Olya Ray: Якщо Ви займаєтеся справою, яку обожнюєте і робите це з любов’ю, Вам повернеться сторицею

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua продовжує знайомити своїх читачів з успішними українцями, яких зараз можна назвати справжніми героями, оскільки вони працюють під час війни. Сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з Olya Ray та її історію успіху.

Розкажіть, будь ласка, про свій професійний шлях, як і з чого почалася Ваша кар’єра у сфері краси?

5 років тому я була візажистом у Дніпрі. Мені подобалося робити візаж, але через те, що доводилося завжди рано вставати я була втомлена. Одного разу я зрозуміла, що нічого не заробляю. Дорогі розхідники для макіяжу, до клієнтів потрібно їхати далеко, а оплата досить скромна у візажиста-початківця. Я зрозуміла, що треба щось змінювати.

Я пройшла курс з перманентного макіяжу, купила матеріали і зняла маленький кабінет на свої останні гроші. Ось реально, взагалі, після нічого не залишилося. Написала пост у себе в інстаграмі, що можу зробити перманент і до мене одразу ж записалася одна знайома.

Як же я нервувала коли робила першу процедуру! Так-сяк впоралася (як мені здалося жахливо), але знайома привела другу знайому на процедуру. Потім я запустила рекламу в інстаграм, і справа пішла.

Після цього я почала докладати всіх зусиль, щоб стати крутим майстром. Дивилася все, що тільки можна про перманент, ходила на конференції, спілкувалася з колегами і, звичайно ж, робила багато процедур.

Приблизно через півроку роботи я відчувала, що стала хорошим майстром і почала проводити навчання.

У цей момент Дніпро став для мене маленьким і я вирішила переїхати до Києва. І тут все закрутилося!

Зняла кабінет у центрі Києва на Олімпійській, взяла співробітника, який займається рекламою. І за кілька місяців зрозуміла, що Київ це рай для перманентного макіяжу, бо в мене запис став на місяць вперед.

Спочатку Ви були візажистом, як так склалося, що згодом стали займатися перманентним макіяжем?

Я була візажистом та бровістом. У мене з’явилася алергія на фарбу для брів та хну, а візаж мені не приносив прибуток. І став вибір взагалі не займатися б’юті чи знайти альтернативу. Я вирішила вибрати індустрію перманентного макіяжу. Тому що це теж б’юті та брови.

Ви засновник однієї з найбільших студій та академій перманентного макіяжу в Києві, яка історія заснування академії?

Я переїхала з Дніпра до Києва та зняла маленький кабінет. Після цього багато працювала і постійно підвищувала свою кваліфікацію. Приблизно через рік я зняла кабінет більше і продовжила багато працювати, підвищувати кваліфікацію і почала навчатися тому, як будувати бізнес.

Коли трапилася пандемія і весь світ не розумів, що буде далі, я відкрила велику студію у центрі Києва, купила нове обладнання та взяла новий персонал.

Це були великі ризики, але я зважилася, і це дало результат.

Тому я хочу побажати дівчатам, які хочуть почати чимось займатися, не боятися діяти та інвестувати у своє майбутнє – час, енергію, гроші. Тому що, якщо Ви займаєтеся справою, яку обожнюєте і робите це з любов’ю, Вам повернеться сторицею!

Ви створили курс Permanent Pro Business, в чому його унікальність?

Його унікальність у програмі навчання, яка дозволяє навчитися перманентному макіяжу та що ще дуже важливо, як залучати клієнтів та побудувати за допомогою перманентного макіяжу успішний бізнес прямо зараз тут в Україні, або закордоном.

Проблема багатьох академій, які навчають б’юті професіям у тому, що після закінчення навчання учні не знають, як застосувати свої знання, бо не можуть знайти перших клієнтів. Ми вирішили піти далі та дати повний спектр інструментів. Фактично – це бізнес під ключ, який може освоїти будь-хто.

Не дивлячись на війну, Ви продовжуєте працювати в таких складних умовах, як Вам це вдається?

Я повернулася до Києва з Польщі 31 березня і, якщо чесно не планувала працювати, бо думала, що перманентний макіяж зараз нікому не потрібен. Записала просто історію в інстаграмі, що повернулася до Києва і гадаю, що робити далі.

Я була шокована, що поточні клієнти і особливо нові почали писати, що хочуть прийти на процедуру. У квітні я працювала одна із досить щільним графіком.

Також у квітні та травні я займалася тим, щоб повернути своїх співробітників до Києва, оскільки всі поїхали.

Відповідаючи на Ваше запитання, я не можу сказати, що важко працювати з погляду бізнесу. За відчуттями це стало навіть простіше, ніж до війни, оскільки конкуренції стало значно менше. Складно буває швидше психологічно, коли Олексій Арестович каже: «є висока ймовірність атаки на Київ і особливо на Печерський район» у цей момент стає страшно.

Що думаєте про конкуренцію у своїй сфері в Україні?

Думаю, що її зараз немає. Практично всі відомі майстри зараз виїхали за кордон.

Зараз є дуже багато благодійних проєктів чи приймаєте Ви в них участь?

Звісно, ми ж економічний фронт нашої країни. Перші кілька місяців війни це було хаотично, і я допомагала фінансово знайомим, які йшли воювати. А також волонтером, які допомагали тваринам у Київській області.

Зараз це фіксований % від обороту, який системно наприкінці кожного місяця донатиться фонду Сергія Притули та волонтерам, яких знаю особисто чи знайомі знайомих. Сподіваюся, що скоро буде збір на купівлю Білорусі і однією проблемою стане менше.

Які Ваші плани на майбутнє?

Плани величезні! Зараз перебуваю у пошуках більшого офісу, тому що в поточному вже стало тісно. Продовжуватиму створювати більше робочих місць. Запуск онлайн-курсу з перманентного макіяжу для майстрів та запуск курсу з маркетингу для б’юті майстрів.

Більше про Olya Ray:

https://www.instagram.com/olyaray_bb/

Olya Ray: Якщо Ви займаєтеся справою, яку обожнюєте і робите це з любов'ю, Вам повернеться сторицею!

Olya Ray: Якщо Ви займаєтеся справою, яку обожнюєте і робите це з любов'ю, Вам повернеться сторицею!

Olya Ray: Якщо Ви займаєтеся справою, яку обожнюєте і робите це з любов'ю, Вам повернеться сторицею!

Olya Ray: Якщо Ви займаєтеся справою, яку обожнюєте і робите це з любов'ю, Вам повернеться сторицею!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *