Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ спільно із «Азов», з нагоди 10-річчя бригади, презентували нову відеороботу на пісню “Героям”

«Ніщо не зупинить ідею, час якої настав…» (с)

З нагоди 10-річчя легендарного «Азов», в памʼять та честь усіх українських воїнів – пісня «Героям»: https://youtu.be/5AFVDLkt1vE?feature=shared

Нова відеоробота «Героям» гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ створена за сприяння 12-ої бригади «Азов» з ексклюзивних кадрів, які зняті безпосередньо бійцями на полігонах, із поля бою під час боїв за Азовсталь.

«Це архівні кадри, більшість із Оріхівського та Кремінського напрямків за останній рік чи півтора. Є кадри з Маріуполя (початок повномасштабного вторгнення), та вихід з Азовсталі після закінчення оборони Маріуполя», – прес-служба «Азов».

Це не просто музичне відео, це вшанування тих, хто віддає своє життя та здоров’я за свободу нашої Країни.

«Героям», насамперед – ода мужності та патріотизму українських військових. Пісня говорить про боротьбу, братерство та відданість своїй країні, вселяє віру та віддає шану тим, хто бореться за свободу.

Сьогодні «Азов» продовжує служити ідеї незалежності України та виконує бойове завдання на Кремінському напрямку, зокрема, у Серебрянському лісництві та поблизу Тернів та святкує свою десяту річницю.

Десятиріччя підрозділу — це день, щоб згадати бойовий шлях підрозділу, згадати всіх азовців, які віддали своє життя за українську націю, а також згадати і підтримати тих, хто досі в російському полоні.

«Говоріть про свою підтримку вголос! Ми не вправі мовчати про бійців та полонених, адже їхня доля залежить і від нас з вами», – Сергій Танчинець, лідер гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

За словами Сергія Танчинця: «Героям – це пісня для людей, які вірять в свою країну та не йдуть на компроміси в питаннях незалежності та цілісності суверенітету своєї Держави. Пісня присвячується всім людям, яким не байдуже майбутнє своєї Країни, яким не байдуже розуміння незалежності. Пісня – Героям.»

«Це наш спосіб подякувати людям, які стоять на захисті цінностей та свободи українського народу», – діляться БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Також БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ створили спільний благодійний мерч з ГО Azov One. Увесь прибуток від продажів йде на закриття збройних потреб бригади «Азов».

Придбати мерч можна на концертах гурту, або ж онлайн на їхньому сайті – www.bezobmezhen.ua/shop/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *