LUSHCHINSKA презентує новий сингл “Досить” присвячений хейтерам

28 лютого 2024 року відбулася прем’єра пісні Досить. Українська співачка Юлія Лущинська, закликає людей зупинити цькування та булінг в соціальних мережах.

Лірично-танцювальна композиція “Досить” – це крик душі співачки, яка втомилась від жорстокості та знущань, які вже рік “виливаються” на співачку в інфо-просторі України та ледве не призвели до самогубства. За словами співачки “Люди не знають межі хейту, це не просто негативні думки про артиста чи його творчість, це погрози вбивством, приниження моєї родини, бажання смерті моїй ще тоді ненародженій дитині, переслідування. Це все не є нормою!”

Артистка закликає людей нести відповідальність за свої слова та вчинки, адже словом-можна вбити людину.

“Люди, не помічають свої помилки, але цькують інших без розбору і іноді без вагомої причини. В країні війна, суспільство травмоване, я все розумію, проте відомі люди не “боксерська груша” і лікує біль тільки любов. Залишайтесь людьми” – ділиться співачка.

Юлія закликає людей творити добро, адже добрі справи – це справжня сила. “Перестаньте бути диванними критиками, а краще на добрих справах показуйте свою силу і міць. Нам треба об’єднуватись, а не сваритись”- Лущинська.

LINK на пісню Досить: https://muzika.fanlink.to/dosyt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *