Чому працівники Vogue оголосили страйк

Члени видавничого дому Condé Nast, до якого входять такі популярні журнали, як Vogue, Vanity Fair і GQ, 23 січня оголосили страйк через порушення трудового законодавства. Більше 400 працівників організували 24-годинний мітинг біля головного офісу в Нью-Йорку. Головною причиною стала намір генерального директора Condé Nast Роджера Лінча зменшити робочі місця на 5% (до 300 осіб).

“Одноденний страйк свідчить про велику солідарність серед працівників. Ми стоїмо за наших колег і готові заявити про свій протест через несправедливе ставлення компанії до переговорів”, – розповів віце-президент профспілкового підрозділу Condé Nast Entertainment Бен Дьюї.

За його словами, цей страйк стане першим в історії компанії. Обрано символічну дату – день оголошення номінацій на 96-ту церемонію вручення премії “Оскар”. Це важливий день для деяких видань Condé Nast.

“Ми мусимо нагадати керівництву про нашу цінність і закликати представників компанії до справедливих переговорів”, – заявила президентка NewsGuild Нью-Йорка Сюзан Де Карава.

Деякі знаменитості також виразили підтримку страйку. Наприклад, акторка Енн Гетевей, відома своїми ролями у фільмах “Диявол носить Prada”, “Щоденники принцеси” та “8 подруг Оушена”, вийшла з фотосесії Vanity Fair, щоб показати свою солідарність з профспілкою працівників Condé Nast. За інформацією видання Variety, вона відмовилася брати участь у зйомках, як тільки дізналася про акцію протесту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *