаємося періодично вириватися щоб побачити нові місця та відпочити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *