Виставка “Відкрий свою свідомість” європейського митця Mr.K

Запрошуємо на відкриття виставки ” Відкрий свою свідомість” європейського митця Mr.K , яке відбудеться 05.04 о 16:00 в Національному музеї Тараса Шевченка, за адресою: Бульвар Шевченка, 12.

Митець веде закритий спосіб життя свою позицію висловлює мистецтвом, яке з’являється в найнеочікуваніших місцях незалежно, від статусу та обставин, зазвичай висвітлює важливі соціальні теми з саркастичним підтекстом.

Інсталяція “Відкрий свою свідомість”, основний артефакт якої переданий митцю українськими військовими з зони проведення бойових дій. В інсталяції прослідковується сарказм та чітка позиція щодо війни в Україні. Відома що митець допомагає відновленню постраждалих міст, та людям які в даний час є найуразливішими.

Інсталяція” крихка надія на щасливе життя” Головний артефакт -броньовані плити, на прикладі яких митець зображує надію на щасливе майбутнє за будь-яких обставин. Від зміни розміщення плит, змінюється зміст, або надається акцент окремим частинам, що відображає собою мінливість процесів, хрупкість буття та важливість барв у житті людини.

Митець працює в стилях: поп арт, стріт арт, неокласицизм, інсталяція, перформанс.
Експозицію можна побачити з 5.04 по 15.04.

Ціна вхідного квитка: 170/130грн. (пільговий)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *