Відеопрем’єра сучасної версії однієї з найкрасивіших та найзагадковіших народних пісень, перлини української культурної спадщини “Ой, не світи, місяченьку”

Українська співачка Наталя Мирна разом з дочкою — юною піаністкою Лією Мирною та українським співаком і скрипалем, півфіналістом “Україна має талант”, Віктором Андрійченко за підтримки Міністерства культури та мистецтв Австрії напередодні нового року презентували нову версію однієї з найкрасивіших та найзагадковіших народних пісень, перлини української культурної спадщини “Ой, не світи, місяченьку”.    

Більшість відеоматеріалів відзнята в одній з найфантастичніших локацій Австрії, неймовірному містечку на березі гірського озера Гальштаті.

Я завжди відносилась до цієї пісні з особливим трепетом, як до великої музичної форми, а не до простої куплетної. А тому сценарій кліпу розгорнувся на цілий мініфільм! Хотілося показати і її народну глибину, і в той же час неймовірну політність, якусь вишукану фантастичність…” – пояснює Наталя Мирна свою роботу. 

Інформація про учасників проекту:

Наталя Мирна – українська співачка, авторка пісень, колоратурне мецо-сопрано, змішана техніка, блок-флейта. Лауреат, дипломант та Гран-прі Міжнародних та Всеукраїнських музичних фестивалів та конкурсів, членкиня Національної музичної спілки України.

Віктор Андрійченко – скрипаль-віртуоз, володар унікального голосу контратенор, композитор, фотограф та відеограф. Лауреат міжнародних та телевізійних конкурсів, півфіналіст ТВ-шоу “Україна має талант”.

Лія Мирна – юна піаністка, випускниця Київського Державного музичного ліцею ім. Миколи Лисенка, Лауреат та дипломант Міжнародних інструментальних конкурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *