Засновниця магазину @ms_li_shop: Кожна жінка особлива, вона одна така на світі!

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з новими і цікавими компаніями, сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з засновницею магазину тканинних масок та доглядової косметики @ms_li_shop

Засновниця магазину @ms_li_shop: Кожна жінка особлива, вона одна така на світі!

Розкажіть, будь ласка, історію заснування магазину.

Все почалося 2 роки тому, коли я вийшла заміж за китайця та переїхала жити у КНР. Довгий час я продовжувала свою педагогічну діяльність, давала онлайн уроки, а потім мені захотілося заснувати щось в Україні, дарувати людям радість і задоволення. Я як ніхто знаю, як важко українським жінкам. Зранку до ночі заклопотані і не мають на себе часу. Я подумала, а що, якщо відкрити такий бренд, в асортименті якого буде все швидке і ефективне. Залучилася підтримкою ще 2-х дівчат і так з’явився магазин тканевих масок «міс Лі».

В чому родзинка @ms_li_shop?

Ми не просто продаємо, в наших історіях в Інстаграм є багато корисної інформації, мотивація, прогулянки вулицями Китаю. А кожен пост, з описом товару має історію про те, як колись жінки Китаю піклувалися про свою шкіру. І сервіс – це головне. Гарна упаковка, компліменти та інтереси клієнта на першому місці!

Який асртимент масок та косметики у Вашому магазині?

У нас є маски для будь-яких типів шкіри та потреб. Ми передбачили все: від пігментації до зморшок. Також у нас є ексклюзивні набори по догляду за шкірою, в яких є безпечний та діючий склад. Навіть в Китаї таких майже немає!

Продукти, які є у Вас підходять дівчатам будь-якого віку?

Авжеж. В Китаї навіть малеча може побавитися тканевою маскою. Чим старше людина, тим повільніше оновлюється її шкіра, тому зволоження потрібно в 16 так само як і в 60.

Як часто оновлюється асортимент?

Кожні 3-6 місяців. Зараз важко йдуть поставки через пандемію, але я вдячна і перевізникам, а також одній службі за те, що роблять все можливе аби товар потрапив як найшвидше до своїх покупців.

Що думаєте про конкуренцію у своїй сфері в Україні?

Нічого не думаю. Я вважаю, що треба зосередитись на своїй справі. Ми не копіюємо і не вистежуємо ідеї конкурентів. Ми хочемо створити своє, класне і цікаве. Кредо бренду, що кожна жінка особлива, вона одна така на світі і ми знаємо як ніхто як їй потрібні ці 15 хвилин в тиші з тканевою маскою. Адже і тут вона може робити 2 справи одночасно: відпочивати і турбуватися про свою красу.

Доставку здіснюєте в будь-яку точку України?

Звісно, відправляємо в день замовлення.

Які плани на майбутнє стосовно @ms_li_shop?

Відкрити шоурум, де кожна жінка може прийти і розслабитися. Не просто купити маску, а спробувати її прямо в магазині і + ще декілька приємних спа-процедур в азіатському стилі.

Засновниця магазину @ms_li_shop: Кожна жінка особлива, вона одна така на світі!

Засновниця магазину @ms_li_shop: Кожна жінка особлива, вона одна така на світі!

Більше про магазин тканинних масок та доглядової косметики «міс Лі»:

https://www.instagram.com/ms_li_shop/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *