Про політику, особисте життя та кар’єру журналіста: інтерв’ю Катерини Соляр для ЛЮКС ФМ

На YouTube-каналі ЛЮКС ФМ вийшло відверте інтерв’ю популярної ведучої та журналістки Катерини Соляр, з якого можна дізнатися не тільки про її професійну кар’єру, а й особисте життя.

Катерина Соляр відома своїми резонансними випусками про новини у країні, її безумовна відвертість та особистий стиль ведення програм приваблює мільйони українців. У новому випуску «33 запитаннях від Люкс ФМ» ведуча розповіла багато цікавих подробиць з особистого життя, а також про взаємостосунки з Сергієм Притулою та інші закулісні подробиці політичного життя країни.

Про стосунки з чоловіком

«Оскільки я в ефірах така женщина-агонь і постійно ротяка в мене не закривається, то сварка вдома в мене найгучніша, коли я мовчу. Бо якщо я мовчу, це означає, що все – апокаліпсис наступив і зараз буде повний рознос, зі мною вже не можна говорити. Просто треба кинути шоколадка і відійти на безпечну відстань».

Про мобілізацію

«Якщо ми говоримо про мобілізацію, то є військовозобов’язаний або не військовозобов’язаний, і неважливо, який рід діяльності, чим хто займається. Треба стати на облік і чекати, поки армія вас призове. Я більше за те, щоб ми не переводили стрілки».

Про Катерину Соляр у політиці

«Я не знаю, що має статися у людини в житті, щоб вона з журналіста раптом захотіла стати депутатом. Щоб в один момент вирішила змінити народну любов на народну ненависть… Але, якби сказав Притула: «Долучайся і пішли до Верховної Ради», я б подумала над цим питанням».

Більше розкритих секретів та роздумів Катерини на неочікувані теми дивіться у випуску «33 запитаннях від Люкс ФМ» на YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *