Не крінжуй, а з РуханкоМеном в ТікТоці танцюй: ПРЕМ’ЄРА

РуханкоМен – найпозитивніший ТікТокер УкраїниКоли він зявляється на концертному майданчикуу техніків завмирає серцеадже сцена під ногами буквально розходитьсятріщить по шваха у всіх глядачів починають світитися очіХтосьможливокрінжуєа хтось щиро проникається енергією і заряджається піднесеним настроємНайголовніше – у всіх на обличчях з’являється усмішка.

«Насправдітрек «Танцюй в ТіkТоk» народився ще в 2021 роціале тоді він здався мені трохи легковажнима рухи до нього надто складними для повторенняСьогодні ж дивлячись на тещо люди витворяють” у ТікТоці я розуміющо трек дочекався свого часуадже зараз зявився і сенс пісніЦя історія абсолютно про мене – РуханкоМена»– переконує блогер.

Кожна людина зіштовхується в житті з різного роду випробуваннямиЧасто найскладніше – починати щось новеУсім було страшно піти на творчий конкурсвступити до університетузмінити роботуа найстрашніше покинути домівку та поїхати в іншу країнуГоловне – мати ціль і впевнено йти до неїщоб з тобою не траплялося на шляху.

«Так колись і я зареєструвався в ТікТоціне розуміючи “ЩО ЦЕ?Потім сталася руханка Скоро перемога“, завдяки якій тепер про РуханкоМена знає чи не кожен українецьВпевнено йти до своєї мети – це головний меседж цього треку», – коментує тіктокер.

Співак розповідаєщо зйомка руханки на треку Танцюй в TikTok” була майже спонтанноюНа черзі була зовсім інша роботаяка давно вже відзнята.

«В якийсь момент ми з командою зрозумілищо саме до тіктоку” у нас завжди не доходять руки та ногиДо словаподруга РуханкоМена – Марічка давно наполягала на цьому релізіадже це одна з найулюбленіших її нових руханокВ результатіці думки і послугували такій незапланованій зйомціВиділили ми на неї всього годиниуявіть собіміж саундчеком та виступом на благодійному івенті в один день.

Зі смішного та факапівякі стались під час зйомокдля деяких позитивних кадрів кліпу довелося валятися по підлозі в нових костюмахЧерез тещо ми від початку планували все знімати на стедікам і були обмежені по часу зйомкидля дуже високого ракурсу «з гори» нашому менеджеру довелося брати на плечі дівчинувідеографку і тримати декілька дублів для крутої картинки.

Вишенькою на торті стала протипожежна сигналізація студіїщо спрацювала від штучного димуНа щастянас не залило водою і проблему вирішили швидко»– ділиться РуханкоМен.

Отжепропонуємо подивитися нову неймовірно позитивну руханку «Танцюй в ТікТок» від РуханкоМена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *