Засновники ТМ Сream Dream: Наша косметика для дівчат від 16 до 100 років, яким набридли експерименти з власним обличчям

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з унікальними вітчизняними брендами. Сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з засновниками ТМ Cream Dream, в якому вони розповіли історію створення компанії, в чому унікальність продуктів, а також щодо планів на майбутнє.

  Розкажіть, будь ласка, як виникла ідея заснувати власний бренд косметики?

Ми подруги та найвідданіші користувачі нашої косметики. Почали ми робити для себе ще років 10 тому. В мене була алергія на штучні ароматизатори та дуже не хотілось під час вагітності користуватись засобами з великим змістом сумнівних, а інколи, і зовсім шкідливих компонентів. Спочатку ми зняли приміщення, де робили олійні бленди, потім натуральне мило , еко-дезодорант, твердий крем для рук, тоніки, тверді шампуні, маски для волосся, а вже згодом почали готувати креми. Весь цей час ми навчались, цікавились, заглиблювались у тему, експериментували. Готували маленькими партіями, для себе, інколи дарували подругам. Вони були у захваті, почали замовляти своїм мамам, подругам… так, ми створили сторінку у Facebook, підготували калькуляційні карти, почали процес сертифікації, так і розпочався наш Cream Dream).

  В чому унікальність Ваших продуктів?

Для нас найперше та найважливіше – це якість інгредієнтів, які ми обираємо  у провідних світових фармкомпаній. Надаємо перевагу продуктам з сертифікацією ECOCERT та COSMOS. У наших формулах ми поєднуємо продукти біотехнологій, ензими, ферменти з пептидами та біодоступними рослинними екстрактами.

Наші рецепти націлені на збереження та відновлення мікробіому шкіри, на дієве зволоження, дбайливе очищення та глибоке живлення.

  Для кого призначена косметика ТМ?

Наша косметика для дівчат від 16 до 100 років, яким набридли експерименти з власним обличчям. Для яких важливе свідоме споживання. Яким цікаво, що міститься у їх засобі по догляду за обличчям, тілом та волоссям.

  Як часто презентуєте новинки?

Ми проти 100 баночок-скляночок на полиці. Коли виходить у світ наш новий продукт, ми впевнені, що він абсолютно продуманий, дієвий та безпечний. Наші продукти доповнюють один одне і, при використанні у комплексі, надають чудовий результат. Новинки в нас з’являються приблизно 3-5 разів на рік, наразі це нові засоби з нашої 100% натуральної та органічної лінійки Like a Virgin.

  Що думаєте про конкуренцію в своїй галузі в Україні?

Зараз ми спостерігаємо велику популярність галузі натуральної косметики. Кожного дня нам трапляється бачити рекламу нових брендів. Ми з повагою ставимося до конкурентів, але, на нашу думку, найголовніше – косметика повинна бути безпечною, тому, виробники обов’язково мають глибоко розбиратися у своїй справі, постійно вдосконалювати свої знання, та забезпечитись якісними інгредієнтами. Також для кожного бренду повинна бути індивідуальність, особиста ідея та філософія, а не тиражування успішних та цікавих  компаній.

  Як і де можна придбати Вашу продукцію?

Нашу продукцію можна придбати на нашому сайті. Коли ситуація з вірусом покращиться, ми обов’язково візьмем участь у фестивалі Made in Ukraine, як завжди, щоб усі охочі змогли особисто з нами поспілкуватись, на власні очі побачити і спробувати увесь асортимент).

  Які плани на майбутнє стосовно бренду?

В найближчих планах випустити нову блакитну олійну сироватку лінійки Like a Virgin, та запустити у продаж нові пінки для інтимної гігієни, розроблені разом з лікарем гінекологом-ендокринологом Наталією Сіліною. Та вже і до Нового Року потрібно готуватись!

Більше про ТМ Сream Dream:

https://cream-dream.com.ua/

https://www.instagram.com/cream_dream_beauty_kitchen/

https://www.facebook.com/cream4dream/

Косметичні засоби ТМ Сream Dream ідеально підходять для подарунків, детальніше можна ознайомитися тут: варіанти подарунків

Засновники ТМ Сream Dream: Наша косметика для дівчат від 16 до 100 років, яким набридли експерименти з власним обличчям

Засновники ТМ Сream Dream: Наша косметика для дівчат від 16 до 100 років, яким набридли експерименти з власним обличчям

Засновники ТМ Сream Dream: Наша косметика для дівчат від 16 до 100 років, яким набридли експерименти з власним обличчям

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *