KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представили колекції на London Fashion Week

19 вересня українські бренди KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представили колекції SS24 на London Fashion Week в рамках Ukrainian Fashion Week International Season SS24.

Про це повідомляє Ukrainian Fashion Week на своєму офіційному сайті.

Показ відбувся завдяки підтримці Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Незважаючи на сирени повітряної тривоги та ракетні обстріли, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week продовжує їх підтримувати в третьому міжнародному сезоні, який є 53-м від заснування UFW. Команда Ukrainian Fashion Council та Ukrainian Fashion Week висловлюю щиру подяку British Fashion Council та London Fashion Week за велику підтримку та надання можливості  українським брендам KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представити колекції SS24 на London Fashion Week у рамках спільного показу.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Ukrainian Fashion Week запустив Ініціативу «Support Ukrainian Fashion» для допомоги українським дизайнерам. Таким чином, 65 українських фешн-брендів мали можливість представити свої колекції, створені під час війни, на міжнародній модній арені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *