Росії заборонили брати участь в “Міс Світу”

Росії заборонили брати участь у конкурсі краси “Міс Світу”, фінал якого пройде в Індії 9 березня 2024 року. Про недопуск країни-терористки до міжнародної події стало відомо після скандалу на “Міс Європа”.

Представниця від України на конкурсі “Міс Європа” зазнала приниження і цькування від представниці країни-терориста. Про це дівчина розповіла на своїй сторінці в Інстаграм.

Згодом ця новина стала резонансною, про неї написали багато ЗМІ.

Голова оргкомітету “Міс Україна” Вероніка Щипцова повідомила в соцмережах, що ще з початком повномасштабної війни, оргкомітет конкурсу звернувся до організаторів усіх конкурсів, з якими співпрацюють, з проханням недопуску Росії на міжнародні змагання. Через два роки глава “Міс Світу” нарешті позбавила країну-агресорку права брати участь у конкурсі, на якому Україну цьогоріч представить 19-річна студентка Софія Шамія.

“Завдяки Місіс Джулія Морлі, наша Софія Шамія може почуватися спокійно на Міс Світу і нести всі важливі меседжі. Вдячні, що Міс Україна Софія Шамія цього року може крокувати по сцені Міс Світу не озираючись у пересторогах за свою безпеку, та гордо і голосно говорити про підтримку України на міжнародній арені”, – зазначила Вероніка Шипцова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *