Український бренд Lola Bra представляє колекцію натільної білизни сезону зима 2024

Нова колекція Lola Bra – це есенція комфорту і стилю в холодну пору року. Для цього сезону команда бренду продовжила естетику колекції білизни “Back to Basics” та випустила її зимову версію. Кожен елемент колекції стане в нагоді у пошуках ідеального балансу між зовнішнім та внутрішнім відчуттям затишку, надихаючи на сміливі образи й експерименти з власним стилем. Цієї зими команда Lola Bra голосує за красиву та зберігаючу тепло натільну білизну, що стане зручним додатковим шаром одягу і подарує більшу свободу у виборі образів. До колекції увійшли: боді, підштанники та майка у білому, сірому та чорному кольорах.

«Ми створили боді з подовженими рукавами, щоб твоїм долоням було тепло навіть тоді, коли не хочется вдягати рукавички. Наша задача була додати білизні зимову функціональність та при цьому не надто ускладнити образи багатошаровістю. Завдяки продуманим непомітним швам – речі дуже комфортні, зберігають форму, не обмежують в рухах, фактично – майже не відчуваються та не нагадують про свою присутність! Комфорт+практичність – це основа всіх наших колекцій, і зимова не стала виключенням.” – діляться Аня та Катя, співзасновниці Lola Bra.

Lola Bra – український бренд жіночої білизни та спортивного одягу, який було засновано в Сумах 9 років тому. Окрім створення жіночої спільноти, бренд також займає активну соціальну позицію: регулярно шиє комфортну білизну для українських захисниць спільно з БФ “Землячки”, і також в рамках проєкту “Підвісити білизну іншій жінці” вже зміг допомогти понад 1000 жінок з окупованих територій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *