Українське серце, що палко б’ється в американських джунглях

Історія українки, котра зачарувала Нью-Йорк з його безкрайнім калейдоскопом культур та ароматів. Так , мегаполіс виявився ідеальним місцем для розквіту таланту Олександри. Юною вона вперше приїхала до Америки як лауреат міжнародного вокального конкурсу і життя заграло пісенними барвами. Її голос мов весняний вітерець, що долає бетонні джунглі.

Вона Мала партії у відгмих операх і мюзиклах, покорила серця вибагливої американської аудиторії своїм барвистим сопрано та душевним виконанням. Голос, яким вона наповнювала театральні вечори, розходився містом і полонив серця діаспорян. Олександра піднялася від українських степів до високих нот Нью-Йоркських сцен, завоювавши визнання і любов прискіпливих шанувальників.

Її ім’я стало витонченим гравіруванням в музичній історії міста, а голос як витончене вино, що зігріває та заворожує. Від Нью-Йорка до українських сіл, Олександра понад тридцять років залишається символом того, що талант і наполегливість можуть перейти крізь будь-які кордони та здійснити найзаповітніші мрії. Україночка щодня вболіває за Україну, підтримує усіма зусиллями долю України.

Іі серце назавжди у віддаленому українському селі Пир’ятичі, в якому росла й народилася Олександра, дома її називають Леся. Серед пазучих українських трав, виросла дівчина із проникливим поглядом та голосом, що вбирав в себе силу вітрів, що шумлять у гіллях могутніх українських дерев, вирощених на безцінних чорноземах. Ім’я їй — Леся для найрідніших, але в музичних колах вона швидко стала відома, як Олександра з України.

Леся відкривала світ в мелодіях, які вибивалися із її серця, проникаючи у вуха слухачів. А її голос — дзеркальна віддзеркаленість власної душі, вивіданої долею та численними життєвими випробуваннями й стражданнями.

Прибула колись в Америку маленьким наївним дівчам з мальовничого села, а перер стала справжньою світською левицею. Тендітна Леся пройшла довгий шлях від невизначеності до успіху, має багато друзів і прихильників.

Неначе крила метелика її душа поагне до світла й творення добра.

Нині Олександра має донечку, котра покликана вийти на висоти оперних сцен, Дарина – справжня діамантова роса в світі музики. Незважаючи на свої можливості, Леся залишається вірною своїм корінням, несучи на сцену красу української музичної спадщини й так виховує донечку.

Історія Лесі — це історія мрії, що перетворилася на справжню симфонію успіху. Вона довела світу, що талант і сила волі можуть пролити світло навіть у темних куточках світу, і призвести до високих висот у світі мистецтва.

В Нью-Йорку відбулася таємнича зустріч — українська магія та американський драйв, її ім’я є символом гармонії між старим та новим світом.

Світлини надані співачкою, із власного архіву Олександри.

https://www.instagram.com/oleksandra_soprano_

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *