“Сьогодні багато хто проживає випробувальний термін”: Марта Адамчук випустила нову музичну сповідь

Українська співачка Марта Адамчук презентувала нову пісню “Колія”, автором якої стала співачка KOLA.

“Колія” – композиція, що розповідає про історію, яку сьогодні, паралельно з війною, проживає кожен. Багато хто зараз проходить випробувальний період, який стає переломним моментом. Пісня “Колія” – це своєрідна історія-сповідь від Марти Адамчук, яка на власному досвіді показує, як це, коли життя стоїть на паузі та проходить повз тебе.

“Ця пісня стала для мене своєрідним зціленням. Можливо, навіть громовідводом. Є такий метод в психології: подивитися в очі своїм страхам і болю. Коли я виконую цю пісню, замислююсь над усім, що відбувається конкретно зі мною і з нами усіма, відчуваю увесь стрес і навантаження. Але з кожним разом мені стає легше. Я розумію, що вихід є і що так складно буде не завжди”, – ділиться Марта.

Пісня “Колія” – подарунок від співачки KOLA, який став потужним поштовхом до нового прочитання творчості Марти. Це точне відображення всіх внутрішніх відчуттів та переживань, які на той період відбувалися у житті артистки.

“Коли KOLA надіслала мені демо пісні, я десь пів години по колу просто його слухала. Я була шокована, наскільки точно вона написана про мене. KOLA, на мій погляд, найбільш емпатична співачка і авторка сучасності, адже її пісні сьогодні відгукуються кожному”.

Послухати “Колія” можна на всіх музичних платформах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *