З Польщі до Німеччини запускають новий нічний потяг

10 грудня з Варшави до Мюнхена почне курсувати нічний поїзд EN Chopin. Про це повідомив польський перевізник PKP Intercity.

Це буде перше за багато років нічне сполучення між Польщею та Німеччиною. Яким буде розклад нового потяга та чи можна вже придбати квиток – дізнаєтеся далі.

Нічні рейси нового поїзда виконуватимуться у тандемі з австрійською (ÖBB) і німецькою (DB) залізницями. Маршрут проклали зі станції Warszawa Gdańska і до München Hbf. Під час поїздки нічний поїзд зупинятиметься у багатьох популярних містах Європи, наприклад, у Відні.

Польська компанія PKP Intercity поки не виставила остаточний розклад нічного поїзда до Мюнхена. Але австрійський та німецький перевізники вже повідомили, що рейс відправлятиметься з Варшави о 19:59, прибуватиме до Відня о 4:49 ранку, а до Мюнхена о 10:01.

У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з Мюнхена о 18:35, прибуватиме до Відня о 23:07, а до Варшави о 8:51. Час у дорозі – приблизно 14 годин.

Також на маршруті заплановані зупинки у Зальцбургу, Остраві, Кракові та інших містах Європи. Освенцим, де знаходився концентраційний табір Аушвіц, теж залишиться ключовою зупинкою на маршруті, адже сюди масово їдуть туристи. Цей оновлений рейс також включатиме вагон до Будапешта з пересадкою в Бреклаві та вагон до Праги з пересадкою в Богуміні.

Потяг EN Chopin курсував і раніше, але з 10 грудня його продовжили до Мюнхена.

Квитки поки що не продаються. Незабаром вони мають з’явитися на сайті польського перевізника, а також німецької та австрійської залізниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *