10 поверхів: фіналіст Нацвідбору на Євробачення YAKTAK випускає новий романтичний трек

Сьогодні, 15 березня, український виконавець YAKTAK радує своїх шанувальників новим синглом “10 поверхів”, який розповідає про складну історію кохання.

У пісні “10 поверхів” розкривається образ головного персонажа – романтика, що співає під вікнами своєї коханої, мріючи побачити її хоча б на кілька хвилин. Він пам’ятає кожну зустріч, кожну мить, коли вони були разом, але також і важкі моменти розставань та конфліктів. У треку також згадуються безсонні ночі та розчарування, коли здається, що все втрачено. Проте головний герой вирішує не здаватися і йти вперед, бо для нього немає нічого неможливого, коли мова йде про кохання.

Пісня “10 поверхів” – про любов. У цій історії хлопець завоював серце дівчини, співаючи щодня під її балконом, і чекав на зустріч – він розумів, що не знає, чи варто чекати другого шансу…” – коментує виконавець

Нагадуємо, що нещодавно YAKTAK випустив свій дебютний альбом “Під гітару”, який став його творчим щоденником, кожний розділ в якому – це відображення різних етапів життя та емоційних переживань артиста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *