Пісня «Вільні люди» – повість про героїзм та відвагу українських інтелігентів покоління 20-30-х років

Пісня «Вільні люди» – це результат плідної роботи нової музично-артистичної формації «Молоді Українські Артисти». Композиція відкриває перед нами сторінки історії, що несе важливе повчання для сучасної України, зберігає пам’ять про трагічні події минулого, передає сповнену надії повість про героїзм та відвагу українських інтелігентів. 

“Вільні Люди” – це мелодійна оповідь про «Розстріляне Відродження», одного з найбільш трагічних періодів в історії України. Ця темна доба належить до 1930-х років, коли комуністичний режим почав безжально придушувати творчу свободу та незалежність думки. Список репресій включає в себе арешти, розстріли, табори для інтелігенції, а також ретельне замовчування великого таланту.

Мета цієї пісні – спонукати людей завжди пам‘ятати свою історію та намагатися якнайкраще її зберігати та поважати. Ця лірична розповідь нагадує нам, що творчість і самовираз культурної еліти не піддавалися режиму, і нагадує нам про жертви, які були призведені цією боротьбою за ідеали свободи. Трагічна доля покоління 20-30-х років демонструє всю силу українського духу, його творчий потенціал, необхідність свого шляху й незалежності від впливу інших культур. 

Пісня написана молодим сонграйтером і музичним продюсером Дмитром Кравченко aka KRAVA, виконавицею є  Анна Пустовойт, ранжуванням займався Владислав Баранський. 

Сьогодні ми маємо можливість представити відеокліп “Вільні Люди,” який вражає не лише своєю музичною магією, але й потужним повідомленням про збереження культурної спадщини через страждання, незламність та героїзм головних героїв.

Відеокліп, створений продакшн-центром “Morphom” режисером – постановником – Олександром Гірченком, оператором  – Данилом Хомичем, вдало передає атмосферу доби «Розстріляного Відродження».

Події в кліпі розгортаються в маленькій квартирі, де зібрались письменники покоління “Розстріляного Відродження”. Вони приховують свої твори, але залишають за собою безсмертний слід у історії. Відео надає глядачам можливість відчути всю складність та значущість подій того часу, підкреслюючи важливість пам’яті про ті страждання, відважну боротьбу та жертви, якими стали талант і творчість української інтелігенції.

«Основний сенс кліпу “Вільні Люди” полягає в тому, що культурну спадщину можна зберегти навіть через найважчі випробування та репресії. Цей відеокліп є нагадуванням про героїзм, силу та незламність духу українського народу в найважчі часи, коли культурні твори ставали об’єктом придушення режимом. Історія, розкрита в пісні “Вільні Люди,” свідчить про надзвичайну важливість збереження і поширення культурної спадщини», – поділився автор ідеї та  пісні Дмитро Кравченко. 

Відеокліп доступний для перегляду на YouTube за посиланням: Молоді Українські Артисти (МУА) – Вільні Люди (feat. Anna Wings) – YouTube. Запрошуємо всіх шанувальників історії, музики та візуального мистецтва приєднатися до цієї музичної та візуальної подорожі.

Пісня “Вільні Люди” доступна для прослуховування на всіх цифрових музичних платформах за посиланням https://distrokid.com/hyperfollow/ddde7e6/–feat-anna-wings-feat-anna-wings/

Посилання на інстаграм:

https://instagram.com/yua_music_ua?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *