Репер ХАС презентує відео на відвертий трек “Моя уява” у свій День народження

“Моя уява” є улюбленим треком ХАСа з ліричного міні-альбому “Любов на любов”, і на його думку, найвідвертішим, але недооціненим слухачами. Саме тому артист вирішив зняти відео на цю пісню і презентувати у день свого 33-річчя, оскільки взяв за традицію радувати своїх прихильників премʼєрами в якості подарунку саме у свій день народження.

“Цей трек має таку назву, тому що я хотів би спроектувати те, про що в ньому йдеться, в майбутнє. Кожен, хто послухає, зрозуміє, що це пісня про секс. Кохання без сексу – це ніщо. Це єдиний трек в альбомі, який описує найвідвертіше, найінтимніше, що існує. Хоча і з відтінком смутку. Просто весь настрій альбому продиктував настрій музики. Для мене це не просто пісня про секс, це найсексуальніша пісня в альбомі”, – відверто ділиться ХАС.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=dfKl28WdCfA

Нагадаємо, що в альбомі “Любов на любов” артист постає перед публікою не тільки як бунтівний репер, в творчості якого переважають гостросоціальні теми, ХАС відкривається з неочікуваного романтичного боку.

Назва міні-альбому “Любов на любов” – це гра слів. Хтось розуміє її як любов, помножену на любов, хтось – як любов, обміняну на іншу любов. Тож сподіваємося, що кожен знайде щось близьке для себе і визначить свій власний сенс.

Міні-альбом ХАСа “Любов на любов” доступний для прослуховування за посиланням: https://orcd.co/xac_lyubovnalyubov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *