ТОП-100 українських підприємців, які працюють під час війни. Частина 2

Українські підприємці та майстри попри війну продовжують  працювати, щоб підтримати економічний фронт та надихнути читачів, редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua започаткувала рубрику “ТОП-100 українських підприємців, які працюють під час війни”, рубрика ділиться на дві частини.

Про підприємців та майстрів, які увійшли до першої частини можна прочитати: ТОП-100 українських підприємців, які працюють під час війни. Частина 1

Сьогодні презентуємо до Вашої уваги другу частину.

1. Анастасія Рискаль

 Анастасія Рискаль

Мій бренд до війни в Україні мав назву RЫSЬ (всі розуміють, що це тварина: швидка, яка не боїться нікого і нічого) це все про мене і мою команду. Після війни хотіла зберегти назву, але не можу і не хочу, тому ми круто взяли і переробили і були в шоці, що вийшло так легко тому що, на англійській мові Рись має назву LYNX і це дуже круто. Тобто все так і залишилось Рись ( але англійською мовою).  Красиво і звучно.

З самого початку, мене звати Анастасія, моє прізвище Рискаль, забрали декілька букв з мого прізвища, так і з’явилася назва.  Ось історія мого бренду, яким я задоволена і готова нести і несу вже майже 2 роки «самостійно».

У мене немає особливої методики. Є поняття: я люблю і роблю все те, що мені подобається. Займаюсь перманентом, тобто перманентним макіяжем (розвиваюсь) знаю, що роблю і роблю правильно. Методика своя ще попереду – тому що, я хочу більшого.

Зараз я можна сказати створюю команду і впевнених в собі дівчат.

В наш час на ринку б’юті-сфери дуже багато майстрів: хороших і не дуже. Деякі не готові, не хочуть платити за навчання тому і навчаються самостійно (багато таких зустрічається), але я не засуджую, поважаю людей, які рухаються вперед (але це потрібно робити правильно).

Послуги, які надаємо ми: перманентний макіяж абсолютно підходить всім, від 15-70 років, вік не є важливим. У нас є девіз: Найкрасивіше обличчя в світі – Ваше, а ми його тільки підкреслюємо.

Дуже важливо, що саме в наших студіях, яких вже 6 по Україні – може обслуговуватись будь-яка людина. Від низького чеку, до максимального чеку. Чим це можна обіграти ? А все просто: В наших студіях я проводу навчання і випускаю професіоналів, а деяких можу і залишити в студії.

Зараз в студіях працюють:
– спеціалісти (стаж 6 місяців)
– майстри (стаж 3 роки)
– топ майстер (стаж 13 років)

Для нас важливо приймати участь в благодійності, ми не залишаємося осторонь, всім чим можемо допомагаємо і допомагали. Червоному хресту завжди 15% від суми в місяць ми відправляли. А зараз, коли війна в Україні, про це знає весь світ – ми допомагаємо всім,  чим можемо. 10% кожен місяць скидаємо на фонди. Також закупаємо речі, їжу і відвозимо. Збираємо кошти на авто, термобілизну і т.д.

Ми щиро віримо – все буде Україна!

До 24.02.2022, я будувала плани наперед: навчання дівчат, відкриття ще студій, сім’я, але зараз нажаль живемо одним днем. Але це не дає право не мріяти про перемогу і життя далі.

Я все життя працювала для когось, на когось, платила кредити, які залишили батьки коли їх не стало. Тільки в цьому році я змогла бути вільною. Я дуже хочу миру, хочу бути вільною, хочу ставити цілі знову і йти до них, наприклад ось як зі студіями:

10.03. 2020 я забажала свою студію зі своєю командою (це мій День народження) і я зібрала її за 4 дні (всі дівчата самі мене знайшли). І 14.03 я відкрила студію незважаючи на карантин який був через пандемію. Страх? Був, але бажання було ще більше!

Вже через 6 місяців – коли була 2 хвиля пандемії (всі зачинялися), а я знову відкрила ще 2 студії в іншому місті. Так-так, страх, він все ще був присутній, але я вірила і вірю досі, що це не кінець.

Потім ще і ще. Дівчата неймовірні. Я відчула, що можу бути директором в оточені крутих майстрів. І оскільки клієнти задоволені, тому все чудово!

Я планую і надалі робити все, щоб бути щасливою, вільною, мати неймовірну команду та підтримку.

Детальніше: https://www.instagram.com/permanent_by_anastasiia_/

2. Miss Pavlova – сімейний бренд доглядової косметики 

Miss Pavlova - сімейний бренд доглядової косметики </strong

Все почалося з того, що дружина будучи вагітна замовила масло для тіла. Подивився його склад і порівнявши ціну інгредієнтів та роздрібний продаж я зрозумів, що можна створити ефективну косметику на основі натуральних олій за більш доступною ціною. Так само інтерес підігрівало бажання створити компанію, яка потім залишиться нашій доньці. Miss Pavlova – це сімейний бренд і названий на честь дочки та створюється для її майбутнього.

Компанія існує  з 2021 року під час карантину і починати було дуже складно!

Ми сімейний бренд, де один з нас фармацевт, а другий лікар. Намагаємося використовувати лише натуральні інгредієнти. Наша продукція не тестується на тваринах. Уся наша тара підлягає вторинній переробці. Ми використовуємо мінімальну кількість компонентів, щоб мінімізувати побічні реакції на них. Ми практично не використовуємо барвники (це зайве у доглядовій косметиці). Наші тверді шампуні абсолютно безпечні, як для людини так і для природи (не всі шампуні такі).

У нас два сегменти аудиторії:

домашній – підходить для дівчат 25+, які люблять натуральну косметику;

майстри манікюру та бровісти – оскільки у нас багато продуктів, які вони можуть використовувати у своїй роботі.

Ми постійно донатаємо, як у великі фонди, не великі, але ті, які надають допомогу (це харківські фонди) наш бренд родом з Харкова.

До війни ми будували великі плани, але якщо уявити, що завтра ми перемогли, тоді плани  приблизно такі: розширення лінійки продукції, випуск продукції антиедж, вихід на європейський ринок, розробка власних активних речовин, створення професійної лінійки косметики для косметологів, а в майбутньому розробка власних лікарських засобів.

Miss Pavlova - сімейний бренд доглядової косметики </strong

Miss Pavlova - сімейний бренд доглядової косметики </strong

https://misspavlova.store/

https://www.instagram.com/miss_pavlova_ua/

3. Ганна Кліпіліна – засновниця @felt.gift

“Привіт! Мене звати Ганна. Мені 32 роки. Я із Запоріжжя, але наразі тимчасово проживаю у Черкасах. Моя історія почалася чотири роки тому. Я завжди була в пошуку себе. Ніколи раніше не займалася рукоділлям. Але коли народила донечку, в мене з’явилося натхнення до рукоділля.

Раніше я не знала, що таке валяння і ніколи не була з цим знайома. Я самоучка, вчилася робити ляльки методом проб та помилок. В Україні таких виробів не зустрічала. Наразі я майстер з сухого валяння – ляльок оберегів. І маю маленький блог, де кожен може знайти унікальний подарунок ручної роботи в техніці сухого валяння. Найперші мої роботи – це феї та ангели обереги. Зараз – цілі сімейні портрети!

Коли почалась війна я робила обереги – це янголи у патріотичних кольорах . З кожного янгола відправляла 40% на підтримку ЗСУ та гуманітарну допомогу. Кожного дня робила по 10-15 янголів протягом трьох місяців. Це дуже велика та виснажлива робота для однієї людини. В тиждень виходило по 50-60 янголів. Було відправлено на допомогу приблизно 30 тисяч гривень. Зараз я приймаю участь у благодійних проектах, як учасник.

Мої плани на майбутнє – повернутися додому та відкрити майстерню-студію, де б я могла навчати техніці валяння та створювати неймовірну красу своїми руками!” – поділилася майстриня.

Детальніше: https://www.instagram.com/felt.gift/

4. Альона Ліпшиць 

Альона Ліпшиць

Я Альона Ліпшиць, засновниця та головний дизайнер українського бренду прикрас FROMLI. У грудні цього року бренд буде святкувати 3 роки своєї діяльності. Але 2,5 роки FROMLI існував як сторінка у соцмережі, на якій я транслювала і розвивала свій творчий потенціал.

Основний вид діяльності був зовсім інакший, я багато років працювала тренером з танців, а у вільний час присвячувала створенню прикрас. Мені було цікаво не тільки їх робити, а ще і гарно презентувати, тому якось з часом з’явились прихильники моєї творчості і почались перші замовлення.

З початком війни, я втратила роботу і довелось залишити свою домівку. Вирвавшись з окупації, все що в мене лишилось – це моє хобі і я продовжила творити… Але вже творити з великим відчуттям патріотизму та любові до своєї країни, тому було бажання робити прикраси лише в двох кольорах – жовтий і блакитний.

Я була впевнена, що прикраси зараз нікому не потрібні, що у часи війни – це не речі першої необхідності, тому робила те, з чого і розпочинала свою діяльність. Творила за покликом душі і викладала в мережу. Я навіть не розраховувала на те, що на мої патріотичні вироби буде такий величезний попит. Тому потрібно було змінювати минулий підхід до діяльності і активно маштабуватись, бо самій охопити все вже стало неможливим.

За 7 місяців роботи в воєнний час, колишнє хобі перетворилось у впізнаваний бренд і стало головною справою мого життя.

За цей час команда FROMLI розрослась до 17 майстринь, які по всій країні відшивають прикраси для бренду. Наші прикраси патріотичні, тому нас стали знаходити засновники і організатори благодійних фондів і почали запрошувати партнерами на заходи на підтримку України в країнах Європи та Америки.

Альона Ліпшиць

Це настільки надихнуло і розплющило очі на те, що творчістю можна робити великі справи і допомагати своїй країні, створився навіть певний напрямок, який майстрині назвали «Рукодільний фронт» в якому бренд FROMLI займає лідерські позиції, тому ми невпинно працюємо, розширяємось, додаємо майстрів до команди, бо нас всіх об’єднує одна мета і мрія – вільна Україна, щасливе і мирне життя.

За минулі декілька місяців прикраси представляли Україну на заходах в Чехії, Австрії, Нідерландах, Франції, Сполучених Штатах Америки, Німеччини та Бельгії. Кошти з продажів перераховуються на потреби ЗСУ та людей, які постраждали від війни в Україні.

Зараз в нас багато проектів, які вже реалізуються та тих, які тільки в планах! Вірю і знаю, що все задумане обов’язково відбудеться і про Україну, завдяки патріотичним прикрасам FROMLI, будуть знати в кожному куточку, в кожній країні.

Детальніше: https://www.instagram.com/fromli_accessories/

5.  Ангеліна Курах – засновниця салону краси “Angel beauty studio”

Cалон краси

“Мене звати Ангеліна, я власниця салону краси “Angel beauty studio”, який знаходиться в Закарпатській обл., м. Свалява. А також я є тренером міжнародної академії SVIATO-ACADEMY та майстром по перманентному макіяжу.

Моя історія розпочалася ще в 2019 році, коли я вирішила змінити професію і зайшла в б’юті індустрію. Я ніколи не думала, що це стане моєю найулюбленішою справою. Це велике щастя бачити задоволені обличчя клієнтів після перевтілення. Також є клієнти, яким я роблю брови безкоштовно (це люди, які перенесли онкологію, а також мами дітей-інвалідів). Потім я стала тренером найсучаснішої та найпопулярнішої академії по перманенту SVIATO-ACADEMY.

В кінці 2021 року я набрала команду майстрів б’юті індустрії і відкрила свою студію краси.

Наша унікальність в тому, що наші майстри постійно проходять навчання, підвищення кваліфікації і не стоять на місці. Ми одні в місті по такому розширеному переліку послуг + в нас є різні види апаратної косметології.

Послуги “Angel beauty studio” призначені для всіх дівчат, жінок, а також маємо послуги і для сильної половини (чоловіків).

В такий складний для України час ми підтримуємо фінансово ЗСУ, а також займаємося благодійністю.

Звісно, я маю плани на майбутнє: розширяти команду і масштабуватися” – поділилася підприємець.

Детальніше: https://www.instagram.com/angelina_kurakh/

https://www.instagram.com/angel_beauty_svalyava/

6. Артем Дмітріченко – засновник бренду “P.R.A.Y.”

Артем Дмитриченко - засновник бренду

“Всім привіт, мене звати Артем, я власник новоствореної компанії “P.R.A.Y.” з виробництва одягу та сувенірної продукції, місце розташування нашого виробництва – Словаччина, місто Братислава.

З квітня місяця 2022 року, ми реалізуємо нашу продукцію по всій території ЄС, України та Канади. Ми підрахували та маємо на сьогоднішній день понад 1000 замовлень, з них близько 600 посилок в такі країни як: Австрія, Німеччина, Іспанія, Франція, Італія, Нідерланди, Чехія та майже 150 посилок в Україну, ось тут звичайно хотілося б більше. Але сподіваємося, що разом з Вами ми покажемо усьому світу хто ми є.

Наша тематика – патріотичні принти на одязі (футболки, худі і т. п.). Асортимент на сьогодні дуже великий, маємо можливість виконувати індивідуальні замовлення. Наші дизайнери виконують майже всі побажання будь-якої складності. Тобто, якщо Ви дивились нашу сторінку та не побачили те, щоб Ви хотіли, але маєте уявлення, напишіть нам і менеджер з радістю допоможе.

Кожен день ми працюємо над удосконаленням нашої продукції відштовхуючись від Ваших рекомендацій та побажань” – розповів підприємець.

З приводу замовлень або співпраці: +421949498278 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Детальніше:  https://www.instagram.com/prayforua.com.ua/

https://www.facebook.com/prayforua.com.ua/

7. Альона Мансурова – засновниця @osmo_candle

Альона Мансурова - засновниця @osmo_candle

“Мене звати Альона, я виготовляю ароматичні свічки ручної роботи.

Моя історія розпочалась досить нещодавно, в липні 2022 року. Взагалі ідея і бажання створювати свічки своїми руками були вже давно, але мені завжди чогось не вистачало, виникало багато сумнівів, я зовсім нічого не знала про те, як саме виготовляють свічки. Одного вечора я побачила як виготовляють гіпсові кашпо, в мене наче щось знову загорілося, і я подумала, коли як не зараз. В той же вечір, я до ночі дивилась різні матеріали, як виготовляти свічки і кашпо для них, вигадала назву для свого бренду і купу всього іншого.

Ми виготовляємо свічки для кожного індивідуально, повністю спираючись на побажання клієнта, тобто Ви можете самі обрати аромат свічки та її колір.

Також наші свічки маюсь дуже естетичний вигляд та насичений аромат.

Альона Мансурова - засновниця @osmo_candle

Альона Мансурова - засновниця @osmo_candle

Наші вироби підійдуть абсолютно всім: хто хоче влаштувати атмосферу романтики або затишку, додати в свій інтер’єр естетики, або просто запалити свічку коли немає світла.

Ми регулярно донатимо на ЗСУ та різні збори для нашої армії.

В майбутньому планую відкрити власну майстерню і збільшити об’єми виготовлення свічок” – поділилася власниця бренду.

Детальніше: https://www.instagram.com/osmo_candle/

8. Ольга Гаврюшина – засновниця @ogavadecor.candles

Ольга Гаврюшина - засновниця @ogavadecor.candles

“Щоб сяяти світлом іншим, потрібно носити сонце у собі. (Ромен Роллан)

І я з радістю ділюся своїм світлом з Вами через полум’я ароматної свічки.

Привіт, я Ольга Гаврюшина, творець бренду OgavaDekor і я дружина коханого чоловіка та мама двох прекрасних дітей.

Ідея нести світло людям мені прийшла раптово після закінчення ремонту в новому будинку – мрії, куди ми переїхали з молодшим сином, щойно народженим. Мені дуже хотілося обставити нове житло затишним та оригінальним декором. Вважаю, що в кожному будинку обов’язково повинні бути свічки, адже вони дарують затишок, підкреслюють стиль житла, а коли ще наповнюють ароматом, це все точно робить нас щасливішими в ці моменти.

І я запалилася! Хочу! І цього “хочу” виявилося так багато. Зібравши всі свої побажання, від якості воску до стилю етикетки, перепробувавши різні варіанти, мені чогось не вистачало… І я вирішила створити своє!

Не всі відразу мене підтримали, адже я мама щойно народженого малюка. І часу на реалізацію цієї ідеї може просто не бути, але: “Людина одержима новою ідеєю заспокоїться тільки здійснивши її.” (Марк Твен)

І я вирішила діяти! Йти хоч і маленькими кроками, у своєму темпі, але йти. Я відчувала, що можу через свічки реалізувати свої творчі ідеї, і дарувати людям радість, вносячи ароматне світло в їхнє повсякденне життя, тим самим наповнювати його чимось особливим і прекрасним. Що й досі є моєю підтримкою у різних ситуаціях та обміном любові один до одного з моїми клієнтами. І все було добре, але прийшла пітьма на нашу країну Україну… І я з дітьми була змушена виїхати, і так вийшло, що в Португалію. Ми полюбили цю країну і людей, які нам зустрічалися. І знову я запалилася і захотілося нести світло!

Я знайшла цю можливість, реалізовувала свою творчість у Португалії, в курортному містечку Сезимбра, де й досі продається моя продукція, сподіваюся і буде.

Але я все ж таки не емігрант і настільки мені захотілося додому в Україну, до чоловіка, до наших людей, що нічого не могло мене стримати. І тепер я вдома в Україні, продовжую займатися улюбленою справою, хоч і не в рідному Харкові. Поки наша країна бореться з пітьмою і обов’язково переможе, я хочу нести своє світло у Ваші прекрасні серця і нехай усім нам стане тепліше і затишніше. Адже: Тисячі свічок можна запалити від єдиної свічки і життя її не стане коротшим. Щастя не стає менше, коли їм ділишся.  (Будда)” – розповіла підприємець.

Детальніше: https://www.instagram.com/ogavadecor.candles/

9. Ярина Шуригайло – засновниця @YARADECO_

Ярина Шуригайло - засновниця @YARADECO_

“Вітаю! Мене звати Ярина Шуригайло, мені 25 років. Займаюся сезонним декором. Наш магазин знаходиться у місті Дрогобич, Львіська обл., вул. М. Грушевського, 1.

Будучи ще дитиною відчувала у собі творчість та любов до художнього мистецтва, часом могла розмальовувати стіни вдома і знаєте, зараз для мене дуже ціно те, що батьки ніколи навіть не підняли голос, побачивши ці шедеври на стінах, а навпаки чула похвалу та згадуються слова: «Дитина так розвивається». Додам, що у нас в сім’ї 8 дітей, я третя дочка. Моя мама “Мати-героїня”. Дякую Богу та батькам за таку велику сім’ю, адже зараз це так важливо мати підтримку один одного.

Протягом 7 років ходила в Дрогобицьку художню школу, далі університет у Львові, перша робота в студентські роки адміністратором. Радіючи від своєї першої зарплати одразу вирішила поїхати в тур по Європі; до речі, сама. Я людина творча і дуже спонтанна. Ця поїздка дала мені розуміння, що не хочу на когось працювати, хочу мати своє! На той час у мами був магазин канцтоварів та рукоділля. Мама дуже вірила в мене, тож я наважилась втілювати свої ідеї. Підтримка – це вкрай важлива річ! Тоді в подруги було весілля і я зробила перші віночки на голову.

Створила сторінку в Інстаграм – як портфоліо для виробів. Далі поступово все непомітно розширювалося: віночки на перше вересня, новорічні віночки, пасхальні кошики, весільне оформлення. І так по сезонах продовжується до сьогодні. І дотепер постійно вдосконалююся і пробую щось нове. Як кажуть “Потрібно завжди ставати кращою, ніж була вчора”. Вважаю, це неабияк важливо для професійної сфери.

Наша унікальність – це ексклюзивний декор ручної роботи. Більшість виробів створюємо індивідуально під замовлення та без повтору. Для мене важлива максимальна увага до кожної деталі, дослуховуючись до побажань клієнта. Створюючи виріб – вкладаю частинку своєї душі. Вважаю, що ручна робота – це завжди неповторність. Для справжніх поціновувачів краси. Хто любить ексклюзивні вироби та індивідуальний підхід. Для тих, хто хоче створити затишок в домі використавши сезонний декор – віночки на двері, підсвічники, інтер’єрні композиції, великодній декор.

Доставляємо по всьому світу (найчастіше зараз – це США, Англія, Європа) і, безперечно, по Україні.

Також ми організовуємо благодійні майстер-класи. Останній раз їздили в реабілітаційний центр до діток, де кожен мав можливість долучитися до процесу створення весняних віночків. Це так приємно дарувати радість, бачити усмішки та захоплення.

У мене є багато планів на майбутнє, але люблю спершу зробити, потім говорити. Звичайно, хочу створювати і придумувати ще більше краси. Дарувати радість. Постійно вдосконалюватися у своїй сфері та розвиватися. Відвідувати виставки та брати участь у різноманітних ярмарках. Дякуючи нашим захисникам, будую плани, допомагаю військовим та щиро вірю в перемогу України!” – поділилася власниця бренду.

Ярина Шуригайло - засновниця @YARADECO_

Ярина Шуригайло - засновниця @YARADECO_

Ярина Шуригайло - засновниця @YARADECO_

Детальніше: https://www.instagram.com/yaradeco_/

10. Катерина Кришталь – засновниця Kryshtal beauty

Катерина Кришталь - засновниця Kryshtal beauty

“Доброго дня! Мене звати Катерина Кришталь і я власниця студії краси та естетики Kryshtal beauty.

Наша студія існує вже 3,5 роки, а починалося все з одного кабінету та одного масажного апарату. Працювала я сама як і більшість майстрів починає. Я дуже полюбила цю справу, адже вона приносила класні результати для клієнтів, відповідно і я отримувала задоволення від цього результату!

Через деякий час придбала лазерний апарат по видаленню небажаного волосся, але перед цим дуже прискіпливо вивчила питання впливу лазерної епіляції на людину, випробувала на собі 5 різних апаратів і обрала саме той, який відповідав би всім моїм вимогам!
Згодом стало тісно в одному кабінеті та і працювати одній стало важко, отож ми з чоловіком знайшли приміщення на декілька кабінетів і вирішили створити команду, де будуть майстри та адміністратори. Пережили ми декілька ремонтів з переїздами і те, що наші майстри відкривали кабінет поряд з нашою студією і йшли від нас, перейнявши нашу авторську методику, але переживши все це, стаєш сильнішим і витривалішим.

Підібрати команду не так просто. Ти шукаєш в першу чергу таких людей, які тобі близькі по духу, дивляться з тобою в одному напрямку і такі, яким можна довіряти! Це справді щастя мати таких людей поряд.

Унікальність нашої команди в тому, що для нас дійсно важливий результат клієнтів, ми не працюємо на потік. Наші майстри з кожним клієнтом проговорюють, які слід очікувати результати в їхньому випадку. Ми не візьмемо клієнта, якщо бачимо заздалегідь, що результату не буде, ми прямо про це йому скажемо і пояснимо чому? Для нас важлива репутація, адже ми знаходимося у невеликому районі передмістя Києва, де проживає багато людей на досить невеликій площі землі і клієнти до нас приходять в основному по рекомендаціях. Також хочу сказати, що мало купити апарат, потрібно вміти на ньому працювати, тому у нас своя методика видалення волосся в лазерній епіляції, а також авторська методика виконання апаратного масажу. Всі майстри працюють по цим методикам.

Приходять до нас як жінки, так і чоловіки, і до речі чоловіків дедалі стає все більше. Ходять навіть на апаратний масаж живота, щоб підтягнути шкіру після схуднення. Це ж круто, коли за своїм зовнішнім виглядом слідкують не тільки жінки, а й чоловіки.

Війна дуже змінила життя наших людей і все більше і більше людей донатять щоб допомагати нашій Україні та ЗСУ. Ми в благодійних проектах не беремо участь, але щомісяця донатимо на ЗСУ.

Наразі також ми розробляємо програму по підвищенню кваліфікації фахівців в області лазерної епіляції, адже хочеться передати свої знання іншим, щоб майстри України розвивалися в цій області і були більш кваліфіковані.

Багато хто виїхав закордон (звісно не по своїй волі) і розвиває там свій бізнес, але ми хочемо бути тут і підтримувати економіку нашої країни, бо це наше майбутнє і нам тут жити!” – розповіла підприємець.

Катерина Кришталь - засновниця Kryshtal beauty

Катерина Кришталь - засновниця Kryshtal beauty

Детальніше: https://www.instagram.com/kryshtal_beauty/

11. RED CARPET AGENCY – агенство акторів та моделей

RED CARPET AGENCY - агенція акторів та моделей

Почалося все у 2019 році. Назар Борушок – український актор театру та кіно був запрошений провести майстер-клас з акторської майстерності в Київську школу «Мідгард», після чого виникла ідея створити акторську школу для дітей.

До свого проєкту запросив висококваліфікованих викладачів таких як:

Наталя Сумська – провідна акторка Національного академічного драматичного
театру імені Івана Франка, телеведуча, народна артистка України;

Анатолій Гнатюк – актор Національного академічного драматичного театру імені
Івана Франка, телеведучий, народний артист України.

А також багато інших спеціалістів з різних мистецьких напрямів – майстрів своєї справи.

Набравши першу театральну трупу, зіграли виставу в театрі «Сузір’я».

Після чисельних запитів вирішили збільшити вік набору в театральну студію.

На відміну від інших театральних студій Києва ми маємо свій продакшн – RC Film Production. Працюємо з видатними людьми українського мистецтва. Даємо людям можливість брати участь в модельних, театральних проєктах та кіно. Ми – культурний центр для початківців, які хочуть проявити себе в акторській сфері! Наші учні активно знімаються в фільмах та серіалах.

Віковий діапазон наших акторів (учнів) від 4 до 99 років. Всі навчальні групи діляться на вікові категорії – для особистого комфорту.

Ми безкоштовно навчаємо тимчасово переміщених осіб (біженці), дітей сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Проводимо майстер-класи, в дитячих будинках організовуємо новорічні свята, де даруємо дітям подарунки та ставимо театральні постановки.

RED CARPET AGENCY - агенція акторів та моделей

RED CARPET AGENCY - агенція акторів та моделей

В подальшому прагнемо створити Державний коледж для підготовки до вступу у вищі театральні навчальні заклади та організовувати маштабні Всеукраїнські та міжнародні культурно-мистецькі проєкти як в театрі так і в кіно.

Детальніше: https://www.instagram.com/redcarpet_agency/

12. Владлена Кисіль

11. Владлена Кисіль

“Вітаю, я Владлена Кисіль, мені 29 і я – художник. А ще, щаслива дружина і тричі мама. Народилась там же, де і наш президент, в Кривому Розі, але дитинство провела в Криму, де й почала захоплюватись малюванням, адже сильне і красиве море, просто не може не закохати в себе, тому спочатку я малювала саме морську тематику.

Згодом, переїхала в місто Конотоп, де я вийшла заміж і народила трьох славних козаків. Родина підтримувала мене на шляху до самореалізації, коли звичайне дитяче хобі почало переростати в дещо більше. Тепер я пишу картини на замовлення на будь-яку тематику, займаюсь розписом фурнітури, розписом одягу, займаюсь фейс і боді-артом, веду курси з малювання для дітей і дорослих.

Моя унікальність в відкритості до природи і людей. Я не боюсь братись за складні, креативні завдання і реалізовувати мрії людей на полотнах і не тільки. В мене немає особливої техніки як у багатьох художників, кожен мій виріб, кожна картина, мають бути унікальними, як і їх власники.

Мої послуги для людей, що чітко знають чого хочуть, не бояться експериментувати і втілювати мрії у життя, а також не забувають радувати близьких і друзів приємними подарунками, що гарно впишуться в інтер’єр і нагадуватимуть про щасливі моменти.

50% від кожного замовлення надходять до благодійного фонду “Повернись живим”. Не дивлячись на те, що моїй родині довелось виїхати через війну, в рідній Україні, я намагаюся допомагати нашим янголам, які захищають нашу неньку, хоча б таким чином.
З радістю буду рада новим творчим викликам та співпраці з творчими та креативними особистостями.

Хочу подякувати всім тим, хто вірив в мене, надихав та направляв мене, тим, хто радіє разом зі мною новим досягненням, тим, хто підтримує мене в нових творчих направленнях: звісно моєму чоловікові Олександру, дорогим діткам Давиду, Марку і Нілу, звісно ж громадському творчому об’єднанню “Майстри Конотопу”, що так тепло прийняли мене кілька років тому до лав творчих людей, окрема подяка моїй подрузі, чарівній дівчині фотографу Олені Райтер, що допомогла повірити в себе і наважитись щось змінити в житті. Також хочу висловити особливу подяку прекрасній людині Eefie de Haan, Ксенїї Борцовій та чарівному подружжю Marieke і Ann Harmsen (які допомогли моїй сім’ї адаптуватись в нових умовах і стали для нас справжніми друзями.

Я вірю в перемогу України. І в планах, коли повернуся в рідне місто – намалювати патріотичний мурал, продовжити допомогу військовим і родинам що постраждали через війну. Будемо відновлювати Україну разом!” – поділилася митець.

Детальніше: https://www.instagram.com/vladlena_kisel/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008566239504

13. Deseo

Deseo

Одного разу, я випадково побачила в Інтернеті фото дівчини зі схожою підвіскою і вирішила замовити собі. Але не знайшла, де можна замовити в Україні саме таку, як я хотіла. Тому я знайшла ідеальне рішення – виготовити її самостійно. Після того, як була створена перша прикраса – і народились ідея бренду Deseo.

Єдині в Україні підвіски на стегно ручної роботи. Dᴇsᴇᴏ – бренд прикрас ручної роботи, що створять твій вишуканий і неповторний образ, додадуть елегантності та жіночності у стиль, підкреслюючи твою безумовну впевненість у собі. Аксесуари обгорнуть твою особистість шлейфом таємничої спокуси тої самої femme fatale.

Усе для того, щоб ти відчувала себе на всі 100%. Dᴇsᴇᴏ (перекл. ісп. “бажання”) – бренд, що створений виконувати усі твої
найпотаємніші бажання. Це твоя привабливість, спокуса, стиль, таємничість, впевненість, жіночність, сила, свобода, розкутість,
елегантність… Deseo – це ти. Якою ти хочеш бути: сьогодні/завтра/усе подальше життя? Ти маєш право бажати найкращого і гідна втілення усіх своїх мрій у життя. Ти вільна бути собою. Deseo – твоє бажання понад усе.

Вироби бреду призначені для сміливих, стильних, та епатажних жінок, що не бояться опинитися у центрі уваги. Для дівчат, що обирають нові деталі спокусливого образу фотосесії або відеозйомки. Для танцівниць, що шукають стильні та особливі прикраси для своїх виступів. Для богинь, що прагнуть приємно здивувати своїх коханих. Deseo – для кожної.

Частина коштів з продажів буде перерахована на допомогу ЗСУ.

У майбутньому плануємо розширення асортименту, нові моделі прикрас, вироби з мед-золота та елітні золоті прикраси. Усе для того, щоб кожна знайшла щось особливе для себе.

Deseo

Deseo

Deseo

Детальніше: https://www.instagram.com/deseo_vn/

14. DOVGAN-ART – авторська майстерня Володимира Довгана

Коли і з чого все почалося?

Почалося досить давно і, як завжди буває зі знаковими подіями, випадково. Група молодих художників-декораторів випадково дізналася про існування гаварецької кераміки. Випадково застали ще живим Майстра, який познайомив хлопців з цим ремеслом. І все. Декоратори почали перетворюватися на гончарів. Більшість досі гончарує. Хтось постійно, хтось час від часу. Якщо говорити про творчий шлях Володимира Довгана – то це шлях від гаварецької чорнодимленої кераміки до індивідуального стилю та спроб відновити втрачені традиційні способи  та стилі декорування. Зараз відновлюємо Сокальську кераміку та Київську кераміку до 18 століття.

В чому ваша унікальність?

Цікаве запитання. Робити, що любиш, любити, що робиш. Напевно, саме таке ставлення до своєї роботи робить нас унікальними. І саме тому кераміку Довган-арт можна впізнати і без клейма та написів на бірках. Досвід, смак та певні принципи дозволяють автору поєднувати в своїх виробах традицію та сучасні вимоги з авторських баченням. І це видно в кожному горнятку, в кожній вазі чи тарілці.

Для кого призначені наші вироби?

Відповідь на це запитання логічно випливає з відповіді на попереднє. Наші покупці – люди, яким не все одно з чого їсти\пити, що буде стояти на полиці у вітальні і муляти око, або радувати його. Вони цінують індивідуальність в усьому. В кожній дрібниці. Вони вже пройшли шлях пошуку свого коріння. Визначилися з цим. І тому їм небайдужа історія предмету. Її прив’язка до їх власної історії, історії краю, який вони вважають рідним. На перший погляд складно. Насправді – ні.  Етап посуду з ікеа вони вже пройшли. І тепер прагнуть справжнього. Масмаркет не пропонувати.

Чи приймаєте участь у благодійних проектах?

Так. Постійно. Благодійні ярмарки. Благодійні майстер-класи. Благодійні аукціони. Виготовлення посуду для ветеранської кав’ярні. Це нормальна практика для Громадян воюючої країни. Роби, що можеш і будь, що буде. Але роби.

Плани на майбутнє:

Грандіозні. Зараз ми отримали гранд від Українського ветеранського фонду на проект, в результаті якого авторська майстерня має перетворитися на центр відродження традиційного керамічного ремесла. А ще ми є фундаторами фестивалю «Не святі горшки ліплять» і дуже хочемо провести його у Львові, спільно з колективом скансену «Шевченковий гай». А ще була ідея подібного фестивалю, але з суттєвою музичною складовою, для київської області. А ще дуже хочемо цього року на Ягелонський ярмарок. І кілька тематичних проектів для ресторанів. І школу гончарства….

Детальніше за посиланням: https://www.instagram.com/dovganartceramic/

https://www.facebook.com/Dovganart

15. Yana Matviychuk

Yana Matviychuk

Історія мого бізнесу – креативного агентства ARENA CS – розпочалася ще у 2004 році. З другого курсу університету я працювала спочатку в Музеї гетьманства, пізніше – у компанії, яка займалася продажем курсів, тренінгів, організацією тімбілдінгів… Там я була менеджеркою з продажів і вже через кілька місяців пішла з компанії, бо у мене виходило геть погано продавати. Працювала в готелі Рів’єра на Подолі.

Мене захоплював готельний бізнес і все, що пов’язане з гостинністю. Я мріяла про власний бізнес саме в цій сфері. В якийсь момент до мене звернулася неурядова організація з Польщі з проханням провести для них захід в Києві. Це був мій шанс і я його використала.

Закінчення першого особистого проєкту припало на кінець 2004 року (якраз розпочалася Помаранчева революція). Тоді ж одна з учасниць заходу передала мої контакти американським друзям, які планували провести захід в Україні через 4 роки.

Це був потужний дипломатичній захід міжнародного значення для України:  Асамблея на 650 осіб, які мали приїхати з понад 150 країн. У 2004 році у Києві навіть не було майданчика, де можна було би провести захід такого масштабу. Про це майбутнім партнерам я сказала, але від співпраці не відмовилася. Я вже мріяла провести цю Асамблею в Києві!

Американці поїхали і кілька місяців на зв’язок не виходили. Я просто так від мрії відмовлятися не збиралась, подзвонила у Вашингтон і залишила на автовідповідачі свою чітку пропозицію щодо проведення Асамблеї саме в Києві. Сталося диво: вже через тиждень ми підписали контракт на 2 мільйони доларів. Переді мною стояло завдання за 4 роки організувати Асамблею світового рівня, а у мене на той час навіть не було власного рахунку у банку. Стало очевидно, що аби управляти такими значними ресурсами – треба заснувати компанію. Так і була створена креативна агенція ARENA CS.

Цей американський проект дозволив мені втілити свою українську мрію: розпочати потужний власний бізнес. Зараз я розумію, що тоді поставила перед собою амбітну мету і ризикнула. Але той ризик вартував того, що я маю зараз.

Про івент, який Ви проведете з ARENA CS, будуть говорити. Так у нас написано на сайті і є правдою. Ми з часу заснування у 2004 році провели більше 7000 заходів. Зробити івент, який не забудуть завтра – це найважливіше, бо сьогодні йде боротьба за увагу кожної людини. Наш успішний досвід – це наша унікальність. Люди сьогодні швидко переключаються, отримують забагато інформації. За нашу увагу борються бренди і новинні канали. Навіть під час виступу спікера за статистикою ми 52% часу блукаємо у думках… ARENA CS знає як утримати увагу учасників заходу.

Я завжди казала, що в івентах повернення на інвестиції – це інвестиції в час відвідувачів заходу: і тут питання, чому люди мають витратити свій час саме на Ваш івент? В умовах війни час кожного з нас став ще дорожчим. Увага зараз стала розкішшю. Унікальність ARENA CS в тому, що ми знаємо секрети як створити захід, на який не тільки прийдуть, але й про це будуть говорити. Ми створюємо не заходи, а досвід. Креативність, аналітика, емпатія – це три якості наших менеджерів: Вам потрібно бути креативними і вміти відчути клієнта, щоб створити новий клієнтський досвід.

Війна дуже змінила звичний ритм життя. Не встигли ми оговтатися від Ковіду – почалося повномасштабне вторгнення.

Протягом перших місяців «великої війни» агентство ARENA CS призупинило свою роботу. Я почала волонтерити, збирати гроші на допомогу військовим та постраждалим від війни. До волонтерства залучала і команду.

Для мене надзвичайно важливий людський капітал, моя команда. Тому я будь-що намагалася підтримати всіх: і морально, і фінансово. Скорочення штату я не проводила, адже не могла покинути людей, котрі зі мною пліч-о-пліч працюють над створенням кращих івент-проєктів у країні.

Аби наша компанія вижила – ми почали організовувати заходи закордоном.

Ще до війни значною частиною наших клієнтів були великі неурядові організації, які під час повномасштабного вторгнення активно розгорнули свою роботу у країнах-сусідах України. Серед цих компаній: UNICEF, ПРООН та багато інших.

На початку літа заходи відновилися вже в Україні. Ми почали працювати у абсолютно нових умовах, проте змогли швидко адаптуватися. Головне для нас зараз – це безпека команди та учасників наших заходів. У зв’язку з цим ми навіть почали проводити заходи у бомбосховищах!

У 2021 році наша креативна агенція провела більше 1500 подій для міжнародних корпорацій та неурядових організацій. У компанії наразі працює 60 менеджерів.

Місія ARENA CS – створювати такі проекти, які допомагають клієнтам продавати їх послуги, підтримувати культуру всередині компанії. Від діяльності ARENA CS залежить багато бізнес-процесів у фірмі замовника.

Компанія ARENA CS надає послуги і сервіс для конференцій та інших бізнес-заходів. ARENA CS має свою поліграфію, транспортний відділ, відділ проектування декорацій. Ми поділили нашу цільову аудиторію на різні сегменти і створили 4 відділи з проектного менеджменту, які орієнтовані на кожен окремий сегмент замовників.

Зараз в Україні йде війна через напад рф, але все одно проходять заходи різного спрямування: заходи, на яких висловлюється подяка тим, хто боронить нас і ліквідує наслідки ворожих атак: підрозділам ЗСУ, ДСНС й іншим службам; різноманітні благодійні акції, мета яких – поширення в міжнародному інформаційному просторі правди про війну в Україні; ініційовані волонтерами події для збору коштів на підтримку армії та фінансування соціальних проєктів, створюються круті культурні проекти.

У майбутньому я мрію про якнайшвидшу перемогу України. Але розумію, що вже зараз треба робити все можливе, щоб її наблизити.

Останні роки моя громадська активність, окрім соціальних проєктів, активно виражається у просвітницькій роботі на моєму YouTube-каналі Бізнес Арена. Я записую інтерв’ю з відомими економістами, громадськими діячами, підприємцями. Наразі ми з активістами та експертами ідентифікували важливу проблему для України – бідність через відсутність економічної свободи. Ще до війни наша країна була найбіднішою у Європі. Бізнесом займалося менше 15% населення, молодь їхала або мріяла виїхати з України, що є наслідком складної економічної ситуації в країні. Серед інших причин можливої еміграції були недостатня кількість роботи в Україні, відсутність в Україні реальної демократії та законності. Можна тільки уявити як війна загострила такі настрої. Водночас для українців відкрилося безліч нових можливостей для еміграції і це лякає, адже Україні треба буде створити неймовірно сприятливі умови, щоб люди змогли повернутися після перемоги.

Кілька місяців тому я зібрала економістів та експертів для створення проєкту, який має допомогти у вирішенні проблем реінтеграції молоді до економічного життя України та повоєнної відбудови, збільшення обізнаності про вплив вільної економіки на процвітання суспільства, посилення мотивації відкривати власний бізнес в Україні, а також створення дружніх зв’язків та спільнот серед молоді у віці від 14 до 21. Проєкт також матиме функцію неформальної освіти та залучатиме молодь до розробки власних проєктів, пошуку їх фінансування, підприємницьких ініціатив, формуватиме активну громадянську позицію. Завдяки економічним знанням, що будуть здобуті під час проєкту, виростуть громадяни, які розуміються на економічних основах та принципах справедливого процвітаючого суспільства.

Працюю також в культурному напрямку.

Піднесений психологічний стан допомагає підтримувати творчість. Взагалі переключення між різними проєктами є моїм секретом успіху в бізнесі та громадській діяльності. Наша агенція ARENA CS робить цікаві креативні проєкти, тому я як продюсерка працюю зараз з творчою командою над фільмом, який відкриє світові хоробрість українських військових та волонтерів, покаже мотиви, які ведуть наших патріотів до перемоги.

Детальніше: https://www.facebook.com/YanaMatviychukKiev

arena.ua

16. Меблі на замовлення KASSONE

Меблі на замовлення KASSONE

Наша компанія розпочала свою роботу ще в 2011 році. Починали з невеликих замовлень, реставраційних робіт. Багаторічний досвід роботи наших майстрів допомагав виконувати різноманітні індивідуальні дизайнерські проекти від замовників. У 2020 році нам вдалось започаткувати колекцію меблів Вишиванка з автентичними українськими мотивами та першу українську галерею виробів предметного дизайну Panoptikum Collections.

В своїй роботі ми поєднуємо використання різних матеріалів (дерево, метал, камінь і т.д.) та беремося за складні рішення, що дозволяє клієнту втілити всі творчі ідеї в реальність. Останні роки у співпраці з провідними митцями України розвиває унікальні колекції меблів предметного дизайну пропонуючи її для усього світу.

Наші вироби призначені для людей, які потребують індивідуальних дизайнерських рішень, а також ті, хто прагнуть додати власному інтер’єру неповторності та вишуканості. Ми співпрацюємо як із архітекторами та дизайнерами, а також безпосередньо із
замовником. Наш клієнт – це людина, яка щойно придбала будинок, або прагне оновити власні меблі.

Постійно при нагоді долучаємось до різноманітних благодійних проєктів.

У майбутньому плануємо і надалі розвивати меблевий бізнес України, гідно представляти меблеве виробництво на міжнародному рівні. Прагнемо щоб наш клієнт міг придбати якісну річ та отримував задоволення від її використання.

Нам буде приємно, коли оселі українців будуть вбрані в колекції нашої Вишиванки.

Реалізація складних рішень, використання дорогих матеріалів та експерименти з формами – вирізняють нашу майстерню. Нові виклики в цій роботі надихають нас йти далі і втілювати в життя креативні ідеї творців виробів та інтер’єрів.

Але, ми думаємо про більше! Тому в наступне наше десятиліття ми прагнемо втілити наші цінності свободи, відкритості та сміливості через унікальні вироби предметного дизайну. Тут мова про преміальні вироби нашої майстерні – Panoptikum Collections. Предметів, які дарують емоції та надихають. Вони захоплюють увагу та є проявом особливої індивідуальності. Запрошуємо відкрити для себе світ Panoptikum Collections!

Меблі на замовлення KASSONE

Меблі на замовлення KASSONE

Меблі на замовлення KASSONE

Детальніше: https://www.instagram.com/maisternia.kassone/

17. Аліна Ігнатенко – засновниця студії laconic.beautyagency

 Аліна Ігнатенко - засновниця студії laconic.beautyagency

Історія почалась після 24 лютого, як і в багатьох українців, життя яких змінилось на 360 градусів. В минулому житті я мала улюблену роботу та протягом останніх 9 років працювала бортпровідником. Після того, як пасажирські літаки в Україні зупинились, була можливість працювати за кордоном, але мене не покидало відчуття, що моє місце тут, вдома і що я маю робити щось корисне та разом з мільйонами українців наближувати нашу перемогу.

Б‘юті сфера це ще одна моя пристрасть, бо чи не прекрасно бути причетними до того, щоб робити наших дівчат ще
гарнішими?

Зворушила історія жінки, яка щойно виїхала з окупованого Енергодару та першою справою в Києві в неї був візит на манікюр. І це не тільки про красу, а в першу чергу про ставлення до себе. Тоді й було прийнято рішення про відкриття студії, де будуть не тільки якісні послуги, а й комфортна атмосфера, де наші жінки матимуть змогу провести час для себе та відволіктись від буденних справ.

Ми дуже любимо наших клієнтів і кожен для нас особливий. Допомагаємо втілити будь-яку ідею, працюємо на якісних матеріалах, перевагу віддаємо українським виробникам і надаємо послуги преміум якості за доступною ціною. Цінуємо довіру клієнтів і завжди стараємось зробити все і навіть трошки більше, щоб вони були задоволені. В нас дуже зручна локація. Студія знаходиться в історичному центрі міста, тому візит до нас можна поєднати з прогулянкою улюбленим містом. Ще, ми завжди раді гостям, коли
клієнти приходять до нас з дітками або зі своїми домашніми улюбленцями.

Наші послуги призначені абсолютно для всіх. Всі наші дорогі клієнти абсолютно різні за віком і статусом, але для нас важливими є тільки вміння якісно виконувати свою роботу та знаходити спільну мову.

В студії ми збираємо баночки для окопних свічок та передаємо дівчатам, які їх виготовляють для наших захисників та постійно донатимо на ЗСУ.

В планах на майбутнє – безупинний розвиток та можливість створення робочих місць для майстрів та більше щасливих
клієнтів. А ще, після перемоги, з радістю будемо вітати іноземців в нашій студії. Бо про рівень послуг в Україні відомо далеко за її межами.

Все буде Україна!

 Аліна Ігнатенко - засновниця студії laconic.beautyagency

Laconic

Laconic

Детальніше: https://www.instagram.com/laconic.beautyagency/

18. @UKRAINE_CERAMICS

@UKRAINE_CERAMICS

Бренд «Ukraine ceramics» створений під час війни і зараз в процесі розвитку. Все почалося зі шматка глини. Хотілось створювати щось прекрасне і для душі в цей складний час, і водночас щоб надихало інших та генерувало віру в себе та в СВІТЛЕ майбутнє. Так виникла ідея створювати вінтажні керамічні прикраси з душею.

Глина – енергетичний продукт. Вироби виготовляються вручну. Проходить довгий процес випалу, покриття глазурями, повторного випалу і кінцевий результат завжди унікальний і неповторний. Унікальність процесу в тому, що він непередбачуваний: вогонь і глина дають безліч «сюрпризів», кожна робота ексклюзивна.

Зараз ми націлені на більш жіночу аудиторію, так як це керамічні прикраси, можливо з розвитком, будемо створювати щось для побутового інтер’єру.

У майбутньому плануємо співпрацю з українськими дизайнерськими брендами одягу, також є бажання приймати участь в різних заходах в т.ч. благодійних.

@UKRAINE_CERAMICS

Детальніше: https://www.instagram.com/ukraine_ceramics/

19. Art Decor

Art Decor

В 2014 році, на новосіллі у друзів, я звернув увагу на фантастичну стелю. Вона була білою, блискучою, в декілька рівнів, та з різноманітними підсвітками. На той час я такого ще ніколи не стикався з такою красою, а коли мені сказали що це не гіпсокартон, а «натяжна стеля» – я був вражений ще більше! До цього моменту я навіть не знав що такі стелі бувають! Мене це дуже зацікавило і мені захотілося дізнатися якомога більше про даний вид стель. Тому я розпитав хто монтував стелю, зустрівся з хлопцями, поспілкувався  і зрозумів – це не тільки гарно, а ще й швидко, зручно, практично і дуже потрібно майже кожному, але мало хто знає про це!

Так моє захоплення, стелею у друзів, переросло в ідею – щоб якомога більше людей дізналися про такі стелі, і що я хочу бути дотичним до їх створення і встановлення!

Розповівши про ідею рідним та друзям не багато хто відізвався таким же захопленням яке було в мене. Тож сам почав формувати ідею, цілі, цінності своєї майбутньої компанії. Перший з партнерів з яким ми почали співпрацю опинився людиною, яка не зовсім розділяла мої цінності і цілі. Єдиною його метою був заробіток, а якість роботи, результат і навіть розвиток компанії його не цікавили. Тож наша співпраця закінчилась не встигнувши розпочатись. Пів року пішло щоб зібрати команду однодумців та цілеспрямованих людей, для яких чесність, якість, справність стояли вище фінансової сталої. Тож з лютого 2015 року молода команда нашої хоч і не великої, але цілеспрямованої компанії активно взялась за роботу.

Спочатку багато часу та ввесь заробіток вкладався в розвиток компанії, навчання спеціалістів в найкращі сертифіковані матеріали, професійний інструмент, транспорт… Так як не було фінансової підтримки компанія зростала не великими темпами, але позитивні відгуки наших задоволених клієнтів та самовіддача команди дарувала натхнення кожному з нас.

З кожним роком ми майже в геометричній прогресії додавали співробітників. І коли в кінці 2017 року ми зрозуміли що можемо дати більше нашим клієнтам – ми вирішили запустити власне виробництво де окрім послуг, які надає наша компанія ми могли надати іншим, меншим компаніям, якісні готові вироби для монтажу з урахуванням усіх побажань та до опрацювань які винесли, як з побажань клієнтів, так і з власного досвіду.

Тож, крім власних спеціалістів з монтажу натяжних стель, з березня 2018 в нас з’явилось повністю функціонуюче виробництво, де ми закрили власні потреби по матеріалам для натяжних стель. Вже в листопаді 2018 запрацював другий станок для потреб партнерів які також займаються монтажем натяжних стель.

В жовтні 2019 року запрацював третій станок що дав можливість закривати потреби, які перевищують 25000 кв.м полотна в місяць.

В березні 2020 року підписані договори з найбільшими виробниками алюмінієвих конструкцій, а також в 2020 орендна площа виробництва та складських приміщень перевищила площу 1000 кв.м .

В 2021 запрацювали філіали в інших місцях.

В 2022, не зважаючи на агресію з боку рф,  компанія продовжила працювати та підтримувати Україну.

Унікальність нашої компанії в тому:

 • що ми не беремо готових спеціалістів на роботу, а беремо людей які розділяють наші цінності а саме: чесність, якість (якість того що ми даємо), націленість на найкращий результат, цілісність, та відповідальність за взяті на себе обіцянки і навчаємо їх згідно наших стандартів. І в результаті наша команда складається з висококласних спеціалістів поєднаних однаковими цінностями.
 • Ми на виробництві самі виробляємо полотна які монтуємо чи монтують наші партнери що дає нам можливість стовідсотково гарантувати якість і сертифікацію наших матеріалів. Також ми працюємо на пряму з заводами по виробництву алюмінію що дає змогу контролювати якість кріплення і чітко слідкувати за стандартами систем які ми монтуємо.
 • Так як ми одна з найбільших монтажних компаній ми постійно вдосконалюємо те що ми робимо чи пропонуємо. Тому все нове, що необхідно кінцевому споживачу чи компанії, яка займається монтажем вони можуть отримати у нас.
 • Завжди на будівництві трапляються якісь прорахунки на усіх етапах, тож коли виникає якась не передбачувана ситуація ми не перекладаємо вину на когось чи відгороджуємось від неї, ми разом з нашими клієнтами доводимо справу до кінця, з бажаним для клієнта результатом, навіть коли це веде до фінансових збитків.
 • Ми надаємо нашим співробітникам навчання, офіційне працевлаштування, гідну заробітну платню та найкращі умови праці. Саме через це наша компанія не втрачає найкращих спеціалістів і рівень професіоналізму та морального стану співробітників залишається високим.
 • Ми монтажна компанія по натяжним стелям з цього ми починали і на сьогодні ми одна з найбільших компаній. Тож в першу чергу ми надаємо послуги кінцевому споживачу – особам чи компаніям яким потрібна стеля.
 • Також ми тісно співпрацюємо з будівельними компаніями, дизайнерами та прорабами, які надають послуги з повного чи часткового ремонту житлових чи не житлових приміщень, офісів, ангарів, складів… Де ми беремо на себе роботи по монтажу натяжних стель чи вирішення питань які відносяться до профілю нашої діяльності.
 • Співпраця з нами дуже цікава для дизайнерів та компаній які надають послуги з дизайну тим що в час коли кожного дня з’являються нові запити для різноманітних підсвіток, декоративних обходів комунікацій, колон, пілонів чи інших забаганок клієнтів конструкції і різноманіття натяжних стель може задовольнити найвибагливіший запит.
 • Так як ми маємо потужне виробництво та співпрацю з заводами по виготовленню кріплень та конструкцій, деякі з них є тільки у нас, ми можемо стати надійним партнером з постачання.
 • Для забудовників –  оскільки ми одна з найбільших компаній. І у нас є ресурс, щоб закрити великі об’єми по монтажу натяжних стель в житлових чи не житлових приміщеннях, не втрачаючи при цьому ні якість роботи, ні швидкість.

 

 • В березні 2022 року, на початку повномасштабного вторгнення рф, компанія перевела всі свої фінансові, трудові і матеріальні ресурси на допомогу ЗСУ і Територіальної оборони.
 • Також, на допомогу ЗСУ, керівництвом компанії були переведені фінанси, накопичені для розвитку компанії – було чітке розуміння, що розвиток можливий лише за умов свободи і незалежності України!
 • В вересні 2022 закупила та передала високоточні гвинтівки іноземного виробництва для захисників які боронять територіальну цілісність України та несуть службу в підрозділах ЗСУ, Національної гвардії та Територіальної оборони.
 • На значну суму були закуплені одяг, бронежилети, спорядження та обладнання для підрозділів ЗСУ, Національної гвардії та Територіальної оборони.
 • Кошти компанії були направлені для закупки продуктів, медикаментів та всього необхідного для допомоги потерпілим від дій рф.

Важко щось планувати в умовах повномасштабної війни та військового стану в країні, але за минулі роки в нас виробились конкретні цілі, які ми продовжимо втілювати у життя:

 • Як і завжди найвищим пріоритетом компанії залишається надання найякіснішого сервісу та матеріалів для наших клієнтів. Тому доповнення і урізноманітнення якісних матеріалів, професіональне навчання співробітників, закупівля найновішого обладнання та створення власних лінійок систем кріплення, з врахуванням потреб та задач наших клієнтів та партнерів, є головними направляючими в нашому розвитку.
 • Також, для розвитку компанії та збільшення охвату ринка, найближчим часом планується збільшення кількості монтажних бригад і створення філіалів в великих обласних центрах.

Планується створити внутрішній благодійний фонд компанії, який допоможе надати комплекс послуг для постраждалих від дій рф, малозабезпеченим,  інвалідам, військовослужбовцям, державним установам і т. д.

Art Decor

Art Decor

Детальніше: http://artpotolok.kiev.ua/

https://www.instagram.com/art.potolok.kiev/

https://www.facebook.com/ArtDecorKiev/

20. Дизайн студія Євгена Кваші

Дизайн студія Євгена Кваші

“Доброго дня! Мене звати Євген Кваша. засновник студії дизайну інтер’єрів Євгена Кваші. Розпочалось все з 2003 року. Навчаючись на факультеті «Промислове та цивільне будівництво» Львівської Політехніки я зрозумів, що моє – це дизайн. Трохи інша сфера діяльності, але мені це подобалось, тому вирішив рухатись в тому напрямку. Закінчуючи інститут я вже мав свою команду. Ми проектували інтер’єри, працювали з підрядниками по ремонтних роботах, починали робити повний цикл «під ключ».
Власне повний цикл «під ключ» є нашою особливістю. Ми проектуємо інтер’єр, робимо ремонт, робимо меблі, маємо всіх підрядників для різних оздоблювальних робіт.

Наші замовники це бізнес і приватні замовлення. Ми проектуємо кафе, ресторани, офіси, салони краси, що стосується бізнесу. Також проектуємо приватне житло, квартири та будинки.

Сьогодення таке, що ми не просто приймаємо участь в благодійних проєктах. Ми самі створюємо їх. Ми почали збирати кошти серед друзів та купувати авто та медикаменти на передову. Приємно робити правильні та потрібні вчинки, хлопці потребують на передовій нашої допомоги. Найприємніше, що серед наших постійних замовників є дуже багато бажаючих допомагати нам у волонтерстві. Це означає, що вони нам довіряють і це приємно дуже!

Наші плани на майбутнє – розбудова України! Відновлення України! Працювати в нашій країні та розвивати її. Я багато подорожую на мотоциклі іншими країнами разом з моїми братами з байкерського клубу Huligan MFC, і цей досвід мені засвідчує те, що наша країна неймовірно красива та неповторна. Тому плани на майбутнє це діяльність у нашій країні та її розвиток” – поділився підприємець.

Дизайн студія Євгена Кваші

Дизайн студія Євгена Кваші

Дизайн студія Євгена Кваші

Детальніше: Design-proekt.com.ua

https://www.instagram.com/kvasha.design/

21. Студія “Jane and Mery”

Студія

Історія нашої маленької художньої студії почалася ще в дитинстві, коли ми з сестрою з подивом спостерігали за маминою роботою. Наша мама працювала на керамічному заводі в нашому рідному місті Мукачево. Ми любили їй допомагати і швидко вчилися, а коли ми з сестрою підросли, то виношували мрію та ідею, що колись у нас буде своя керамічна майстерня. Jane and Mery стартувала в 2017 році, ці два слова означають абревіатуру імен двох сестер – Яни та Маріанни, ми трохи змінили літери назви бренду. Кожна з нас відповідає за свій напрямок – Яна – художник по склу та кераміка, Маріанна – напрям кераміки, просування та продажу .

Наша унікальність в тому, що ми використовуємо давній спосіб малювання – розпис керамічною глазур’ю, якого навчила нас мама. Це означає, що кожне зображення не псується і не тьмяніє з часом.

Починали працювати з низькотемпературної маси, але зрештую перейшли на роботу з українською порцеляною. Працюємо в техніці лиття шлікерної маси в гіпсові форми, також ручне ліпленнят і хочемо навчитися роботі на гончарному колі. Ще почали додавати розпис з препаратом золота. Також працюємо в техніці гутне скло, нажаль в Україні працює лише 1-2 пічки де можна працювати в цій техніці. Ми любимо експериментувати та працювати над чимось новим.

Наші вироби призначені для людей, які цінують авторські вироби ручної роботи, для свідомого споживача.

Для нас є важливою участь в благодійних проєктах і ми неодноразово брали участь в благодійній ярмарці в Ужгороді, також в благодійних аукціонах.

На даний час ми підписали договір з орендодавцем в Мукачеві  на 50 квадратних метрів приміщення, для нової майстерні. До тепер все робили вдома, в гаражі, і місця для всіх процесів не вистачало.

В планах надати робочі місця, збільшення об’єм виробництва, придбати ще одну пічку. Віримо, що у нас все вийде!

 Студія

 Студія

 Студія

Детальніше: https://www.instagram.com/jane_and_mery_potteryandglass/

22. Світлана Майстриня

Світлана Майстриня

“Моя історія схожа на історії багатьох дівчат та жінок – любов до прикрас, всього блискучого та красивого, а з дитячих вподобань до дорослого бажання мати таке, як не у всіх! Тобто спершу експериментувала з різними матеріалами: бісер, скляні намистини. Створювала собі та на подарунок різну біжутерію. Природнє каміння завжди вабило мене своєю різноманітністю та сильною
енергетикою, але це було дороге задоволення з ним працювати. Але настав той прекрасний час, коли бажання, можливості та певні
знання склались в єдиний результат – прикраси в етностилі від Світлани Майстрині.

Кожна прикраса, намисто чи аксесуари я створюю особисто, підбираючи ретельно деталі. Кожна річ створюється в умовах польоту натхнення та фантазії, з позитивними думками і побажаннями, щоб стати оберегом для своєї власниці.

Навіть мій девіз звучить так: створюю з натхненням, щоб Ви носили із задоволенням!

Тривалий час вивчаю історію нашого українського одягу, традиції його носіння в різних регіонах нашої держави, історія традиційних народних прикрас, звичаї і традиції нашої культури. Ці знання намагаюсь інтерпретувати в сучасних прикрасах і показати, що українське – це модно, стильно і красиво. Що намисто з релігійною чи традиційною символікою – це не лише до
вишитої сорочки чи на велике свято слід одягати.

У нас всіх звичка, наприклад пити каву вранці чи робити макіяж перед виходом на люди, але абсолютно немає звички чи культури носіння традиційних прикрас на щодень. А шкода… Тому що намисто – це доповнення одягу, для створення класного настрою, для привернення уваги і як енергетичний захист для своєї володарки.

Мої прикраси для всіх дівчат, жінок, що кожна може обрати щось до вподоби. Вони для тих, хто на одній творчій хвилі зі мною, хто розуміє по фото чи вживу, що намисто зі змістом, зі своєю душею та з краплинкою наших традицій. Що це надзвичайно потужний сакральний скарб, який можна передати в спадок своїм дітям та онукам.

Активно приймаю участь в благодійних проєктах і це не для якоїсь показовості чи піару, а щоб бути прикладом для інших.
Спільно з друзями та партнерами по творчості ми багато робили різних благодійних проєктів до війни. Але зараз, як ніколи, потрібно підтримувати тих, кому особливо потрібна допомога, об’єднуватись і спільно творити добро і тим самим наближати нашу Перемогу!

Маю багато планів на майбутнє! Низький уклін нашим захисникам і захисницям, що маленькими кроками я вже їх реалізовую…
Найперше, це створення моїх прикрас – бо це підтримує моральний дух мій і моїх замовниць, з іншого боку – можливість фінансово допомагати ЗСУ. Друге – це робота в сфері української культури, це як ніколи на часі, бо вона в нас є і нас за це вбивають” – поділилася майстриня.

Світлана Майстриня

Світлана Майстриня

Світлана Майстриня

Детальніше: https://www.instagram.com/svitlanahandmader/

23. Пір’їна – Україна, яку можна обійняти

@pirina.ukraina - Україна, яку можна обійняти

Пір’їна – молодий український бренд, що народився під час повітряних тривог, коли Україну хотілося обійняти і накрити собою навіть фізично. Ця думка буквально просочувала повітря, і окрім нас прийшла до талановитої острозької художниці Олександри Олішевської.

Пір’їна – це подушка бо По Душі.
Всюди своя.
Всюди рідна.
Для дому.
Для подорожей.
Для себе і друзів.
Для подарунків з любов’ю.
Для обіймів і гарного сну.

Пір’їна є в 3 стандартних розмірах:

S: 20*15см – 399 грн.
M: 70*50 – 999 грн.
L: 100*70 – 1999 грн.

Пір'їна - Україна, яку можна обійняти

Для Пір’їни використовується ніжний плюш-велюр. Наповнювач – білий холлофайбер вищого гатунку. Відшивається Пір’їна в київській родинній майстерні з контролем якості на кожному з етапів. В результаті маємо річ, що можна подарувати навіть королю Англії.

При замовленні Пір’їни будь-якого розміру Ви додатково отримуєте:

– серденько-брошку, що можна закріпити в особливому для себе місці

– конверт, листівку і сет наліпок дизайну Олександри Олішевської.

Все разом – це чудовий, душевний і пам’ятний подарунок!

Пір'їна - Україна, яку можна обійняти

Детальніше: https://www.instagram.com/pirina.ukraina/

24. Hype Laboratories

Hype Laboratories

Рік тому ми починали як драйвовий, мегапатріотичний і зухвалий бренд. Як підліток, для якого немає законів і слова «ні». Він сповнений енергії, вибуховості та жаги до ще більшого прогресу. Зараз ми перетворюємося на зрілу особистість із захопливою життєвою історією.

Наш светр BANDERACIAGA можна побачити майже у всіх містах України і навіть закордоном! А наші худі з рефлективними принтами обирають навіть військові.

У новому етапі ми зберегли важливу для нас соціальну позицію — це наше коріння та цінності. Hype Laboratories був і залишиться свідомим брендом. У своїх колекціях, у нашій корпоративній політиці ми поважаємо та підтримуємо кожного та кожну. Ми на стороні справедливості та рівних можливостей — у цьому ми непохитні.

Нова капсула незламності — це переосмислення традиційного українського одягу та ексклюзив.

До розробки були залучені лише українські вчені та компоненти. Тож продукти насичені свободою на молекулярному рівні: виготовлені в епіцентрі боротьби за волю, людьми, які її прагнуть. Крій виробу продуманий до дрібниць — силует оверсайз дозволяє відчувати себе вільно, а потужні гасла та переосмислення етнічного одягу заявлять про Вашу свободу на весь світ. Усі моделі унісекс, тому круто виглядають як на хлопцях, так і на дівчатах!

Одяг Hype Laboratories – це маніфест внутрішньої свободи для вільних людей. Адже як вільний народ вільної країни ми прагнемо до самоствердження діями, думками, модою та рухами.

Hype Laboratories набагато більше ніж просто патріотичний мерч з надписом «Вова, *баш їх *лядь». Ми про свободу вибору, рухів та духовності. Ми презентуємо інакше бачення моди. Наш одяг перетворить тебе на воїна, котрий захищатиме усе потужне, змістовне та самодостатнє — українське!

Ми розробляємо одяг для всіх поколінь. У нашому одязі можна побачити і молодь, і зрілих людей. У нас широка аудиторія поціновувачів.

Hype Laboratories прагне створити освітні табори для українських дітей-переселенців та дітей з інвалідністю. Це буде справжня школа майбутнього, де учні опановуватимуть, окрім звичних дисциплін, — трейдинг, криптовалюту, керування часом, маркетинг та ІТ. Освітній табір буде розташований серед чистої природи на заході України.

У 2024 році компанія Hype Laboratories планує розпочати будівництво «Camp of HYPE CHILDREN». Табір від Hype Laboratories — це школа майбутнього, візуалізація всього, про що мріяв кожен із нас, коли був дитиною. Від екстер‘єру до шкільної програми — тут все сприятиме драйвовому навчанню.

Напередодні Різдва команда Hype Laboratories їздила у місто Дніпро у центр біженців, щоб влаштувати дітям новорічне свято та подарувати подарунки.

Взимку Hype Laboratories передавали флісові світшоти і худі тим, хто потребував допомоги. Надсилали теплі речі у Запоріжжя, Харків, Дніпро.

Надалі команда Hype Laboratories планує розширювати лінійку своєї продукції, додавати вироби лайфстайл та не обмежуватись ні у дизайні, ні у фантазії.

Детальніше: https://www.instagram.com/hypelabs.ua/

25. Lavvve_moss

Lavvve_moss

“Доброго дня! Мене звати Ярмош Оксана і почалось все так:  йшла я по магазину і побачили декор із моху… Я дуже творча людина і побачивши цей витвір я просто закохалася, до того ж ще я була вагітна, отож натхнення було в 2 рази більше ніж зазвичай! Я почала цікавитися стабілізованим мохом та вивчати звідки його надходження, як з ним працювати та як доглядати. І коли вже зрозуміла як працювати з цим матеріалом, в голові кожен день з’являлися цікаві ідеї різноманітних виробів, дерева, кашпо, картини, логотипи і т.д.

Я почала втілювати свої ідеї, дарувати друзям і родичам це все  і ось тоді з‘явилась ідея зробити магазин.

Моя унікальність мабудь в тому, що я вкладаю стільки любові, доброї єнергії в свої витвори, що кожен мій продукт наповняє оселю цією любов’ю, позитивною єнергію, я не думаю про гроші, коли щось творю, про грощі мені натякають рідні, кажучи, що бізнес не робиться тільки на натхненні!

Мої витвори для тих, хто цінує затишок, красу та стиль, ще трішки для тих хто лінується поливати домашні рослини, а ще мох цінується тим, що йому не потрібне світло, тож приміщення які знаходяться в цоколі або підвалі, людям хочется прикрашати приміщення зеленню, але кімнатні рослини без світла не виживуть, отож вироби з моху – це чудовий вибір зробити інтер’єр з куточком свіжості та природи.

Lavvve_moss

Lavvve_moss

Маю багато планів на майбутнє! Я дуже різньостороння людина, вироби з моху – це не єдине чим я займаюсь, це праця для душі! Дуже хочется втілити один великий задуманий проєкт, хочется зробити величезне дерево із моху десь у торговому центрі або магазині, хотілось би робити такі вироби яких ще ніде немає, хочеться дарувати світу красу з позитивною єнергією! Отже плани на майбутнє прикрашати світ, дарувати радість людям! І звісно наближати нашу ПЕРЕМОГУ!!! З повагою Lavvve_moss” – поділилася підприємець.

Lavvve_moss

Детальніше: https://www.instagram.com/lavvve__moss/

26. Milky для Українки

Ексклюзивні кепки та головні убори ручної роботи.

Зроблені в Україні.

Наш дивіз: Ми сильні та стильні!

Наша мета: Щоб Україна стала щє однією столицею світової моди!

«Для того, щоб мати у повсякденному гардеробі ексклюзивні аксесуари не обов’язково бути кіно-зіркою, достатньо бути Українкою!

Ми перші, хто представив аудиторії кепку-перуку, кепку-вінок, кепку-намисто та кепку-хустку, які до нас не робив ще ніхто. І до речі, в Україні( і в світі) не має жодного дизайнера бейсболок! На цьому фронті ми першопроходці і це дуже цікаво!

Кепка здатна на більше і може бути мистецтвом.

Наші вироби вже прикрашають вітчизняних зірок шоу-бізнесу, мандрують Європою та Сполученими Штатами Америки, де прославлятимуть нашу культуру та український стиль.

За півроку існування нашого бренду ми не пропустили майже жодного благодійного заходу та аукціону, який допомагав збирати кошти для ЗСУ та наближати нашу перемогу!

Ми не збираємось зупинятись! Продовжуємо міцно тримати фешн оборону та мріємо, щоб Україна стала ще однією столицею світової  моди!»

Milky для Українки

Milky для Українки

Детальніше: https://www.instagram.com/milky_dlya_ukrainky/

27. Woven

“Історія  компанії досить цікава: очікуючи на посадку в аеропорту Бориспіль, прийшла в голову ідея створити власний бренд. І за якусь годину часу вже були знайдені потрібні контакти. По прильоту додому, до Івано-Франківська вже був чіткий план щодо розвитку Woven.

Унікальність речей в тому, що все робиться невеликими партіями з якісних матеріалів. Навряд чи Ви зможете зустріти одну й ту ж річ ще на комусь.

Наша клієнтка – це молода жінка, що цінує якість.

Плани на майбутнє – розширятися, охопити ще деякі міста України. Бути представленими за кордоном (для цього збільшити виробництво).
I’m My” – поділилася засновниця бренду.

Woven

Woven

Детальніше: https://www.instagram.com/woven.ua/

28. Уманьпиво

Уманьпиво

Насамперед пивоварня «Уманьпиво» — виробник гідного українського пива та безалкогольних напоїв. Ми перша пивоварня в Україні, яка почала варити пиво за допомогою сонячної енергії. При виготовленні напоїв використовуємо інгредієнти, вирощені на власних полях та пасіках. Також варимо пиво за німецькими технологіями на європейському обладнанні.

Наші напої призначені для справжніх поціновувачів, яким важливі якість та смак

Як свідома та до останнього камінчика патріотична, українська компанія, займаємось волонтерською діяльністю з перших днів війни.

Ми приєдналися до ініціативи пивоварні 2085 та зварили спеціальний сорт пива Resolve.Воля, кошти з реалізації якого ми передали на підтримку ЗСУ.

Придбали 24 авто на передову для наших захисників та забезпечуємо їх водою і лимонадом. Придбали мобільний будиночок для комфортного перебування наших захисників. 2 апарати для вакуумного лікування ран та їх швидкого загоєння. Також виготовляємо буржуйки з кег.

Спільно з волонтерським об’єднанням забезпечували місто Миколаїв питною водою. Загалом ми допомагаємо чим можемо для наших військових.

Плануємо і надалі продовжувати працювати у вільній і незалежній Україні. Виготовляти якісні напої, сплачувати податки, забезпечувати робочі місця, дбати про навколишнє середовище.

Детальніше: https://umanpivo.ua/

https://www.facebook.com/umanpivo.ua

https://www.instagram.com/umanpyvo.ua/

29. Наталія Заяць – засновниця дитячого навчального центру “Майстерня Знань”

Наталія Заяць - засновниця дитячого навчального центру

“Якось у США (2008 рік) я потрапила на заняття англійської мови для дошкільників української діаспори. То було для мене настільки нове й цікаве, що я вирішила створити такі курси в Україні.

Почалося довге й кропітке збирання та систематизація навчальних матеріалів, розробка власної методичної бази. Я їздила по дитячих садочках, перебирала гори інформації в інтернеті, читала книжки, отримала другу освіту.

Спочатку я викладала англійську мову самостійно, набивала ґулі, відшліфовувала методику викладання. Справа розвивалася. У 2014-му «Майстерня знань» прийняла перших діток. Тоді я зрозуміла, що розвиток дитини потрібно починати з раннього віку — і що раніше, то краще. У старшому віці знання дитині даватимуться набагато важче, і зусиль треба буде прикласти втричі більше.

Сьогодні, попри виклики війни наш центр успішно працює і навчає дітей. Ми обираємо найкращі програми, щоденно вдосконалюємо методичну базу, впроваджуємо власні розробки.

Ми долаємо стереотипи виховання та знаємо, як навчити дитину граючись, коли процес одне задоволення, а результат це – міцний фундамент для її майбутніх знань та вмінь!

Наша унікальність це:

місія – закласти фундамент особистостей маленьких українців – щасливих, успішних та самодостатніх;

Цінності:

 • Професіоналізм;
 • Позитивний та дружній мікроклімат;
 • Практичні знання;

Принципи:

 • Індивідуальний підхід;
 • Власні методичні розробки;
 • Комфортне перебування дітей та батьків.

Я є авторкою та розробником навчальних карток «Ключиків» для вивчення англійської мови та зошитів з дошкільної підготовки «Ключики»

Засновниця та організатор «Львівського мама-бранчу»

Членкиня ГО «Ділові українські жінки» в рамках діяльності якої є безліч благодійних заходів та ініціатив, які «Майстерня знань» завжди радо підтримує!

Щодо наших планів на майбутнє, то вони, як на мене, грандіозні!!! Ми плануємо маштабуватися, плануємо нові навчальні розробки та освітні заходи! Звісно, що реалії сьогодення сповільнюють та ускладнюють рух наших планів, проте ми від них не відмовляємося, приймаємо виклики і боремося всі спільно, кожен на своєму фронті!

Віримо в Україну! Чекаємо і наближаємо перемогу разом! Слава Україні!”

Детальніше:

https://maisternia-znan.ua/

https://www.instagram.com/maisternya.znan/

https://www.facebook.com/maisternya.znan/

https://www.instagram.com/keysmz/

30. Зерно

Ольга Прохорова - засновниця  українського бренду «Зерно»

Мене звати Ольга Прохорова – я засновниця українського бренду «Зерно». Почали ми свою діяльність в 2019 році. Наш шлях почався з візиту до Танзанії і продовжився продукцією запашної кави з різних куточків світу (наприклад, Сальвадор, Бразилія, Танзанія та інші).

Кожного дня я приділяю увагу рослинам і таким чином прийшла до висновку, що після напруженого дня, коли вже здається не має сил ні на що, рослини наповнюють мене спокоєм і енергією. Бажаючи розвиватись і неймовірна любов до природи, створення затишку привели мене до навчання «Садівник-дизайнер».

Під час війни, я вирішила направити свою енергію в створення кашпо для квітів, які виявились також багатофункціональним елементом в дизайні.

Тому ми вирішили додати цю продукцію до бренду «Зерно».

В нашому арсеналі вироби з екоратангу, ручної роботи, композиції квітів (вуличних і кімнатних) і кава мелена або в зернах.

«Зерно» — це сімейний бізнес, який розвиваємо з дбайливістю та ставимо якість на перше місце. Адже ми розуміємо наскільки для кожного з нас важливий затишок і комфорт в наших оселях.

Ми з впевненістю можемо сказати, що наші товари створені для кожного.

Хтось починає свій день з філіжанки кави, а хтось з підживлення своїх рослин.

Ми активно підтримуємо ЗСУ фінансово. А в період лютий – червень 2022 року ми допомагали в організації гуманітарної допомоги українцям в м. Краків, Польща. Ми плануємо також брати участь в інших благодійних проєктах.

Ми хочемо розвиватись органічно і поступово. В найближчому часі плануємо впроваджувати нові колекції виробів з ротангу, які будуть відрізнятись від існуючих, формою і обʼємом . А якщо говорити про глобальніші плани, то наша ціль це відкрити простір де наші клієнти, друзі матимуть змогу насолоджуватись кавою і відпочивати в оточені краси, рослин і виробів з ротангу.

бренд

бренд

бренд

Детальніше:

https://www.instagram.com/zerno.in.ua/

31. Vivartgalleryco

Vivartgalleryco

Ще у 2010-му,  художники, Вікторія та Віктор Троценко,  члени НСХУ, створили свою галерею, де зібрали свої живописні, графічні та декоративно-прикладні мистецькі твори. Згодом, приєдналися і інші відомі автори із світу мистецтва.

А вже з 2019 року створили ім’я галереї Vivartgalleryco і з 2020 року надрукували перші екземпляри живопису на шовку. Ця колекція у повному обсязі була розкуплена в перші 2 дні. Також створили сторінку в інстаграмі.

Наша галерея vivartgalleryco представляє шовкові прикраси, які несуть на собі твори знаних українських митців і багато з яких мають автограф автора. Наш продукт популяризує широкому колу глядачів українське мистецтво ( картину знаного художника купити не кожен спроможен, тому що картина знаходиться у приватній колекції, у музеї, чи коштує дорого, а от хусточка чи шалик доступні кожному). На нашій сторінці галереї ми розказуємо про художників та митців, завдяки яким створювались ці прикраси. Збираючи шовкові прикраси нашої галереї vivartgalleryco, Ви автоматично стаєте колекціонером українського сучасного мистецтва.

Наші вироби призначені для широкого кола покупців: для тендітних дівчат, для гарних жінок, для їх маленьких дочок… Наші шовкові хустини з живописом полюбляють модні хлопці, незаурядні самостійні чоловіки різних професій, художники , технологи, письменники, винороби, юристи, тощо.

Радіємо, коли люди розміщують шовк з нашої галереї на стінах, як справжню картину!

З 2014 року ми активно допомагаємо тим чи іншим чином боронити нашу Неньку. З часів повномасштабного вторгнення ми створювали різноманітні акції-збори коштів для підтримки оборони Києва, а переїхавши до Франції, зробили декілька виставок-продажів, кошти з яких перераховували адресно на потреби українським воїнам, що на нульовому. Неодноразово приймали участь у благодійних виставках-продажах у Франції, у Країнах Балтії, в Україні.

Зараз ми розробляємо лінію з натурального шовку. Наразі ми вже створили з натурального шовку метрові хустини з зображенням популярної відомої картини художника Віктора Троценко “Київ Вечірній” з українським орнаментом та рядками з пісні “Перемога” української молодої співачки Ія. Також ми створили нові хустини з живописних полотен Віктора та Вікторії Троценко “Софія Київська” та “Маки”.

Працюємо над проектом “Шляхи”, де розкриваємо у живописних замальовках спостереження в подорожах по різних краях, де вивчаємо вплив природи на сприйняття кольору. Ці спостереження переходять в інші виміри з полотна на шовк.

Своєю творчістю ми популяризуємо українську культуру та мистецтво.

Vivartgalleryco

Vivartgalleryco

Детальніше: https://www.instagram.com/vivartgalleryco/

32. Катерина Івашиннікова 

Український дизайнер одягу та аксесуарів, митець, художник костюмів для театру та кіно, стиліст, візажист, модель та креативний директор з організації креативних фотозйомок.

(особиста сторінка):

https://instagram.com/kate___iva

Свою продукцію одягу та аксесуарів створює для творчих креативних людей, які хочуть підкреслити свою індивідуальність та розкрити жіночну внутрішню силу, а також любить знаходити рідкісний вінтаж та створювати апсайклінг, даруючи речам нове життя!
Пише картини у різних техніках, розписує одях та стіни інтер’єрів.

https://instagram.com/ivas__art

Стилізує казкові креативні фото-зйомки та публікується у глянцевих та інтернет виданнях.

https://instagram.com/ivamagicphotostory

Займається креативними стрижками та фарбуваннями, нарощування прикрас у вигляді пір’я та блискучої мішури у волосся.

https://instagram.com/kate_bright_hairstyle

Починала захоплюватися модою та мистецтвом з дитинства і пробувала себе у різних напрямках, що допомогло скомбінувати всі свої навички у близьких проявах творчості.

Під час війни в Україні бере участь у донатах для української армії та постраждалим тваринам.

Створення творчості для оточуючих підтримує моральний дух та надихає.
«Кохання і краса врятує світ, не можна про це забувати навіть у найтемніші часи. І перш за все – я це кажу собі щодня, руки ніколи не опустяться, поки ти почуваєшся потрібним. Те, що ти можеш надихнути інших, наповнює мене і надихає йти далі ділиться магією та дарувати посмішки і красу» – поділилася митець.

Катерина Івашиннікова

Катерина Івашиннікова

Катерина Івашиннікова

33. Alpaca

Alpaca

“Як і у всіх батьків, наших, якось моє життя поділилось на до та після.

В моєму житті з’явилось найголовніше – моя донечка Емілія, якій хотілось давати тільки найкраще.

З часом я вибрала непростий, але найкращий шлях знайти речі, які буде носити моя донька – створити їх самій.

Сьогодні Емілія і вже сотні українських дітей носять одяг, який я створила власноруч. З якістю, в якій я впевнена. І це неймовірно.

У кожній нашій колекції є хоча б одна унікальна модель, що наповнена глибоким змістом.

Наприклад, наш жакет VILNI розповідає про мирне щасливе майбутнє наших дітей в Україні. Закодовані українські орнаменти, вільні птахи, жовто-блакитні кольори, все це про майбутнє, про Україну.

Ми намагаємось створити речі, які не будуть просто речами, а будуть нести в собі потужну ідею, що українське це круто, що Україна – наш дім.

Кожну таку історію я вигадую і промальовую особисто, і моя мета, щоб в кожній новій колекції їх ставало все більше.

Українське – це сміливість, і в наших ідеях, вона також чітко промальовується.

За кожною нашою моделлю одягу стоїть кропітка і детальна робота, ми вкладаємо душу, і турбуємось про кожного клієнта.

Наш одяг призначений для:

– Вашої принцеси, яка сьогодні прокинулась з бажанням, прогуляти садок і за чашкою чаю ділитися найпотиємнішими мріями в чарівній сукні, яку б точно вподобала сама Попелюшка

– або ж для Вашого хлопчика, який під час презентації шкільного проекту з англійської, хоче бути ще трішечки сміливішим і впевненим в собі

– Або ж для люблячої мами, яка помічає кожну найдрібнішу деталь, та вже зараз виховує почуття стилю у свого 4-ох річного хлопчика

– Для тата, який не має часу розбиратись в ньюансах, але хоче дати своїй дитині найкраще

– Для бабусі, для якої дуже важлива якість від тканини, яка торкається шкіри її онучки, до найдрібнішого шва

Наш одяг призначений для кожної людини, яка цінує якість і натуральні матеріали,  яка помічає деталі, і любить їх так само, як і ми, але першочергово, наш одяг для маленьких українців, які заслуговують на найякісніші і стильні речі, які зможуть зробити їх дитинство хоч трошки безтурботнішим, та не будуть заважати досліджувати світ.

Звичайно, що все, що сьогодні ми можемо робити в Україні, відбувається завдяки постійній обороні нашої держави. З перших днів повномасштабного вторгнення і до сьогодні ми, як особистості постійно підтримуємо ЗСУ та різні збори, пов’язані з армією.

Як бренд, з перших днів нашої роботи, за ініціативи благодійного фонду Спанбонд,  ми допомагаємо Миколаївській дитячій лікарні, в якій, в тому числі, перебувають діти, які постраждали від російсько-української війни.

Коли ми запускали першу колекцію, я пообіцяла собі, що це буде наша точка відліку,  і кожна наступна колекція буде краща за попередню.

За трохи більш ніж півроку роботи ми організували ексклюзивні поставки сертифікованих тканин в Україну, використовуємо виключно натуральні та безпечні для дітей тканини та фурнітуру.

Наш одяг купують українські зірки, ми презентуємо наші колекції на провідних українських показах та глянцевих виданнях.

Основною нашою ціллю на початку шляху було створити український бренд, якого заслуговують наші сміливі і неймовірні діти, та зробити так, щоб про цей бренд дізнався весь світ.

І сьогодні ми активно продовжуємо рух в цьому напрямку” – поділилася підприємець.

Детальніше: https://www.instagram.com/alpaca.official.tm/

34.  Оленка Карпенко

Оленка Карпенко

“Професійна історія почалася ще в 2016. Тоді я працювала над власним брендом жіночого та дитячого одягу “Helena Art”. Зробила багато показів для дітей, а також 3 покази на Mercedes-Benze Kyiv Fashion Days. Справа йшла не погано, але  звʼязку з війною на Сході України, що тягнуло за собою певний політичний та економічний дисбаланс, було дуже важко виживати й розвиватися в бізнесі, особливо коли цей бізнес був повʼязаний з творчістю. І у 2018 я закрила компанію. А трохи пізніше вирішила більше сконцентруватись на приватному житті і переїхала до Стамбулу. Тільки вивчила мову, так настав карантин, тільки оговталась після коронавірусу… І тут війна!… За 2 дні до мого 33-річчя… Я не забуду ці перші дні війни, серце розривалось на шматки… особливо коли ти далеко від дому. Здається начебто поталанило, ти у безпеці, але це не можливо! Хочеться щось зробити, хоч якось допомогти! І тоді чітко вирішила, що якщо я маю якийсь талант, він точно повинен нести користь і допомагати рідній Батьківщині. І я почала нову сторінку свого творчого шляху, як художниця та дизайнер Оленка Карпенко, або скорочено “by O.K.”. Ідея була перш за все привернути максимум уваги до проблеми війни в Україні за кордоном, допомагати постраждалим сімʼям в Україні, і максимально розповсюджувати українську культуру. Основними стали авторські патріотичні малюнки та одяг з принтами та ручним розписом.

На початку війни дуже багато людей почало робити сторінки в Instagram та продавати футболки,  худі з патріотичними принтами. Хтось хотів допомогти, хтось хайпнути чи нажитися на війні, але час показав хто є хто. Наприклад тільки в Туреччині я нараховувала біля 30 сторінок хто намагався робити принти. Але вже через 6 місяців залишилося 3 сторінки (одна з яких моя) реальних гравців на ринку, але всі вони різні і не конкурують один між собою. Ми часто зустрічались на благодійних ярмарках, дуже тепло, по-домашньому. Унікальність мого одягу, в тому що малюнки та дизайни усі авторські, часто використовую петриківський розпис, але в сучасній інтерпретації, подібну ідею я в інтернеті досі не зустрічала. Також велика частина роботи приділяється якості, я навіть не буду починати працювати, якщо матеріал не якісний. І найцікавіша частина – це те що замовник може дати свою власну річ для патріотичної кастомізації. Такі замовлення для мене дуже цінні, бо речі виходять унікальні, це як арт-обʼект, подібної копії більш не буде! Та й хто ж відмовиться одягнути на себе арт-обʼєкт?!

Оленка Карпенко

Оленка Карпенко

Моя творчість призначення для всіх! Всіх хто за мир на нашій планеті, для тих кому не байдужа Україна, хто просто хоче допомогти постраждалим від війни, чи показати своїм виглядом, що він підтримує Україну… Я думаю, що в цьому питанні будь-яка маленька увага – це вже велика перемога, бо поки не закінчиться ця жахлива війна світ повинен чути, бачити й памʼятати про це. Не можна мовчати! Але нажаль люди за кордоном трохи втомились від негативу і вони прогортують стрічку новин коли бачать щось смутне та болюче, тому я намагаюся привернути увагу до проблеми, але естетичним способом. Побачивши щось гарне, людина зупиняється і починає вивчати проблему з більшою цікавістю ніж якщо це розповідається одразу через смутну новину. Також я сама, ніколи не виходжу з дому,якщо на мені немає одягу чи аксесуару з українською символікою. Я повністю погоджуюсь зі стратегію стилю нашого президента Володимира Зеленського, треба показувати всьому світу що в Україні і досі триває війна не тільки словами, але й своїм зовнішнім виглядом!

Мій проект сам по собі несе благодійну місію. Тому що не менш ніж 30% від усіх продажів я відправляю на допомогу постраждалим від війни сім’ям в Україну, особливо матерям які залишились з дітьми на руках, але втратили чоловіка. А друга частина моєї роботи, як я вже зазначала вище – це нагадувати усім за кордоном, що віна в Україні не закінчилася, вона триває і що дня наш сусід руйнує українські міста, вбиває невинних людей! І останній пункт це розповсюдження української культури та мистецтва у світі.

Плани на майбутнє як завжди грандіозні, дай Бог виконати хоча б частину. Планую розвиватися як художник та дизайнер. В звʼязку з переїздом зі Стамбулу до Мілану, в мене відкрилося ще більше можливостей. Перш за все в Європі люблять та підтримують Україну. По-друге Мілан це просто рай для художників та дизайнерів, стільки всього цікавого, мотивуючого, креативного та надихаючого! А з моїми знаннями технології виробництва одягу, які я здобула завдяки практиці у Туреччині, у мене просто немає шансів на програш. Ось наприклад тільки закінчила працювати над проектом підбірки картин для бутік-готелю люкс класу на півдні Італії. Для мене це був особливий проект, тому що з самого початку я знала як красиво та по-сучасному вписати українські мотиви в їх інтерʼєр. Тепер частинка української культури буде красуватись біля італійської моря та милувати очі гостей готелю. Надіюсь подібних можливостей та проектів в мене буде ще дуже дуже багато. Тож не треба зупинятися на досягнутому, а треба закочувати рукава і йти до своєї мрії! А там як Бог дасть!” – розповіла митець.

Детальніше: https://www.instagram.com/olenka.karpenko.ua/

35. Uleyshine

“Мене звуть Ірина, я створюю прикраси з полімерної глини. Про цей матеріал вперше дізналася у 2008 році. Правда, починала не з прикрас, а з ляльки – вона (скоріше він, бо то маленький шаман) і досі стоїть в мене на робочому столі і наглядає за народженням чергового намиста, браслета чи сережок.
Спочатку було вивчення особливостей глини, технік роботи з нею, різних імітації і поєднань з іншими матеріалами – склом, металом, деревом, смолою. На той час було мало інформації у інтернеті, тому всі знання отримувала з особистим досвідом і кілограмами невдалих спроб, які переважно опинялися у сміттєвому відрі.
Зі зростанням впевненості почала продажі через соціальні мережі, декілька разів на рік приймала участь у виставках-ярмарках – Київ, Вінниця, Одеса.
Якість прикрас підвищувалась з роками, почалися складні форми і більш тонка робота – така, що й не відразу можна зрозуміти, з чого виготовлена біжутерія.
З 2016 року почала співпрацю з міжнародною платформою Etsy, яка була створена саме для майстрів ручної роботи. Завдяки їй мої прикраси розлетілися по всьому світу, було дивно спостерігати за географією відправок: Швейцарія, США, Італія, Великобританія, Франція… Чи могла я собі уявити ще 5-7 років тому, що моя робота буде цікава для людей з інших країн, що це взагалі буде можливим?!

Особливістю моїх прикрас є неповторність – навіть коли я сама намагаюсь зкопіювати свою роботу, це вдається вкрай рідко, тож кожна власниця прикраси може бути впевнена у ексклюзивності.

Uleyshine

Uleyshine

Uleyshine

У якісь час почала поєднувати глину з натуральним камінням. Аметист, нефрит, агат. З перлів народилася бавовна.

Крім готових прикрас почала виготовляти комплекти окремих намистин для творчих проектів інших майстринь.

Час від часу роблю благодійні лотереї для збору на ЗСУ, оскільки мені особисто відомі потреби армії – мій чоловік діючий військовий, тож скільки коштує саме необхідне для безпеки, я чудово розумію.

Про себе особисто: я живу у невеличкому містечку під Вінницею. Маю дві освіти: модельєра-конструктора і бухгалтера.  Своє майбутнє бачу в мирній Україні, за улюбленою роботою” – поділилася митець.

Детальніше: https://www.instagram.com/uleyshine/

36. Оксана Литвиненко – засновниця студії краси dolls_room_cosm 

Оксана Литвиненко - власниця @dolls_room_cosm

“2018 рік, сиджу в офісі роблю розрахунок на завмовлення запчастин до літаків. Робота секретарем не була важкою,але постійно я задумувалася над тим що це не моє. Так, я справлялась, отримувала нормальну заробітну плату, але душа лежала в інший бік. Я розуміла, що довго так не витримаю, адже знала про внутрішній конфлікт який скоро станеться. Заява вже на столі в директора. Поки відпрацьовую 2 тижні, вже вчусь на курсах по б’юті сфері та психології. Згодом зняла кабінет та закупила мебелі і я розуміла, що кайфую коли створюю щось прекрасне, а не підбір підшипників до важкої техніки. Але вже в цей момент я дивилась далі в майбутнє, щоб бути косметологом ін’єкціоністом. Але на той час я була ще морально не готова та безліч упереджень зупиняли. На моєму шляху зустрічається розумний чоловік, бізнесмен, бізнес-тренер, загалом морально сильний духом та мотиватор – Роман Коновалов. Його наставництво, поради і мотивація, мене відразу надихнуло робити те, що хочу і ніколи нікого не боятися. Я досі йому вдячна за моральну підтримку та поради по стратегіі в роботі.

Тут невдовзі я виходжу заміж, вагітнію та продовжую навчатись. Через півтора місяці після народження сина вже займаюсь улюбленою справою.

Я безмежно щаслива, адже задоволені клієнти, які постійно нагадуют,ь що в мене легка рука та процедура проходить максимально комфортно. Щастя – це коли виконуєш свою роботу з любовʼю!

Контурна пластика губ призначена для збільшення верхньої та нижньої губи різними техніками, підкреслити контур без збільшення, надати об’єм та виправити асиметрію, підкреслити колони фільтрума, оскільки з віком вони стають меньш виразними, зробити різну форму, яка підкреслить Вашу індивідуальність. 10% доходу перевожу на ЗСУ та притулок тварин або на лікування.

В майбутньому хочу відкрити клініку нового покоління ін’єкційної косметології” ” – поділилася підприємець.

Детальніше: https://www.instagram.com/dolls_room_cosm/

37. ЛюбіРечі

ЛюбіРечі

“Все почалось з того, що ми одружились у лютому 1991 року, а далі родина художників Любих, робила, крім чистої творчості, масу всіляких цікавих штук – ілюстрували дитячі книжки для видавництва з Швейцарії, розробляли та шили м’які іграшки для швейного виробництва в Італії, потім робили всіляку бутафорію для зйомок кіно, реклами та кліпів. Потім Володя став художником-постановником в кіно, а  Ольга зайнялась дизайном інтре’єру. Для кіно потрібні були декорації, для інтер’єрів цікаві об’єкти. Час від часу ми робили столи, етажерки, столики, крісла, світильники, підсвічники, портали для камінів, просто декор і просто дивні речі. Інколи нам не дуже подобалось те, що хотів замовник, і ми ще робили так як подобається нам. Іноді ми робили редизайн старих меблів і вони посідали почесне місце на об’єктах. Спочатку «зайві» предмети осідали у нас вдома, ставали частиною нашого інтер’єру, ми дарували їх друзям та клієнтам. А потім ми вирішили, що настав час їх робити і на продаж.

Наша унікальність, в унікальності виробів ЛюбіРечі (вибачте за тавтологію)  – все в одному екземплярі, нічого не повторюється, навіть якщо якийсь предмет з серії, він буде подібним, але не точним повтором.  Ще в тому, що ми ставимось до кожної речі, як до творчої роботи, а не як до «товару». Майже у кожної речі є назва, яка її доповнює, додає сенсу.

Назви ляльок-персонажів – це цілі історії про них.

Наша унікальність, в тому, що переживши окупацію в Ірпені, ми навіть у руснявих металевих уламках  намагаємось шукати щось гарне. Тобто, якщо ланку гусіні російського БМД розрізати та зібрати правильно – вона гарна, а ворота, продірявлені уламками під час обстрілів ми перетворили на арт-об’єкт.  У тому, що ми не боїмось нових матеріалів-форм-виробів-запитів.

Для кого наші речі? Для тих, хто шукає щось справжнє, зроблене з любов’ю, для тих хто хоче подарувати щось дивне і на перший погляд можливо,  дурнувате, для тих, хто дивиться на світ трошки дитячими очима. Хто розуміє, що унікальні і трудомісткі речі не мають коштувати дешево.

Ми максимально, як тільки є можливість, підтримуємо ЗСУ фінансово. Віддаєм свої вироби на аукціони. Нам здається, що інакше неможливо у воюючій країні.

Наші плани на майбутнє – дочекатись Перемоги !

Мріємо про свій, сімейний магазинчик «ЛюбіРечі», тим більше, що родина у нас творча: син – Роман Любий  – режисер, невістка – Дарця Люба, робить чудові килими, а онучка Орися робить прикраси з бісеру.  Мріємо про нове кіно і нові інтер’єри, наповнені нашими речами, але про Перемогу – найбільше!” – поділилися засновники бренду.

ЛюбіРечі

ЛюбіРечі

ЛюбіРечі

Детальніше: https://www.instagram.com/liubirechi.kyiv/

38. CUTE

CUTE

“Почалось все з того, що під час дикретної відпустки я почала відвідувати різноманітні майстер-класи. Я зрозуміла, що не хочу повертатись у свою попередню професію, а хочу зв’язати своє життя з творчістю. Одного разу на іноземному порталі побачила чудові вироби з гіпсу і ця краса мене дуже зацікавила. Почала вивчати матеріал, по процесу створювання, після чого перейшло до практики. На практиці випробувала багато різних матеріалів поки знайшла для себе те, що задовільнило мене по якості. В цілому цє все зайняло у мене пів року. Спочатку свої вироби дарувала своїм знайомим, від них отримала позитивні відгуки. Після цього вирішила пропонувати свої вироби своїм підписникам, приймати участь у ярмарках для українських майстрів.

Щє я займаюсь виготовленням сучасних прикрас з полімерної гліни. Обожнюю їх різноманітність та яскравість кольорів.

Я вважаю, що унікальність моїх виробів у їх якості, та чудовому зовнішньому вигляді. А щє, найголовніше, що кожен виріб зроблений з неймовірною любов’ю до своєї справи. Ще я при виготовленні самостійно змішую кольори, щоб отримати цікавий відтінок, тому багато з моїх виробів вже не повторити вдруге.

Мої вироби призначені для дорослих та маленьких дівчаток, котрі люблять оточувати себе красою.

Я роблю перерахунки на підтримку ЗСУ у фонд “Повернись живим”.

Мої плани на майбутнє: творити, експериментувати, розширювати асортимент товару та радувати красою.

Мрії та побажання: почавши брати участь у ярмарках я познайомилась з багатьма майстрами та їхніми виробами, які мене дуже вразили. Тому для себе вирішила, що по максимуму буду купувати товари українського виробництва. Взагалі вважаю, що у нашій країні дуже недооцінений український продукт та треба розвивати культуру споживання свого рідного – українського, як у свій час почали розвивати культуру спорту та здорового образу життя.

CUTE

CUTE

CUTE

Детальніше: https://www.instagram.com/ma_ri8349/

39. Ліліт Саркісян

Ліліт Саркісян

Художниця, підприємниця, засновниця магазину LILIT ART STORE та освітньої арт-платформа ART ADDICTED. Одружена. Мама двох дітей.

Ліліт у 3 роки емігрувала сім’єю з Вірменії до України, втікши від війни, наслідків землетрусу та злиднів. У 16 років вступила до Інституту філології КНУ ім. Шевченка на україністику і практично тоді стала працювати. Першою роботою став Український тиждень моди – Ліліт прийшла туди як хостес, потім працювала fashion-редактором.

2009 – 2015 року Ліліт видавала міжнародний журнал TheNorDar про мистецтво та культуру різних народів. У 2015 році соціальний проект журналу “ПОМІШАНІ” потрапив до ТОП-3 проектів України за версією журналу Forbes, завершивши таким чином етап самвидаву. Паралельно із роботою над журналом Ліліт продовжувала малювати.

Багато років до вступу до ВНЗ Ліліт писала картини олією, але потім перейшла на акварель. Проводячи велику кількість часу у fashion-індустрії, Ліліт почала малювати fashion-ілюстрації. З них у 2010 році розпочалася кар’єра художниці.

У 2010 році Ліліт презентувала виставку ілюстрацій у рамках Ukrainian Fashion Week у виставковому центрі Мистецького Арсеналу. Перше комерційне замовлення надійшло після виставки: запрошення на показ дизайнера.

З 2010 по 2014 роки Ліліт створила безліч ілюстрацій для дизайнерів одягу та подіумних колекцій, брендбуки, запрошення, вітрини.

У 2015 році запустила першу колекцію листівок з ілюстраціями в дерев’яному футлярі, пізніше – колекцію власного одягу з авторськими картинами, а в 2016 році – повноцінний магазин LILIT ART STORE з дизайнерським мерчем.

У 2017 році стала амбасадором міжнародного ювелірного бренду PANDORA, того ж року – амбасадором бренду HUAWEI. В офіційному магазині Android Ліліт з’явилися офіційні теми із картинами Ліліт Саркисян. Такі колаборації до Ліліт реалізували лише дві художниці з України.

У 2019 році на запрошення Huawei полетіла до Китаю на всесвітню виставку HDC 2019 презентувати свою творчість та колаборацію з брендом.

У лютому 2019 року Ліліт взяла участь у Milan Fashion Week, де у рамках презентацій дизайнерських колекцій організувала інтерактив – писала велике настінне панно.

У 2021 році Ліліт здобула другу вищу освіту – ступінь МВА. Художньої освіти, як і раніше, немає.

У 2022 році Ліліт оформила інтер’єр та екстер’єр супермаркету “Сільпо” у Каневі розміром 1500 квадратних метрів.

Ліліт розписала 40+ стін у приватних та комерційних приміщеннях по всьому світу. Роботи Ліліт є у приватних колекціях клієнтів з Києва, Сум, Одеси, Єревану, Тбілісі, Мінська, Парижа, Мілану, Дубая.

Ліліт Саркісян

Ліліт Саркісян

Ліліт Саркісян

Детальніше: https://www.instagram.com/litsarkisian.art/

40. Puffa – український бренд доглядової косметики

Puffa - український бренд доглядової косметики

“Наша історія почалася під час карантину, коли усі активно використовували різні антисептики, від яких дуже страждала шкіра рук і хотілося знайти хороший крем, який б міг рятувати руки від цього. Я довго шукала такий крем і не могла знайти. Мої друзі також розповідали про таку ж проблему і ось в якийсь момент, було прийняти рішення розробити ідеальний крем.

Наша унікальність в тому, що ми враховуємо всі побажання і намагаємося створити найкращий продукт.

Наша косметика призначена для тих, хто любить себе, цінує себе, любить насолоджуватися процесом і результатом.

Ми активно беремо участь в різних благодійних проєктах, особливо в такий складний для нашої країни час. Були дні, коли ми всі прибутки перераховували на певний збір.

В майбутньому плануємо запуск нових продуктів, нових ароматів, плануємо розширити лінійку і випускати ще більше нових і якісних продуктів. Перед початком повномаштабного вторгнення у нас планувався запуск нового продукту, він вже є розроблений, просто довелося перенести дату.

Будемо й надалі завойовувати серця найвибагливіших клієнтів і показувати, яким високоякісним може бути продукт зроблений в Україні” – поділилася засновниця бренду.

 Puffa - український бренд доглядової косметики

 Puffa - український бренд доглядової косметики

Детальніше: https://www.instagram.com/puffa.co/

41. ШЕПІТ ВОГНЮ – крафтові свічки ручної роботи

ШЕПІТ ВОГНЮ - крафтові свічки ручної роботи

“Це був холодний зимовий вечір… Саме так, в звичайний зимовий вечір, під час формування бюджету на наступний місяц, ми задумалися про створення додаткового доходу для нашої сім’ї. Що ми можемо робити, щоб це не потребувало великих інвестицій, було цікаво та не дуже складно. Саме в цей час, дружина купила декілька свічок з медової вощини та ароматичну свічку в одного з українських брендів. “Давай будемо робити свічки з вощини”. Гніт вставив, вощину скрутив… Один-два і готово. Звичайно, це лише здавалось так на перший погляд. Але, через декілька днів, ми вже почали робити тестові екземпляри. Виявилось, що у різних виробників різна вощина, горить вона по різному, температури плавлення різні та й ще багато інших деталей впливають на якість кінцевого продукту. Тому ми витратили досить багато часу щоб сформувати і оформити наш “ідеальний” товар. Як і в будь-якому сімейному бізнесі, у нас було багато суперечок на різні теми. Від назви бренду до кольорів і формату пакування. Але це дало нам змогу краще розуміти один одного. Можна сказати що запуск сімейного бізнесу це один із етапів у стосунках, де ви з партнером відкриваєте нові можливості коммунікації за взаємної довіри.

Пізніше, вивчаючи, що пропонує наш український ринок, ми зрозуміли що досить мало пропозицій серед кольорових ароматичних свічок з натуральних восків. Тому, через певний час, почали формувати лінійку ароматичних свічок з бленду кокосового та соєвого восків. Зараз ми пропонуємо нашим клієнтам 7 різноманітних наборів з медової вощини та 6 неперевершених ароматів у прозорих склянках.

Більшість українських брендів ароматичних свічок пропонують звичайні білі свічки з популярними ароматами. Це відбувається тому, що органічний віск дуже примхливий до використання різноманітних пігментів. В кольорових свічках дуже сильно помітно непрофесійність майстра, що виготовляє свічку. Віск відлипає від стінок, недотримання температурного режиму під час колорування, заливки та етапу охолодження. Все це впливає на кінцевий вигляд та аромат. Тому ми зробили один крок вперед та виготоволяємо наші свічки за власною рецептурою. Кожна ароматична свічка є результатом кропіткої праці та вивіреної рецептури.

Ще одним важливим показником для нас є загальний досвід що отримує наш кліеєнт. Ми досить багато уваги приділили пакуванню. Всі наші набори уже сформовані як неперевеншені подарунки. Тому кожен клієнт отримує купу позитивних ємоцій під час розпакування або ж купує вже повністю сформований подарунок. Саме такий глобальний підхід до якості товару, презентації і відрізняє нас від інших.

Свічки з медової вощини є традиційним українським надбанням. Вони можуть буди подарунком для іноземців, щоб познайомити їх з давньою українською культурою. Елементом декору сучаної української оселі або ж як звичайна свічка для освітлення приміщення. Нажаль, навіть у нас, багато людей дивується і ніколи не чули про такі речі як свічка з медової вощини.

Ароматичні свічки ж навпаки. За останні роки вони стали дуже популярні у багатьох країнах світу. Ці маленькі ароматичні вогники найчастіше використовують для створення неперевершеної атмосфери.

Наші свічки будуть яскравим досвідом для будь-кого, хто бажає відкривати щось нове, формувати затишок навколо себе або здивувати близьку людину цікавим подарунком.

У цьому році, коли у нас вже налагоджені виробничі процеси та є досить потужна матеріальна база, ми плануємо виробляти окопні свічки для українських ангелів. Зараз триває етап формування бюджету та пошук постачальників для масового виробництва окопних свічок. Ми плануємо виробляти окопні свічки у досить великих об’ємах, що дозволить знизити собівартість однієї свічки до буквально декількох десятків гривень. Також, маючи вже досить потужний досвід, ми зможемо виробляти дійсно якісні свічки.

В цьому році ми продавали наші свічки на благодійних дитячих ярмарках, кошти з яких пішли на придбання обладнання для розмінування Київської області.

У нас є мрія доповнити нашу продукцію лінійкою етно-свічок преміум класу. Ми вже бачимо, як вони будуть колоритно виглядати в дерев’яних кашпо та пакуванні з українськими орнаментами, але найголовніше, з використанням справжнього українського бджолиного воску” – розповіли засновники бренду.

Детальніше: https://www.instagram.com/shepit_vohnyu/

42. Панасюк Валентина – засновниця бренду “Морква”

Панасюк Валентина - засновниця бренду

“Я мрію врятувати нашу планету або зробити хоча б щось, що буде садити у голови людям, зерна свідомості! – Такий мій девіз.

На створення цього бренду мене надихнула турбота до навколишнього середовища та любов до близьких. Все почалося з двох шоперів, на які мені сказали “так!”.  Вони були пошиті на маминій машинці, вдома. За ними відразу з’явились перші модельки торбинок на затяжку і бажання творити більше. І я творила. Згодом моя подруга запропонувала заїхати в її швейну майстерню, маленьку і затишну, в якій Морква зростала наступні 3 роки.

У 2019 році, ми з подругою брали участь у нашому першому комерційному ярмарку. Дизайнер з мене класний, шити я вмію, але це для мене довго, тому в 2020 році я знайшла професійних швей, які втілюють мої геніальні ідеї в життя. З нами постійно на аутсорсі 2-3 швеї, також ми співпрацюємо з цехами, які збільшують нашу потужність за потреби.

У 2022 році ми заїхали у просторішу майстерню, в якій мама, допомагає мені, у якості директора, менеджера з продажу і деколи швеї. Зараз наша команда збільшилась і її доповнює СММ менеджер. Протягом 4-х років ми збільшили базу клієнтів, 30% з яких здійснюють повторну покупку щороку. Ми покращували технологію виробництва та якість матеріалів, щоб наші товари були ще зручнішими для користувачів та витривалими. Упродовж цих років ми займалися інтернет-маркетингом через сторінку Instagram, залучали лідерів думок, працювали із платним просуванням товарів. З 2021 року почали налагоджувати контакти з офлайн-магазинами, для представлення нашої продукції на їхніх вітринах. 8 червня 2022 року ми отримуємо сертифікат Торгової марки Morkwa.

Чому назва Морква? Тому що смачно і корисно, і лиш такі буквосполучення найближчі до української мови, свого роду ідентифікація у звучанні.

Ми можемо змінити світ на краще! І з Morkwa TM – це можна робити стильно! – А це, гасло Моркви.

“Morkwa – аксесуари для свідомих! Торбинки і шопери, на які можна покластись. Завжди якісно, завжди стильно. Вмістить все, і навіть більше ніж Ви думаєте. Ми вже 4 рік на ринку виготовляємо та продаємо багаторазові мішечки та шопери.

Основна ідея – це робити наші продукти якісними, надміцними та зручними. Кожен виріб продумується до дрібниць. І завдяки нашим користувачам ми стаємо кращими, і завдяки усім нам стає кращим довкілля. І наскільки усім відомо, турбота про довкілля базується на тому, щоб користуватися речами якомога довше та давати їм друге життя.

Мішечки виготовлені за технологією, що гарантує довге користування. А шопери виготовляються з полімерного матеріалу, який підлягає повторній переробці. Тому всі, хто підтримує течію zero waste, неодмінно оцінять вироби від Морква!

Ми зараз активно розвиваємо В2В сегмент і заохочуємо українські бренди до багаторазового упакування. З кожним індивідуально ми проводимо підбір оптимального варіанту для упакування продукту: розмір, колір, дизайн. Надійна співпраця з чіткими умовами та сталою якістю. Також пропонуємо компаніям долучатись до течії свідомості і розробляти оригінальні подарунки для працівників (нових та постійних). З такими клієнтами ми робимо підбір корпоративних кольорів та нанесення логотипу.

З В2С клієнтом ми уже давно і не збираємось поки залишати цю нішу. Адже так приємно бути близькими зі своїми користувачами, знати їх потреби і мати можливість поспілкуватися. Іноді наші користувачі самі підказують, щоб вони хотіли змінити чи додати до наших вже розроблених моделей.

Ми пропонуємо:
Місткі шопери для свідомого шопінгу
Якісні та надійні, міцні шопери та мішечки
Стильні, яскраві
Ecofriendly мішечки

Зараз ми розширюємо модельний ряд Моркви, доповнили новими тканинами та дизайнами.

На початку повномасштабного вторгнення активно волонтерили – організували в майстерні хаб по пошиву спальників для ЗСУ. Допомагали друзі, знайомі. Підключались навіть з інших міст переселенці. Ми дали хорошого розголосу у фейсбуці. Зібрали усіх кому були небайдужі долі наших захисників, і таким чином мали місцину, де усі бажаючі волонтери мали віддушину у нас в майстерні, допомагаючи своїй країні. В безпеці і затишку. Були і швеї і координатори, які допомагали моніторити процес, бо в подальшому пошив спальників відбувався аж в 3-х майстернях. Ми за тиждень створили цей хаб, який налічував близько 40 волонтерів зі Львова та інших міст, які працювали в майстернях та мали допомогу від декількох цехів в місті та області. Оговтались, коли вже треба було рятувати бізнес, зараз у процесі відновлення, дякуємо, що живі!

Наші плани на майбутнє –  однією ніжкою ступити в малий бізнес з мікро-бізнесу. І активно розвивати течію свідомого споживання в Україні. Мішечок – це привід, запросити людей у світ Моркви, і ділитись з ними новинками і лайфхаками по свідомому споживанню, щоб усі свідомі українці мали платформу для особистісного розвитку, який буде мати неабиякий позитивний вплив на нашу планету.

Ми хочемо надихати великі бренди на свідоме продукування, надихати людей на свідоме споживання і творити для них магію, що буде нагадувати кожному нашому клієнту, взяти мішечок з собою в кишеньку і зробити, таким чином, неймовірний вклад у збереження ресурсів планети. Запустити свій сайт” – поділилася засновниця бренду.

Панасюк Валентина - засновниця бренду

Панасюк Валентина - засновниця бренду

Детальніше: https://www.instagram.com/morkwa.official/

43. OSIYAN

OSIYAN

Усе почалось досить давно, з 2014 року займалась продажем одягу. Якось поступово прийшли до думки, що потрібно шити одяг, бо не завжди знаходиш постачальника, що потрібно саме твоєму клієнту. Скрізь не влаштовували якісь нюанси: або ціна, або якість, або модель і рівень клієнтів починав ставати вищим і я зрозуміла, що ми маємо робити якісний товар и ексклюзивний.Так прийшли до думки, що будемо створювати и шити самі.

Усі речі які ми створюємо – створюємо з любов’ю, вони ексклюзивні та мають власний характер. Наш бренд використовує 90 % тканин італійського виробництва. Ми стежимо за новинками моди, але особливо важливо для нас підкреслити жіночність, граціозність і в міру строгість.

Наш одяг створений для жінок  і дівчат з ноткою прагматизму і тонким почуттям смаку, любительок класики і тих, хто володіє власною точкою зору в світі моди. Створюємо одяг, який не обмежує рухів і приносять справжнє задоволення навіть найвибагливішим клієнтам.

В Україні культура благодійності та взаємодопомоги вийшла на новий рівень від початку повномасштабного вторгнення. Ми не залишились осторонь і також частину коштів від прибутку перераховуємо на потреби ЗСУ, донатимо в різні благодійні фонди та приймаємо участь в різних благодійних заходах.

Зараз тяжко будувати якісь плани на майбутнє,  але вони все таки є. Насамперед – це збільшення обсягів виробництва та продажу. Маркетингова  стратегія по утриманню вже діючих покупців, для чого можуть бути введені бонусні карти постійних клієнтів, системи знижок при великих покупках та інше. І звичайно при можливості відкриття нових шоу-румів. (Зараз у нас в Україні їх 3).

Детальніше: https://www.instagram.com/__osiyan__/

44. Анна Маслова

Анна Маслова

“Моя історія як б’юті майстра почалась ще з 2016 року. Спочатку я працювала майстром з нарощування вій, а потім перейшла в сферу перманентного макіяжу.

Моя унікальність полягає в тому, що я постійно підвищую свої знання в сфері краси та перманенту. Маю навички володіння всіх видів перманентного макіяжу, камуфляжу рубців та відновлення ареоли. Проводжу навчання для майбутніх майстрів: повного базового курсу з нуля, підвищення кваліфікації та розвитку власного бізнесу та бренду.

Також я займаюсь професійним лазерним видаленням. Мої послуги підходять для будь-яких жінок, які хочуть полегшити та покращити своє життя за допомогою перманенту або камуфляжу рубців після травм та операцій. Також допомагаю позбутися неякісного татуажу та татуювань на обличчі, тілі. До мене постійно звертаються жінки, які хочуть видалити залишки або неправильно підібрану форму брів за допомогою лазера або ремувера.

Я є учасником благодійного проекту «Краса врятує світ» за допомогою процедури камуфляжу рубців допомагаю позбутися слідів поранення, які зʼявилися після воєнних дій. Також за допомогою естетичного татуажу роблю відновленням ареоли у жінок, у яких була онкологія молочної залози та мастектомії.

Мої плани на майбутнє залишатись в Україні, займатись улюбленою справою та робити наших жінок щасливими, доглянутими. Вірю в нашу перемогу та бажаю всім мирного неба!” – поділилася майстер.

Детальніше: https://www.instagram.com/anita_space_pm/

45. ISEE

ISEE

“Мене звати Марі, я власниця бренду ISEE. Виготовлення свічок починалося як хоббі, як би це банально не звучало, з початком масштабних відключень світла взимку. З того часу це стало повноцінною професією та невід’ємною частиною мене. Отже я вирішила експерементувати для того щоб підібрати ідеальні аромати та дизайн для свічок задля можливості ділитися цим світлом та теплом з людьми. Впевнена, свічки приносять радість не тільки мені, а й багатьом людям, і в ці складні часи зможуть розвіяти темряву. Саме тому, я назвала свій бренд ISEE, що у перекладі значить «я бачу». Вже згодом я почала виготовляти ще й аромадифузори.

Достатньо просто подивитися на свічки ISEE. Свічка? Десерт? Все разом? Окрім унікального авторського дизайну мої клієнти отримують виріб із натурального соєвого воску та надзвичайні аромати, які дійсно якісно ароматизують простір.

Вироби бренду ISEE, в першу чергу, для людей, які цінують ручну роботу, якість та творчіть у повсякденних речах. А також свічки від ISEE – це оригінальний подарунок, який точно створить вау-ефект.

На момент інтерв’ю ми проводимо благодійну лотерею, всі кошти будуть передані нашим хлопцям для купівлі автівки. Ми дослухаємося до потреб військових та відкриті до запитів волонтерів. До речі, акція діє до 11.09, тож ще можна прийняти участь.

У майбутньому Ви точно можете очікувати на нові дизайни, а також ще більше оффлайн точок, де всі зможуть побачити продукти від ISEE” – поділилася засновниця бренду.

ISEE

ISEE

Детальніше: https://www.instagram.com/isee.candle/

46. ABU

ABU

All Be Ukraine – це сімейний бренд, який засновано Наталею та Микитою Петуховими з міста Дніпро. Це перший український виробник, який гідно може зіставити конкуренцію біодобавкам з Європи та США.

Зародилася ідея під час повномасштабного вторгнення росії до України, щоб

підтримати вітчизняний бізнес та зробити якісні, доступні добавки для збагачення раціону харчування українців.

В першу чергу це були добавки для профілактики стресу, зміцнення ментального здоров’я і формування адекватного ставлення до подій, які, вкрай негативно відбивалися на самопочутті кожного українця, викликали проблеми зі сном, впливали на фізийний стан.

Далі виникла потреба розробити такі продукти, які будуть підтримувати організм протягом всіх сезонів, під час респіраторних вірусних інфекцій, під час занять у спортзалі, при змінах, обумовлених віком. Так на сьогодні бренд ABU випустив біля 45 добавок. Це і основні вітаміни, які організм найчастіше потребує, мінерали, добавки для чоловічого та жіночого здоров’я, антиоксиданти, адаптогени, комплекси для схуднення та корекції фігури. Найбільшою гордістю для засновників та її команди однодумців є добавки:

 • Antistress complex – підтримка ментального здоров`я
 • Diet support – підтримка правильних харчових звичок, а відтак корекції фігури
 • Магній з вітамінами В6, В12 – комплекс для відновлення та правильного скорочення м’язів, спокійного сну та профілактики судом
 • Hepatocomplex – підтримка печінки та жовчного міхура
 • Aswagandha – полегшення адаптації під час стресу, змін, порушення сну
 • Condroprotector&Collagen – зміцнення суглобів, покращення рухів та повсякденної активності

Кожна добавка унікальна, розроблена, спираючись на теорії раціонального харчування, біологічної доступності вітамінів та мінералів, доказовості рецептур. Добавки підходять дорослим, чоловікам та жінкам, людям похилого віку, спортсменам, людям активного способу життя. Їх можна приймати як окремо, так і підібрати комплекс для щоденного використання. Цінова політика – демократична і доступна кожній українській родині.

Від засновників:

“На майбутнє ми хочемо бачити більш задоволених своїм самопочуттям українців, які себе поважатимуть, шануватимуть своє здоров’я, поставивши вітамінно-мінеральне харчування на одне з перших місць у піраміді своїх потреб. Також у планах бренду розробити нові продукти, вийти на міжнародний ринок, щоб показати, що українці не тільки гарно співають, талановиті, працелюбні, а й ці всі якості ще вкладають в створення добавок для підтримки організму, в періоди його змін, щоб вони стали менш помітними. Ми віримо в те, що робимо, тому – All Be Ukraine!”

Детальніше: https://abu.com.ua/

https://www.instagram.com/abu.com.ua/

47. Олена Сокуренко –  власниця “PASMAdesign”

Олена Сокуренко -  власниця

“Мене звати Олена Сокуренко і я власниця PASMAdesign. Моя історія починалася з осені 2016 року з того, що ми з моєю бабусею зв’язали перші шапки і виклали в інстаграмі. Спочатку ми називалися простою назвою Клубок. Після того до нас звернулася перша дівчинка і замовила пов’язку на голову. Ми її виконали і вона з нами розрахувалася. Я зрозуміла, що мені це дуже подобається, щось створювати, але реально я нічого в цьому не розуміла, яку пряжу треба купляти, чим пряжа відрізняється між собою, як виконувати вироби, але було чітке бажання їх створювати.

Ми починали тоді, коли інстаграм можна було ще розкрутити органічно, тому зранку до вечора я додавала нових потенційних клієнтів з інших аккаунтів і це реально працювало. Я викладала наші вироби і просто картинки з пінтерест, як приклади і до нас почали приходити замовлення, моє перше велике замовлення прийшло від жінки з Києва, Ірини, вона замовила 3 светри, наволочки на подушки, шапки. Дала мені 5 тис грн. і я поїхала до дому. Розуміючи, що гроші мені дали, а де шукати майстрів щоб це виконати я не знала. Я почала шукати на ОЛХ, і знайшла багато майстрів, яких треба було перевірити і попросила зв’язати їх шапки. Серед майстрів я знайшла хороших і не дуже. Спочатку я можна сказати взагалі нічого не заробляла все віддавала майстрам, не вміла складати правильну ціну, щоб врахувати свій прибуток. Так я знайшла своїх майстрів Ірину, Валентину, Олену, Едіту, Світлану, також працювала моя мама і моя бабуся.

Спочатку ми робили тільки ручні вироби, потім почали додавати вироби машинної в’язки. Перший майстер машинної в’язки Олена жила в Білій церкві і передавала мені вироби маршруткою, я забирала їх біля Магелана і розвозила на машині по клієнтках. Взагалі часто їздила по клієнтках, знімала мірки, обговорювала вироби і робила примірки. Вивчила маму на майстра машинного в’язання, купили професійну в’язальну машину для ательє. Також співпрацювали з харківськими фабриками, які виконували наші вироби за нашими побажаннями та розробками.

У нас почали замовляти вироби інші бренди і продавати в 3-4 рази дорожче, ми подумали, що чому ми маємо продавати свій труд за дешево і зрозуміли, що треба змінювати концепцію. В цьому мені допоміг мій чоловік, він економіст. Ми нарешті змогли правильно порахувати собівартість, зробити систему обліку і т.д. Ми змінили назву і зробили декілька професійних фотосессій, в нас з’явився сайт і шоурум. Також почали продавати на etsy за кордон і зрозуміли цінність своїх виробів. Ми почали нарешті заробляти. Це було якраз 2020-2021 роки. Але потім настала повномасштабна війна і все зупинилося, в нас підвисли закордонні замовлення і ми не знали, що робити. Поступово в березні 2022 року ми закрили замовлення, що не змогли зробити через вторгнення, багато людей і наших клієнтів нас підтримало і зрозуміло причину затримки. Зараз ми зробили новий сайт, продовжуємо продавати на etsy та через інстаграм. Нарешті прийняли участь у маркеті “Всі.Свої” і вийшли на широкий загал. Наш цех машинного в’язання знаходиться в Нікополі під постійними обстрілами і наші майстри героїчно продовжують виконувати вироби, не бажаючи релакуватися.

Ми зробили себе самі, нам ніхто не давав гроші на цю справу, якимсь чином нам вдавалося їх заробляти. Також унікальність в нашій пропозиції. Ми робимо вироби під клієнта, можемо зробити виріб в потрібній довжині, кольорі і складі, врахувати всі нюанси фігури і смаку.

Наші вироби для творчих по своїй натурі людей, які люблять природу і натуральні матеріали, полюбляють оригінальні незвичайні рішення.

Минулою зимою ми безкоштовно зв’язали 100 пар шкарпеток і 50 пар балаклав для ЗСУ та відправили на херсонський напрямок, хлопці якраз тоді звільняли Херсон. Зв’язали б і більше але запит був такий, впевнена в цьому році також будемо допомагати ще більше по мірі можливості.

Наші плани на майбутнє  – мати свій цех з великими професійними машинами, які зможуть примножити наші потужності, мати змогу творити свої вироби без обмежень, щоб про наш бренд дізнався увесь світ і кожна дівчина чи хлопець хотіли б мати річь від PASMAdesign.” – поділилася підприємець.

Детальніше: https://www.instagram.com/pasma.ua/

48. Людмила Попова – засновниця ekowood_ namysto

 @ekowood_namysto_

“Привіт! Мене звати Людмила, я засновниця ekowood_namysto, а моя дочка Анна відповідає за креатив.

Все почалося випадково в кінці минулого року. Моя дочка готувалася до фотосесії та їй для завершення образу треба було обрати певне намисто. Пошуки намиста нічого не дали: колір не той, то довжина, то ще щось інше. Після невдалого пошуку з`явилася ідея створити намисто самій, таке як треба. Фотосесія через обстріли та відключення світла не відбулася, але ідея знайшла свого виконавця.Так спочатку і з’явилося у мене хобі, такий спосіб самовираження. Воно мені морально допомагало вижити у цей складний час, це була і робота і відпочинок одночасно. Потім це стало можливістю і заробити.

Унікальність моїх виробів в тому, що я розписую дерев’яні, екологічні намистини фарбою. Ідею та малюнок я розробляю сама. Вони робляться в єдиному екземплярі і не повторюються. Мені цікаво робити не на потік, хоч це економія часу для ідеї та дизайну. Створення прикрас – це таємниця, така магія, заздалегідь не знаєш яким буде кінцевий результат. Кожне намисто несе в собі позитивну енергетику, його настрій, в моєму випадку віру і надію на найкраще. Крім того я постійно експериментую та додаю до своїх прикрас різні матеріали: мінерали, кераміку.

Мої прикраси призначені для жінок, дівчат, які не хочуть бути як всі і мати якусь індивідуальну прикрасу. Кожна може обрати щось для душі, незалежно від віку. А я намагаюся їх урізноманітнити. Крім того є намиста в стилі етно, які є ідеальним подарунком.

Технологія створення намиста забирає багато часу. Все залежить від складності малюнка та кількості намистинок. Найскладніші за дизайном намиста я робила тиждень. Треба розуміти, що намистинки треба спочатку погрунтувати, періодично підсушувати фарбу, коли малюєш і в кінці покривати кількома шарами лаку.

У майбутньому планую нові намиста зі змістом, їх різноманіття з новим дизайном. Участь в різних маркетах та ярмарках. Багато прикрас купили у мене іноземці з-за кордону і в майбутньому хотілось би взяти участь в міжнародній виставці-ярмарку, щоб більше людей дізналися про українських майстрів.

Я кожен місяць роблю перерахунки в фонд Притули на дрони, крім того наш будинок постійно підтримує та збирає для ЗСУ і беру участь в благодійних ярмарках” – поділилася засновниця бренду.

 @ekowood_namysto_

 @ekowood_namysto_

Детальніше: https://www.instagram.com/ekowood_namysto_/

49. Аліна Позднякова – засновниця @emb_ua

Аліна Позднякова

“Мене звати Позднякова Аліна. За освітою я модельєр-конструктор. Ще навчаючись в університеті, я почала працювати на швейному виробництві і опанувала навики програмування машинної вишивки. Згодом створювати саму компʼютерну вишивку мені сподобалась найбільше, в цьому я знайшла себе і аж через 8 років, працюючи виключно в цій сфері, я змогла відкрито заявити сама собі, що це те, що мені подобається робити, і що приносить мені задоволення.

Як тільки я це зрозуміла – всесвіт змінив мої плани і я стала мамою. Я, як незалежна жінка трохи страждала, адже не мала змоги займатись улюбленою справою. Дочекавшись певного моменту, коли син не настільки потребував моєї уваги, я таки наважилась щось робити. Як зараз памятаю, 8 лютого 2022 року я почала вести свою інстаграм сторінку. Я розуміла, що мені потрібно реалізовувати свою улюблену справу і отримувати від неї не лише задоволення, а й дохід. Звісно день 24 лютого став переломним моментом в житті всіх українців, я не виключення, адже на руках піврічна дитина та інстинкт самозбереження. Я не розглядала варіант покинути власну державу, ніколи! Я люблю свою країну, я бачу тут своє майбутнє. За місяць війни я зібрала себе до купи і почало діяти! Я почала створювати дизайни вишивки, виходила в сторіс і розповідала людям про себе і свою діяльність, таким чином викликала до себе більше довіри. Я зрозуміла, що це мій зірковий час, адже рівень патріотизму значно виріс і всі стали щось створювати з вишивкою, тут моя професія стала досить популярною і я зрозуміла, що я працюю вже стабільно і хочу реєструватись як ФОП. В листопаді 2022 року я реєструю ФОП, підіймаю чек на свої послуги вдвічі, з лютого я починаю працювати з маркетологом. Багато психологічних факторів пропрацьовувала зі своїм внутрішнім станом, почала цінувати себе і свій час. Найняла першого працівника, який допомагає мені із розробкою програм. Виникла ідея створити до Дня вишиванки, узори всіх областей.  Разом із дизайнером візуалізатором ми створюємо візуалізації 24 областей і Криму. Я монтую одне відео і напередодні Дня вишиванки заливаю його в рілс в інстаграм. Мій маркетолог розсилає це відео в різні закордонні групи у фейсбуці. На День вишиванки це відео стає вірусним і починає набирати оборотів на кілька мільйонів переглядів. За кілька днів ми організували індивідуальне виробництво і почали приймати запити на виготовлення вишиванок з узорами областей України. Вже за 3 місяці ми виготовили біля 50 індивідуальних виробів, здебільшого всі поїхали за кордон. Організували варіанти оптової співпраці.

Моя унікальність в тому, що я пропоную своїм клієнтам індивідуальність, а саме розробку ексклюзивних дизайнів для їхнього бренду.

Моя основна робота – це створення дизайнів (програм) машинної вишивки, спрямована на виробництва, які мають вишивальні машини, ательє чи для будь-кого, хто має вишивальну машину.

На початку війни, певний період дарувала багато дизайнів за донати (неодноразово підтримувала збори на автівки). В серпні провела власний тендер для майстринь, які починають власну справу. Переможець отримав мої послуги для створення цікавої колекції вишитого одягу.

Плани на майбутнє: однозначно створювати красу, але під власним брендом вишиванок – ТМ “PROTEYA”. Відкрити майстерню вишиванок, саме майстерню – не магазин, хочу, щоб люди могли спостерігати як створюються вишиванки” – поділилася підприємець.

Детальніше: https://www.instagram.com/emb_ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *