Виставка “Співіснування з темрявою”

 

09.11.20230 до 25.02.2024 проходить виставка сучасного українського мистецтва «Співіснування з темрявою».

Кураторська група виставки: Антон Усанов та Наташа Чичасова.

Співіснування з темрявою — це те, чого нам усім довелося навчитися, починаючи з жовтня 2022 року і впродовж багатьох місяців, коли Росія систематично обстрілювала об’єкти критичної інфраструктури України, що призвело до запровадження віялових відключень електроенергії і перебоїв із постачанням води, тепла та зв’язку.

Мистецтво, яке ставило собі за мету рефлексувати суспільні зміни, саме занурилось у темряву, де мусило перевигадати себе як спосіб організації незалежного життєвого світу. Держава відкривала в кожній області «пункти незламності», громадяни закуповували павербанки та генератори, а у квартирах і кав’ярнях формувались альтернативні «пункти незламності» — точки тяжіння для блукальців у блекаутах. Під’єднання до «нескінченного тіла» комунікацій стало неминучою долею і для об’єктів мистецтва. Тому в часи тотальної невідомості темрява стає радше співрозмовником, точкою відліку, від якої ми продовжуємо формувати власне майбутнє.

У межах проєкту представлені мультимедійні та аудіовізуальні інсталяції, перформанси, живопис та інші художні роботи таких авторів і авторок: Терези Барабаш, Сергія Петлюка, Даші Подольцевої і Олексія Шмурака, Антона Саєнка, Івана Світличного, Федора Тетянича, Максима Ходака, Терези Яковини та Photinus studio.

Виставка містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Квитки: https://kontramarka.ua/…/vistavka-spivisnuvanna-z…

Графік роботи виставки: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *