Вона сказала “Так”! TOM SODA презентує зворушливий кліп на вірусний трек “Особлива”

Співак та волонтер TOM SODA презентував щемливий кліп на свій хіт “Особлива”, на який в соцмережі TikTok слухачі зняли вже понад 33 тисячі відео. В кліпі воїн ЗСУ робить пропозицію своїй коханій. Співак розповідає, що саме популярність пісні у соцмережах та креативність користувачів дали йому поштовх до зйомок такої концепції.

“Це ідея моїх слухачів! Більша частина з тих відео у Tik-Tok присвячена військовим, що повертаються додому у відпустку і дарують своїм коханим найгарніші троянди. Я вирішив підтримати їх в цьому так би мовити “тренді” і зробити щасливими ще двох людей, які потребують цього найбільше. Підтримати дух наших військових та їх наречених, адже це також вклад в нашу перемогу! Вони боронять нашу землю і мають відчувати, що ми тут – забезпечуємо їм гідний тил”, – коментує TOM SODA.

Цікаво, що головна героїня кліпу і гадки не мала, що на неї чекає освідчення від коханого – воїна 5ої Окремої Київської Штурмової Бригади. Тож співаку з командою треба було вигадати цілий сценарій, що б дівчина не підозрювала, що на неї чекає такий сюрприз.

“Ми декілька тижнів розробляли план з моїми друзями і за сумісництвом командою. Продумали все до найменших дрібниць і провели репетицію в день освідчення, щоб ця подія пройшла на вищому рівні. Тому, не дивлячись на повітряну тривогу в день зйомок – ми майже не вибились з графіку і наша особлива наречена сказала своєму коханому “Так!”, – додав співак.

Зазначимо, що разом з кліпом артист спеціально для слухачів випустив акустичну версію пісні та два її ремікса. Один з яких створений разом з саундпродюсером OSTY та талановитою саксофоністкою Iva Sax, а другий співаку надіслав саундмейкер MAVER.

“Це було дуже зворушливо, адже таке відбулося зі мною вперше.  Я з радістю та вдячністю включив цей ремікс до свого синглу. А ще для любителів поспівати ми додали офіційну інструментальну версію, щоб у прихильників пісні була можливість звучати якомога краще, адже я знаю, що “Особливу” співають в “особливі” моменти, тому і музика має лунати справжня”,  – підсумував TOM.

Дивитися кліп “Особлива”: https://www.youtube.com/watch?v=ELHWLB0t364

Слухати “Особлива” на всіх цифрових майданчиках: https://www.tomsoda.com/osobliva

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *