До дня народження Василя та в рамках фестивалю Стус-Фест дві команди збираються разом на офіційному відкритті фестивалю. В програмі показу 06 січня:
17:00 вистава “Стусанина” (театральна спільнота DSP”
19:00 камерна опера “Стус: немилосердно” (DakhTrio)
20:00 artistic talk та обговорення з митцями обох команд та Дмитром Стусом, сином Василя
Стусанина/Стус:Перехожий/Обговорення
ЦСМ “Дах” (Київ, Велика Васильківська 136)
єдиний квиток: 800грн
https://secure.wayforpay.com/…/stus_nemyloserdno_stusaninaТеатральна спільнота DSP представляє поетичну виставу “Стусанина” та відповідально заявляє:
вірші Стуса через музику Rammstein – це те що вам потрібно в цей морозний вечір. Ви почуєте “З літопису Самовидця”, “Ще довго сатаній”, “Немає Господа на цій землі”, “Я йшов містом загубленої юності”, “Mutter”, Spiel mit mir”, “Feuer frei!” – ви багато чого почуєте))

Також це буде спеціальний різдвяний показ до дня народження Василя, який ми граємо раз на рік. З неочікуваним фіналом. Ну ви пам’ятаєте – Стусанина неминуча) Побачимося!

DakhTrio з радістю представляє нову програму “Стус: Немилосердно”, присвячену поезії Василя Стуса.

Програма включає в себе презентацію нової пісні та компіляцію композицій з вистави “Стус: Перехожий”. Також у програмі буде представлена пісня “Донбас” на слова поета.
У “Стус: Немилосердно” відбувається насичений діалог з поезією Стуса через музичний стиль DakhTrio. Це емоційний часопростір, де слово Стуса живе в музиці і звертається безпосередньо до нашого часу.06.01 (СБ) о 17:00
Стусанина/Стус:Перехожий/Обговорення
ЦСМ “Дах” (Київ, Велика Васильківська 136)
єдиний квиток: 800грн
https://secure.wayforpay.com/…/stus_nemyloserdno_stusanina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *