Відомий рок-музикант, засновник таких популярних гуртів як Димна Суміш, The Gitas, успішний музичний продюсер, автор, виконавець Саша Чемеров 11 листопада дасть сольний концерт в Києві в Stereo Plaza.

Ви почуєте давно відомі та рідні вам пісні. Серед яких «В країні ілюзій», «Мама», «Любила» feat з гуртом Бумбокс , «Біжи тікай», що записана у дуеті з Христиною Соловій, «Піхота» та інші.

До того ж, зі сцени пролунають нові треки, які вже встигли полюбитися українцям. Наприклад, «Білгород» від Культурного десанту разом з Кольою Сєргою та Мішою Крупіним, а також feat з Мішою Правильним «Обійми».
Серед зіркових гостей на сцену також приєднається і лідер гурту O.Torvald Женя Галич. Разом з Сашою Чемеровим вони виконають улюблений хіт прихильників – пісню “Досить”.

Саша Чемеров співзасновник, музичний продюсер “Культурного десанту”, який займається культурно-психологічним забезпеченням військових. Він підтримує українську культуру, виступає перед бійцями в деокупованих містах та гарячих напрямках, в лікарнях та бомбосховищах. Саша Чемеров знає, наскільки важливо підтримувати бойовий дух, як військових, так і цивільних.

11 листопада у Stereo Plaza ви матимете змогу почути музику, що глибоко проникає в серце.
Квитки за посиланням: https://kiev.karabas.com/ua/sasha-chemerov