Ця пісня з’явилася ще до повномасштабного вторгненняСпівачка довго вагаласячи вже час випускати її в світ.

«Моя нова пісня про глибокі почуттяколи всім тілом відчуваєшщо попав в залежність від людиниТоді здаєтьсяхочеш вирватися з полонуале не можешКохання – це справжній наркотик.

З першої ноти зрозумілащо це «моє» та обов’язково хочу мати її в своєму репертуаріПотім вагаласячи випускати,здавалосяне на часі… Але зрозумілащо навіть у важкі часи почуття вируютьТим більше заразвідчуваю в особистому житті тепро що співаю у цій пісні»,– ділиться Малицька.

Виконавиця переконанащо кожен хоча б раз у життіпереживав сильні емоції та був в залежності від власних почуттівТому має надіющо багатьом ця пісня відгукнеться в душі.

«Багато чого відбулося за ці двадцять місяців війниСпочатку мені не хотілось слухати музикуне кажучи вже про власну творчістьЗгодом до життя повернулись благодійні концерти для військовихПрийшло усвідомленнящо ти теж можеш багато зробити на своєму маленькомукультурному фронтіТвої пісні потрібнінавіть у такий страшний часТоді я зрозумілащо треба працювати далі.

Так з’явилося натхненнядекілька нових пісеньдва відеокліпи та безліч благодійних концертівКоли бачиш очі наших захисників і чуєш слова подяки – це найкращий мотиватор рухатися далі.

Після прем’єри вже заплановані концерти і робота над новою піснеюяку написала самаВсі вже звиклищо композитор Катерина Малицька пише лише ліричні пісніНа цей разсподіваюсьздивую слухачів піснею в зовсім іншому стилі»,- розповідає артистка.

ПРЕМ’ЄРАhttps://youtu.be/CmhsJZDve5c