Відомий іноземний артист Jordan Grace заколабився з українським саудпродюсером GLOVA

Сенсаційна колаборація під назвою “Falling” від відомого іноземного сонграйтера Jordan Grace у тандемі з українським продюсером GLOVA. Співпраця, яка не лише створює співдружність країн, але і демонструє нову еру музичної індустрії України. 

GLOVA – проєкт українського музичного продюсера Мар’яна Глов’яка. У його портфоліо співпраця з багатьма відомими поп-виконавцями України, а також співпраці зі всесвітньо відомими артистами.

“Для мене честь працювати з артистом, який має багатомільйонні прослуховування та потужну фан-базу і таким чином презентувати світові Україну. Jordan Grace співпрацював з багатьма відомими виконавцями: Martin Garrix, Armin Van Buuren, Audien, Julian Jordan та іншими, а тепер у цьому переліку буде українське імʼя”, – ділиться GLOVA.

Проєкт GLOVA – це про унікальність української музики, а його роботи відображають автентичність нашої культури через призму якісного сучасного саунду. А новий сингл “Falling” лише підтверджує це.

Літній вайбовий саунд, який прямо символізує палкі вечірні прогулянки та море. “Falling” доступна на всіх музичних платформах та на YouTube-каналі GLOVA!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *