Цьогорічний нацвідбір на Євробачення-2024 викликав чимало критики від українців.

Перше, що здивувало суспільство – це те, що додаток Дія перестав працювати під час голосування, організатори не були готові до такого, ведучі не знали, що робити і імпровізували не дуже професійно, намагалися розтягнути час.

Рішення про нове голосування, з значно більшим часом, ніж було встановлено до цього також викликало багато незадоволення і це не дивно, оскільки чіткої аргументації про нові правила з приводу більшого часу для голосування не було надано.

Тепер про самі виступи артистів, багато користувачів в соцмережах написали, що вокал звучав значно гірше ніж в записах у більшості учасиків, це стосується і переможців.

І з приводу переможців досі велика кількість українців вважає, що не слід використовувати в текстах релігійні сенси, а тим більше співати про такий персонаж, як Тереза. Оскільки сучасні історики вважають, що ця жінка використовувала благодійність задля власної наживи.

Основні аспекти, за які критикують діяльність цієї особи:

в її закладах були дуже погані умови, хоча грошей вона отримувала дуже багато з усього світу;

хворі помирали, в страшних муках, їм не давали знеболювальні, ця жінка підтримувала так званий “культ страждань”;

ця жінка була абсолютною релігійною фанаткою, яка виступала проти абортів (навінь для жертв зґвалтувань), розлучень і контрацепції;

мала тісні зв’язки з диктаторами, брала гроші в диктатора Жана-Клода Дювальє з Гаїті, у 1990 році вона вшанувала пам’ять і поклала вінок до могили албанського комуністичного диктатора Енвера Ходжі, виступала на захист засудженого за шахрайство американського фінансиста Чарльза Кітінг.

І це лише маленька частина жахливих фактів про цю людину!

Слід зазначити, що У 1994 році вийшов документальний фільм «Янгол з пекла» про діяльність Терези. Австорство належить журналістам Кристоферу Хітченсу і Тарику Алі.

Окрім оспівування дивних персонажів переможцями цьогорічного нацвідбору на Євробачення також українців обурило дуже те, що на організацію події було виділено 11 мільйонів гривень з державного бюджету.

Що не так з нацвідбором на Євробачення-2024