Наталка Денисенко під час літературного вечора “Наталка-читалка” збирала на реабілітацію захисників

Наталка Денисенко, українська акторка театру та кіно у свій День народження влаштувала  благодійний вечір “Наталка-читалка”, темою вечора були вірші, що лікують. Під час своїх літературних заходів Наталка збирає кошти на потреби ЗСУ, зокрема для підрозділу в якому воює її чоловік. Та цього разу кошти будуть спрямовані реабілітацію наших воїнів.

На вечорі пролунали вірші сучасних українських поетів та класиків. Кожен твір вселяє надію та додає віри. Підтримати Наталку прийшли бійці, для яких вона збирала кошти, на заході також були присутні акторки Анна Саліванчук та Олена Світлицька. Під час літературного вечора вдалося зібрати 90 000 грн, але збір ще триває. Наталка у своїх соціальних мережах закликає людей приєднуватися, адже цієї суми буде недостатньо для відновлення наших воїнів.

“Вже не перший рік я роблю у свій День народження благодійний вечір “Наталка-читалка”, тому що як такої вечірки або святкування немає настрою проводити. Неочікувано було побачити хлопців для яких я збирала ці кошти, мені було дуже приємно. Хлопець у якого зараз здорова і робоча лише одна рука привіз іншого, який зараз на візку і поки не може ходити. Шкода, що не було чоловіка, його забрали на навчання, я за ним дуже сумую.” – розповіла Наталка Денисенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *