Унікальна подорож кожної душі: місія українського митця у цьому бентежному світі

Розглядаючи роботи Степана Бойчука, мистецтвознавець Інга Луц поділилася враженнями: «Я подивилася роботи і відразу не смогла чітко визначити суть картин пана Степана. Нині маю стажування у Нью Йорку й дещо скептичніше почала реагувати на мистецтво. Ось що думаю, переосмисливши побачене: порівнюю живопис Стефана Бойчука із оркестровою музикою за силою емоційного впливу. Бачу в його картинах більше, ніж просто емоційність. Ці картини – своєрідне метафізичне осяяння. Думаю, інтуїтивно Степан створив зображення, які чітко відображають емоційний стан людини, яка спостерігає за цим. Музика живопису і калейдоскоп почуттів – так я характеризую живопис Бойчука. Бажаю успіхів, планую долучитися до вернісажу у Відні у 2024 році».

Легендарний політик Вінстон Черчилль, як він сам зізнавався, на схилі літ вперше взяв до рук пензлі та фарби. Творчий доробок Черчилля охоплює 500 картин високої комерційної та художньої якості. Біографія Черчилля свідчить про плідний творчий зв’язок політики, літератури, ораторського мистецтва та живопису, що виділяє його серед інших політичних діячів ХХ століття. Кожен керівник має своє хобі, серед цікавих особистостей сучасності – талановитий дипломат Степан Бойчук, який черпає натхнення у світі для створення власних картин. Степан Бойчук ділиться своєю історією спеціально для нашого видання:

«Моя мета — створити образи, засновані на синергії небесних тіл. Унікальність мого мистецтва полягає в тому, що кожне полотно я створюю в певний астрологічний момент: таким чином створюється нова душа, особистість зі своєю долею та енергією. Всі мої роботи тісно пов’язані з впливом планетних енергій.

Відображення потужного впливу планетних енергій за допомогою спеціальних форм і кольорів допомагає викликати глибокі внутрішні зміни. Завдяки використанню енергетично зарядженого образу позитивні вібрації планет відбуватимуться у всіх сферах вашого життя: вас по-іншому сприймуть оточуючі, ви відчуєте підтримку у всіх сферах життя, фінанси будуть текти без зусиль, а ваш звичний станом буде внутрішня рівновага і радість.

Мої картини створені для тих, хто прагне піднятися на вищий духовний і соціальний рівень. Я вважаю свої твори живими; через них тече справжня незвичайна космічна енергія Творця. Кожна робота виконує функцію фінансового магніту, який притягує успіх і процвітання. Дивлячись на енергетичне зображення, ви підвищуєте вібрацію своєї душі, з’єднуєтеся з позитивними енергіями Всесвіту та відкриваєте канал для потужних фінансових потоків. Всі мої роботи зроблені від душі і поєднують корисні вібрації планет із сакральними знаннями. Поєднуючи ці риси, ви можете відчути позитивний вплив енергетичного малювання на розвиток вашого успіху та реалізацію особистих досягнень».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *