Конгрес Ветеранських і бізнес-спільнот

Шановні ветерани, підприємці, учасники бізнес- і ветеранських спільнот!

На фоні негативних сценаріїв які розгортаються в світі і в Україні, важлива консолідація прогресивних сил у суспільстві. Громадянське суспільство вже неодноразово доводило, що має силу і спроможність рятувати країну. Патріотична, прогресивна і проактивна частина суспільства – ветерани і підприємці – мають сформувати спільний погляд на ситуацію і шляхи посилення стійкості країни в цей час.

Діалог і спільнодія важливі як ніколи.

1 березня цього року відбудеться об’єднаний Конгрес Ветеранських і бізнес-спільнот.
Конгрес присвячений узгодженню Спільного голосу ветеранських спільнот та бізнесу. Ми прагнемо погодити єдину позицію, яка має бути донесена Президенту, Верховній Раді, Уряду, щодо державних політик, зокрема в сфері розбудови ОПК, ветеранських політик, економічної стійкості і свободи, посилення обороноздатності та Плану відбудови та модернізації України.
Конгрес буде проведений у динамічному форматі зі зворотнім зв’язком від учасників. Місце проведення й детальна програма, а також документи до обговорення будуть надіслані зареєстрованим учасникам.

Результати Конгресу — як Спільний голос підприємців та ветеранів — будуть представлені політичній владі, громадянському суспільству і міжнародним партнерам.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/kiuiD3ZfhXCwhYyG8

Просимо доєднатися.

Від імені Оргкомітету Конгресу

Сергій Позняк, мол. лейтенант НГУ, голова Асоціації підприємців ветеранів

Андрій Длігач, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України

Конгрес Ветеранських і бізнес-спільнот

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *