“Ті, що бачили війну” – книга з історіями людей, які постраждали від російської окупації

Редакція Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com та ГО “ВО – Україна славетна” об’єдналися разом заради важливого соціального проєкту – написания книги з історіями людей, які постраждали від російської окупації, що має назву: “Ті, що бачили війну”.

“24 лютого моє життя, як і всіх українців, змінилося назавжди: на нашу землю прийшла війна… Я народилася в Києві, а у 2015 році придбала квартиру в Бучанському районі, але мій дім тепер непридатний для життя, загинули мої сусіди. Ірпінь, Буча, Стоянка, Мила та інші населені пункти Київської області побували в російській окупації, бракує слів, щоб описати весь жах, який там відбувався. Моє серце розривається на шматки після фото та відео з рідної України, тому я довго думала, що я можу зробити для Батьківщини?

В якийсь момент я згадала вислів: “Люди живі доти, доки живе пам’ять про них”, і мені прийшла ідея створити книгу з історіями справжніх українців, життя яких буде увіковічене на сторінках майбутньої книги.

Для мене це дуже відповідальна місія зберегти пам’ять про людей та розповісти правду світу. Отож я зібрала потужну команду, яка буде працювати над проектом” – розповідає автор ідеї, головний редактор TuT-Ua.com, Власенко Ксенія-Ксена.

До складу редакторів увійшли:

#XENA – білорусько-українська співачка, автор пісень, власник ЗМІ:  TuT-Ua.com та VTrendi.com.ua, директор міжнародної івент-агенції “Hello Event”, кандидат в депутати до Київради 2020.
https://www.instagram.com/singer.xena/

Ксанті (Міхно Інеса) – співачка, автор пісень, кандидат наук, директор громадського об’єднання “Україна славетна”, засновник фестивалю, телеведуча та українська гречанка.
https://www.instagram.com/ksanti_project/

Фернандо Сантос Фаїска (Fernando Santos Faisca) – місто Сетубал (Setúbal), Португалія. Професія: делегат медичної інформації та організатор заходів з великим досвідом роботи. який не зміг залишитися осторонь від горя українців і з радістю долучився до проєкту книги та став одним з її редакторів.
https://www.instagram.com/fernando_faisca/

Перекладач:

Ірина Савенко – головна редакторка онлайн-видання “Lucky Ukraine”, редакторка міжнародної агенції “Global New”, кандидат філологічних наук, доцент, літературний редактор, музична журналістка, фоторепортер, фотограф.
https://www.instagram.com/irinka.irinkovna/

Кожен бажаючий може надіслати історію на пошту: pravdaua2022@gmail.com 

Спочатку історії будуть публікуватися на порталі TuT-Ua.com, а потім буде видана книга англійською та українською мовами.

На кожній сторінці книги буде QR-код, завдяки якому читачі зможуть переглядати фото та відео з місця подій.

Отож це буде не просто книга з історіями, а “Перший Всеукраїнський онлайн музей російсько-української війни”.

Також планується великий тур містами Європи на підтримку книги – це буде серія заходів, що спрямовані на популяризацію української культури, в програмі яких:

презентація книги та спілкування з редакторами

виступ артистів

презентації українських брендів

дизайнерські покази і т.д.

Слід зазначити, що 28 травня, вперше відбулася презетація проєкту на “WOMEN’S UKRAINIAN FORUM”, який відбувся у Німеччині, організатор заходу Viktoriia Tsapok Women’s Academy.

Книга “Ті, що бачили війну” – реалізовується завдяки благодійним пожертвам, кожен бажаючий може підтримати проєкт:

PayPal: uazvuk@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *