Співачка YAGODA презентує сингл з досить цікавою омонімічною назвою” Недокохання”, де піднімає важливу тему нездорових відносин

Пісня “Недокохання” в собі транслює глибокий сенс та є своєрідною грою між чоловіком та жінкою. Кохання здатне все пробачити, адже іноді воно засліплює і закриває очі на багато речей, на які може ображатись розум, але яке завжди пробачає любляче серце, не дивлячись ні на що. Абʼюз і маніпуляція, скандали та істерики, як виявляється, це не просто актуальні слова сьогодення, а і складові негативного досвіду в деяких стосунках.

“Я довго тримала свою історію подалі від публічного ока, але вирішила відкрити таємницю темного боку свого роману з відомим актором. Меседж цієї пісні доволі простий – абʼюзивні стосунки, в які я потрапила в університеті. Я тоді була дуже наївною, а він той, про кого кажуть “Вовк в овечій шкурі”. Я хочу донести до багатьох жінок та дівчат, що коли стосунки перетворюються в залежність та маніпуляцію – треба бігти з тих стосунків. Людина, яка вас любить, вона буде вас приймати як особистість, а не як “домогосподарку” – наголошує співачка.

Дуже часто після закінчення стосунків ми розуміємо, що в них не було справжніх та здорових почуттів, а була лиш платонічна залежність, з тенет якої досить тривалий час не можна було вирватися. У своєму зізнанні співачка розкриває абʼюзивні аспекти своїх минулих стосунків, але залишаючи імена в тіні. Втім YAGODA привертає увагу до гостросоціальної проблеми у нашому суспільстві.

Співачка відповідає на надважливе питання у пісні: “Тож яким має бути справжнє кохання і чи існує місце в ньому цим діям взагалі?!”. Композиція є особливо, що надихне на серйозні роздуми багатьох та кожного, хто хоч раз опинявся в подібній ситуації.

“Запамʼятайте ніхто не має права тобі говорити, що ти не заслуговуєш на щастя, що ти не так виглядаєш, навʼязувати тільки своє бачення та вимагати дій, які ти не хочеш робити. Потрібно відразу прощатись з такою людиною і розходитись швидше різними дорогами” – говорить YAGODA

Важливо підкреслити, що співачка намагається зробити акцент на суттєвості проблеми абʼюзу, а не на особистих іменах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *