“Нова пошта” спільно з фондом «Повернись живим» ініціювали “Найдовший у світі марафон”, який відбудеться 29 жовтня.

“Забіг вдячності та підтримки героїв, які понад 9 років захищають, рятують, лікують і наближають перемогу України. Біжимо за тих, кому ми завдячуємо нашим життям” – так описують подію організатори.

Як взяти участь?

Ви можете пробігти 29 жовтня у Києві або в будь-якій іншій точці планети.

Зареєструйтеся. Введіть дані для доставки стартового набору, якщо будете бігти дистанційно
“Нова пошта” доставить Вам стартовий набір власним коштом.

Внесіть донат на збір «Запакуй небо — прокачай ППО». Ви можете зробити внесок у сумі 250 гривень, 500 гривень або переказати будь-яку суму від 100 гривень.

Дистанція забігу в Києві складе 1 км.

Якщо ви будете бігти деінде, Ви можете обрати будь-яку комфортну дистанцію.

Зареєструватись можна тут: https://worldslongestmarathon.org

Як розповіли організатори, перші 10 000 з тих, хто зареєструється на забіг, отримають стартовий набір, до якого увійдуть:

Стартовий номер з місцем для імені героя, якому присвячується забіг, та фактом про війну в Україні.

Символічну медаль, розроблену дизайнером Юрком Гуцуляком. Одна сторона присвячена героям, які понад 9 років наближають перемогу України; друга сторона динамічна та візуалізує рух марафонця, який не зупиняється на своєму шляху, як і вся країна.

Листівки зі світлинами Костянтина та Влади Ліберових — українських фотографів, чиї роботи з місць бойових дій увійшли до рейтингу Top 100 Photos of 2022 by Time та регулярно публікуються у світових ЗМІ, серед яких Washington Post, CNN та інші.

“Нова пошта” власним коштом доставить набір по Україні та світу, а учасники, які бігтимуть дистанцію у Києві, отримають набір за день до забігу на локації “Найдовшого у світі марафону” ― на ВДНГ, зазначили організатори.