Зворушлива історія кохання між військовим і дівчиною на лінії фронту у новій пісні KOLA та Павла Вишебаби «Шлях»

Чергова зворушлива прем’єра від української співачки KOLA та поета, військовослужбовця ЗСУ Павла Вишебаби – пісня «Шлях». Композиція з’явилася на цифрових майданчиках 22 грудня 2023 року.

Минулого року дует KOLA та Павла Вишебаби тепло оцінили слухачі, завдяки пісні «Доньці». Нинішня прем’єра присвячена сильному чистому почуттю між воїном та дівчиною, яке зародилося під звуки роботи ворожої артилерії та вибухів. Її село було евакуйовано, але вона довший час перебувала під постійними обстрілами, аби мати змогу бути поряд з коханим, і лише за сприяння Павла дівчина погодилася виїхати у більш безпечне місто. Ця історія викликає масу емоцій, їх зміг викласти у своїх віршах Павло Вишебаба, а KOLA передала всю ніжність почуттів сміливої дівчини, її любов та біль від розлуки з коханим. Пісня «Шлях» присвячена закоханим, чиї почуття також виникли на лінії фронту, адже подібних історій насправді безліч.

«Коли Павло запропонував мені виконати з ним пісню, я одразу погодилася і написала до неї приспів, бо історія кохання цієї пари мене вразила до глибини душі. Адже складно уявити силу почуттів цієї дівчини, її відчайдушність, безстрашність… Таке кохання буває рідко, безумовне й чисте, і про нього має почути більше людей», – прокоментувала прем’єру KOLA.

«Вірш про реальну історію кохання на фронті. Влітку 2022-го в селі на Донеччині на лінії фронту, яке постійно обстрілювали, я зустрів юну дівчину. “Чого ти тут? Тобі треба негайно евакуюватися”, – наполіг я. Вона обіцяла, що скоро поїде. Але я зустрічав її знову і знову. Виявилось, що у неї розгортається кохання з військовим нашої 68 бригади, тому й не їде. Я продовжував умовляти: і її, і побратима. Але вона не слухала і залишалася заради коханого, чекала його з бойових виходів. Тож минулого Різдва я використав останній аргумент: подарував їм цього вірша. За кілька тижнів вона евакуювалася і тепер у безпеці», – додав Павло Вишебаба.

Прослухати нову зворушливу пісню «Шлях» можна на всіх музичних платформах, а переглянути відеокліп – на YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *