Blockbaby підкорює хіп-хоп сцену: дебютний успіх і нова пісня ‘Cadillac’

Молодий український репер Blockbaby не так давно презентував свій дебютний трек “Money talks”, але вже встиг привернути увагу багатьох своєю якісною музикою. Одразу після першої випущеної пісні артист потрапив у лонглист MEGOGO Music Awards у номінації “Нова хвиля хіп-хопу”. Сьогодні Blockbaby представляє свою нову роботу “Cadillac”.

“Cadillac” – це пісня про амбіції та невтомну рішучість в досягненні успіху. У творі простежується шлях від початку до кінця, де чорний кадилак виступає символом стійкості та цілеспрямованісті. Рядки ‘Боже, не дай мені впасти’ підкреслюють, що цей шлях не буде легким, а ‘Безсонні ночі’ розповідають про випробування та труднощі, які можуть виникнути. Ці тексти також служать як нагадування про важливість наполегливості та непохитної віри в свої сили.

Цей трек створений для того, щоб надихати та підтримувати всіх тих, хто прагне досягти висот. Він каже про те, що треба завжди вірити у власні сили і не здаватись.

““Cadillac” розповідає про подорож від низу до вершин. Ця подорож не буде легкою і щоб прийти до цілі треба буде боротись з багатьма перешкодами. Але інтерпретація треку може змінюватися залежно від особистого досвіду слухача”, – коментує Blockbaby.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *